Tabletky Weight loss a vaše skúsenosti

mbamb
8. apr 2012

Ahojte,
máte nejaké skúsenosti s tabletkami WEIGHT LOSS?
Čítala som o tom na internete a vyzerajú zaujímavo tak ma to celkom láka 🙂

lenka0283
17. apr 2012

nikto nema skusennost?? aj mna by to zaujimalo 🙂

bubinkabubinka
24. apr 2012

Je to podfuk. Ja ich mám, nič som neschudla a strašne ma bolí hlava. Tabletky nemám kde vrátiť. V ČR sú samé negatívne príspevky, kde ľudia prišli o peniaze. 😢

lenka169
5. máj 2012

aj mna by to zaujimalo..a cim skor by sem niekto hodil svoju skusenost tym lepsie 🙂 😉

toffee
24. máj 2012

ahoj, tiez som si prave objednala tie tabletky na 2 mesiace. mam 65 kg a chcela by som ist aspon na 60 /ale kludne aj na 55/. Mam 28rokov a 2 deti. Nikdy som nemala nadvahu ani som nikdy nemusela davat pozor na stravu. Vzdy som mala dostatok pohybu. Ale v tehotenstve som pribrala 23 kg potom som schudla 20 a pri druhom tehot. 20 zase plus.. uz rok chudnem to tehotenske pribratie a stale som na 65 kg. Chodila som na zumbu, tae-bo, pilates. vzdy som zhanala niekoho k detom, maly doma hodinu preplakal, ked som nebola vecer pri nom, ale na cviceni. Je tazke si kupovat pernamentky ... ked mate 2 malicke deti a nemate ich velmi kde nechat. V jednom kuse sa staram aby mali obe co jest - to pre mna znamena, ze som vzdy v kuchyni a vzdy chodim na nakupy a vzdy sa zaoberam jedlom - vzdy nieco dojedam... a verte ze pri detoch mam pohybu dost... a casu malo... no napriek tomu nie a nie dostat sa na povodnu vahu. ALE urcite to poznate.
Schudla som po detoch dost - ale toho zvyska sa jednoduch neviem zbavit a nechce sa mi cakat 2 roky kym trosku odrastu a budem mat viac casu pre seba a na sport,ktory mimochodom milujem.
tiez som precitala kopu negativnych reakcii - obcas boli aj pozitivne ale pisali len o 1-2 tyzdnoch, niektori schudli 3-4 kg. Dalej neviem. Tie reakcie som zbadala, az po objednani, tak sa uz neda nic robit. Dam vediet ako - ci budem len sklamana alebo nie 😀 este som nikdy nebrala tabletky na chudnutie - toto su moje prve /mozno aj posledne/

mamicke29
27. máj 2012

ahojte...ja som dostala tie tabltky teraz k narodeninam.....tak som zvedava ake budu s toho zazraky..... 🙂 budem cakat co napistete ci sa vam podarilo schudut a kolko.......

toffee
29. máj 2012

@mamicke29 ahoj, takze dnes ich beriem 5 den, schudla som 1/2 kg, ale citim, ze menej jem a som menej hladna. Necitim unavu a vycerpanost - co mam zvycajne ked jem malo... tak uvidime. Je mi jasne ze 20 kg neschudnem, ale postaci mi 5-6 a nech sa mi potom nevratia 😖
Ostatní ste ako na tom???

jaro70
11. jún 2012

Je to podvod z Poľska.
V Čechách už podávajú trestné oznámenia.Viac na:
http://www.emimino.cz/diskuse/weight-loos-90266...
Ahoj.

caution
11. jún 2012

@jaro70 ano je to pdvod a sú su zbytocne vyhodené peniaze mala som tie tablety a akurát mi je luto ze za tie prachy som si radsej mala zaplatit fitko. Neverte tejto reklame lebo oni vam potom este nadiktujú dietu-hladovku.

caution
11. jún 2012

@toffee Tak moja zlatá to ti ešte zatelefonuje jeden debilek a bude ti hovoriť tvoj jedálny lístok a ako krásne schudneš za dva mesiace 20 kg a podobné keci. Keby som dodržiavala ten jedálny lístok čo mi nadiktoval, tak nepotrebujem drahé tablety a schudnem ešte viac ako mi to hovoril do telefonu. Tiež som naletela a nič nepomáhalo tak teraz bez tabletiek chudnem lebo nejem chlieb a pijem zelený čaj. Sviniari ale peniaze mi nevrátia lebo adresy nieto

caution
11. jún 2012

@mbamb NEOBJEDNÁVAJ, lebo obanuješ ako ja

mbamb
autor
11. jún 2012

@lenka169
@toffee
@mamicke29
@caution Ahojte, tak škoda, že som si len teraz prečítala vaše odpovede. Ja som si tie tabletky kúpila. Žiadny efekt, žiadne chudnutie ... pekne ma obrali o 37€. Akurát som chodila 5x za deň na WC ale to si môžte kúpiť aj preháňadlo. Teraz neberem nič len sa hýbem a snažím sa nejesť veľa a jesť zdravšie. Nič viac netreba. Joj ale som nahnevaná na seba ako som len mohla byť taká naivná 😠 😠 😠 😠

toffee
27. jún 2012

tak pisem po dlhsom case. Vybrala som 1 cele balenie a schudla som 3 kg. Ale pritom sa aj snazila o upravu stravy... niektore dni mi to vyslo, iné som zjedla co mi prislo pod ruku. Urcite tie tabl. nesplnia co slubuju. Tesim sa aspon tym 3 kg. /isla som zo 64 na 61./ je to celkom vidiet 😵 . Teraz ich uz len pribrat naspat !!!!!!! 😅 😅 😅

Ziaden zazrak sa nekonal ☹ ... efekt je mozno taky ako pri inych tabl. na chudnutie - co sa daju v lekarni kupit ovela lacnejsie. Aj ked ja sa som s tabl. na chudnutie uz urcite skoncila... ale ostatnym odporucam ak nahodou maju chut podporit chudnutie liekmi - zajst do lekarne a nieco si vybrat - bude to urcite lacnejsie, bezpecnejsie a mozno aj efektivnejsie. Aspon ja by som to tak urobila, keby som sa mala rozhodnut znova. Vyhodou tych liekov bolo asi len to, ze obsahuju guaranu - tak som necitila taku unavu a vycerpanost, a tym aj nizsiu chut do jedla. Mozno stacilo kupit v lek. guaranu 😕 😕 😕
Zaver : NEODPORUCAM !!!!

zuzana58
20. júl 2012

Nekupujte nic!! Je to podvod,zbytocne vyhodene peniaze..Lenka aspon na WC chodila,ja som 4 dni nemohla 🙂

michal33
8. aug 2012

Ahoj,
taky mě ty prášky zaujaly (stránky http://pkx4.medicalnewsreporter.com), nejvíc to, jak se dušují s navrácením peněz, když do 14dnů nezhubnete o tolik a tolik kilo.

Nicméně:

- stránky vykazují typické znaky klamavých výrobků (akční cena platná jen ten den, kdy je navštívíte, aneb "moc o tom neuvažuj a kup mě", když chcete stránku zavřít, stránka se nezavře a vyskočí okno, kde se vás ptají, jesti jste si jistí, že chcete stránku opustit, že ta nabídka je jedinečná a že stačí jen objednat, apod., "aneb co blázníš, kup mě", poté uvádění rádoby úspěšných případů i s foto, to vše okořeněno příměsí jakoby lékařských textů, atd., atd.)

- komentáře na výrobek znějí skvěle, ale říkáte si, že je tam dal autor stránek a jsou to kecy... tak tam zkusíte dát vlastní komentář a hele, on tam skutečně přibyde mezi ty ostatní!... a tak si říkáte fajn, to je paráda, tak to budou určitě komentáře skutečných spokojených zákazníků! ale opla, podívejte se na tyhle stránky z jiného počítače (nebo si zapněte anonymní mód prohlížení ve svém webovém prohlížeci, umíte-li to) a uvidíte, že váš komentář tam najednou není! Ano, je to tak, prodejce tohohle "super" výrobku udělá specielní verzi stránek jen pro vás a jiní dostanou verzi jinou (internet funguje tak, že server, který vám stránky přes net posílá na váš počítač, může poznat, že "jste to vy, kdo už na mých stránkách byl a vložil tam komentář", a tento váš komentář tam přidá... ale vaše kamarádka už ho neuvidí... stejně jako vy neuvidíte komentáře, co tam vložili jiní naštvaní zákazníci... to je, co? ... mimo jiné, takhle funguje spousta stránek podobných prodejců)

...ale každopádně když vám tyhle věci nepřidou nápadné, tak se proklikáte k objednávacímu formuláři, kde je na konci stránky malý odkaz na "podmínky"... Pokud se tam podíváte, tak zjistíte, že zázračné léky prodává nějaká firma z Komorských ostrovů (v podmínkách je to napsáno anglicky, jako Union of Comoros, aby vás ani nenapadlo to hledat), které jsou u Madagaskaru, že podmínky jsou napsány lámanou češtinou a že jim vlastně úplně nerozumíte a že vrácení "zázračných" léků se týká tolik podmínek, že to snad ani nejde splnit.. no možná s nějakým namakaným právníkem by se dalo něco vysoudit zpátky... ale to spíš nad svým jedním či dvěma tisíci mávnete rukou a nějaký pán, co tuhle věc založil, mezitím pomalu, ale bezpečně bohatne🙂

Tak holky, asi zpátky k pravidelné stravě bez sýrů a tuků... a zpátky k pohybu... zázraky se pořád nedějí.

gabriela1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tigrica182
17. aug 2012

@caution schudnes bez chlebu - ale ako nahle naspat nasadis chlieb priberies... poznam - ja som musela napr. drzat bezlepkovu dietu a bolo to taktiez tak - krasne som schudla a potom ako som postupne pridavala lepok, som naspat nabrala ... bracha to tiez skusal - nejest chelaba - potom opat zacal a vaha je spat :(

tigrica182
17. aug 2012

ja som si ich kupila a uz mi vaha klesla - uzivam ich tyzden a pol kila dole.... naozaj ziaden hlad, ziadna unava a poviem vam, ze pri 4 mesacnej dcerke a 15 mesacnom synovi je to zahul. v noci beham k postielkam, nevyspata, unavena, ale akonahle si dam tie tabletky, ziadny hlad, ziadna unava ... zatial pozitivne.... uvidime co neskor

miselka007
17. aug 2012

gabriela1987 prosim ta mohla by si mi povedat nieco blizsie k tym tabletkam lida? za kolko ich vies zohnat a ake mas s tym skusenosti popripade niekto kto ich bral a ci mi naozaj pomozu. velmi pekne dakujem

mina255
19. aug 2012

caute, ja som si tie tabletky vcera objednala..ale po precitani tychto prispekov som napisala, ze tu objednavku rusim, nedostala som zatial ziadny email, kde mi to potvrdzuju a podobne, tak dufam, ze mi ich neposlu, lebo ich tak ci tak nepreberiem..... 😀 :

miselka007
19. aug 2012

@gabriela1987 ahojky prosim ta vedela by si mi nieco blizsie napisat o tych tabletkach lida? uz som tu aj pisala prispevok ale este si tu asi nebola.. dakujem velmi pekne

mina255
19. aug 2012

teraz neviem koho sat o pytas miselka007... http://weightloss.sk/.....ja som si ich objednavala z inej stranky...ale to je podla mnatiez nejaky podvrh...http://sln.weightlossc.com/...ziadny poriadny kontakt..adresa nic....

mina255
19. aug 2012

inac clovece..to vizera ako nase cierne ribezle-na pohad...http://www.doesavileanwork.com/avilean-reviews/...

miselka007
19. aug 2012

@mina255 v sprave ma napisane ze gabriela1987, on tam pisala o tych tabletkach lida... a ze ich ma odskusane, tak preto som sa jej to spytala aby mi o nich napisla blizsie... len zatial nenapisala 🙂

gabriela1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabriela1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabriela1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nadulkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikita777777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabriela1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabriela1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz