Thermacuts - skúsenosti s chudnutím

renka40
17. apr 2015

Prosim vás, máte skusenosti s tými tabletkami?

mikibe
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dorka_shop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
buckovak
10. feb 2016

@renka40 prosím ťa to si vážne myslíš, že sa z toho dá fakt schudnúť? má to znaky všetkých tých šmejdov typu piperine, forskoline. Pozrela som ich stránku, tak tie fotky schudnutých ľudí sú tiež určite pokradnuté z netu ako to býva dobrým zvykom u podobných firiem. Ani som ju skoro nevedela zrušiť, ako násilne mi naskakoval objednávkový formulár..... Už sa tu objavil predajca každý deň s novým nickom (kedže ho mazali), ktorý nahadzoval link na to. A tiež to pochádza z Poľska ako všetky podobné len bohužiaľ nefunkčné zázraky...

renka40
autor
10. feb 2016

@buckovak ja som to dokonca ani nevedela vypátrať. Ani recenzie. Nie, nič som neobjednala.

buckovak
10. feb 2016

@renka40 až po odoslaní príspevku som si až všimla, že je to pravdepodobne pre Teba neaktuálne 🙂
ale možno aj tu začnú pribúdať recenzie ako o tom aký je thermacut úžasný, ked si zoberú zamestnanci priklad z "piperiňákov". A bohužiaľ náhodných návštevníkov MK nenapadne, že ho tu chvália vlastne len predajcovia, ktorí chcú nabaláchať kupujúcich.
Takže recenzie nie sú žiadne, aj keď je to "zázračný liek" s ktorým testovaní ľudia z neexistujúcej štúdie schudli 10kg za mesiac 😀