Tukožravá polievka. Dá sa z nej schudnúť?

barabra1
16. jún 2008

Poznate niekto tuto polievku.Naozaj sa da z nej schudnut? 🙂

karolinkafe
23. jún 2008

Diamand no super 😵 Ja sa tiez chystam tych sedem dni normalne a potom sa budem snazit cim zdravsie jest, aj ked uz budem jest normalne. Inak pri tejto horucave mi ani velmi nechuti, takze fakt budem jest iba salatiky a ovocicko 😵

mirka414
23. jún 2008

diamand a co vaha???kolko si schudla???

karolinkafe
23. jún 2008

Hej aj ja som sa chcela opytat 😀

sasenka
23. jún 2008

Diamand, ale oni pišu že maximálne 7 dní a zasa prestávka 7 dní minimálne. 😉

karolinkafe
23. jún 2008

Ja si myslim, ze ona uz je normalne ale k tomu aj tu polievku, ci nie? 😕

diamand
23. jún 2008

karolinkafe - ananas mozes jest kludne, ved ananas spaluje tuky tak ako grep

schudla som 4 a pol kila, mam teraz 60kg comu sa velmi tesim aj ked pred teho som mala 53 ale myslim ze to uz tak lahko mat nebudem.

no ja som ju drzala poriadne takych 9 dni a teraz uz si dam aj normalne jedlo ale iba s mierou a hlavne nie vecer, vecer uz len ovocicko

karolinkafe
23. jún 2008

No tak grepy som dnes zjedla 2 tak dobra sprava 😀 😀 Ale to o tom ananase som pocula ze je to blbost 😅 zevraj to vobec nie je pravda. Ale tak budem si prihovarat, ze aspon ma to povzbudi 😀

diamand
23. jún 2008

http://www.mineralfit.cz/clanek/3009--ovoce-a-z...

precitajte si tuto stranku je tam vsetko ovocie a zelenina ktore spaluje tuky a ake vitaminy obsahuje, a je medzi nimi aj ananas

sasenka
23. jún 2008

a z čajíkov je vhodný Pu Erh - spalovač tukov
zelený čaj
čaje Sayonara a Hannaski - kupite v čajovni

mirka414
24. jún 2008

halooo je tu niekto??ako pokracujete??mne chuti zeleninka a aj polievocka 😵 teda zatial...

karolinkafe
24. jún 2008

Ja sooooom tuuuuu 😀 Dala som si na ranajky hrusticku a broskynu 😉 Citim sa fajn. By som povedala, ze uz z tej vsetkej zeleniny sa mi vidi ako keby som sa objedla. Kedze je tak horuco ani nepotrebujem vela jest. Len vodu. Na obed bude zas polievka s nejakym ovocim a ide sa dalej.

sasenka
24. jún 2008

a važili ste sa už, či su dake pokroky? ja už som taká namotivovaná, dufam tže mi to ešte vydrží, kym sa vratime z dovky 😵

karolinkafe
24. jún 2008

Diamand vidim, ze v tom clanku co si pridala je aj fazula. A tej sa mame vyhnut, tak neviem ako je to vlastne....

karolinkafe
24. jún 2008

Mne sa tak zda, ze som asi len jedno kilko zhodila 😕 No este take dva a budem spokojna 😅

mirka414
24. jún 2008

ja som sa dnes pomylila zjedla par hraskov s konzervy,dufam,ze nepriberiem 😠 😠 fakt ich nebolo vela asi 50ks 😀 😀 ...karolinkafe to si dobra ja potrebujem zhodit aspon 10kg do spokojnosti 😠

karolinkafe
24. jún 2008

Akoze ja nechcem nejako velmi schudnut (pravdu povediac mi to ani netreba 😅 ) len tak aby som sa dobre citila 😉 Ale niekedy ma to uz taha dat si zmrzlinku alebo nejaky keksik 😅 Mirka, ja som tiez na druhy den zjedla trochu hrasku z konzervy, asi takych 60 ks 😀 😀 😀

mirka414
24. jún 2008

super takze pokracujem.zrovna som drahemu robila super francuzke zemiaky a peceny chlebik 😵 😵 boze ako to krane vonia ☹

mirka414
25. jún 2008

uf co sa deje?ved sme klesli na druhu stranu??nik tu nieje???ja si idem varit druhu polievocku.. 😵 jupiiii prekonavam samu seba.vcera som ani nepachla k mojim francuzkym zemiakom ani k chlebicku.bude so mna modelka 😵 😵 😵

mirka414
25. jún 2008

😕 😕 😨 ow tu nik nieje???

mirka414
25. jún 2008

verte neverte ja uz mam 2kg dolu a aj nohavice su mi lepsie a aj sa lepsie citim.karolinkakafe si tu este??a kde ste ostatne???nechcem tu ostat sama ☹ ☹

ivka19
25. jún 2008

mirka,si sikulka,inak za 4 dni aj mne isli skoro 2 kg dolu,a stale sa tam drzia,co som radaaaaaaaaa 😉 kolko dni uz papas tu polievku,z teba bude fakt modelka 😵

strasiak
26. jún 2008

ahojte modelky,,,aj ja chcem byť modelka,,,rozmýšlam,že skúsim tuto polievku,ptrebujem dať dolu takých 5 kíl,,,aká je polievka, chutí vám,ako sa cítite ?a hlavne dá sa to vydržať? určite to chce pevnú volu ako každá dieta 😠

mirka414
26. jún 2008

ivka uz som uvarila druhu varku a stal mi chuti a okrem ovocia a zelelninky som ani nic ine nepotrebovala 😵 som nadmieru spokojna,je to prvadietka pri ktorej nehladujem a drzim sa.polievocka mi stale chuti,obcas si ju rozmixujem a chuti trosku aj dcerke 😀 asi chce byt tiez modelka...dnes sa budem napchavat mam 2banany 😀 😀 a vcera som manzelovi zorala pol cerveneho melona 😀 😀
strasiak ja ju len odporucam.

ivka19
26. jún 2008

mirka,tak super,ze vam chuti 😵 ze uz druhu varku 😕 len pekne papkajte,ja vam tu stihlost zo srdca doprajem 😵 😵 len potom budem troooosku zavidiet 😉 😀

strasiak,ja som ju jedla len 4 dni,potom som uz nemohla,uz mi liezla von krkom,ale musim povedat,ze som sa citila fajn,"neprezrato" 😀

mirka414
26. jún 2008

ivka19 k stihlosti to ma este poriadne daleko,ale nechcem nic prehanat ani silit snad to pojde dni po dniku trosku este dolu bodlo by aspon 9kg pri 10tich by som uz nevedela co od stastia 😀 😀

mirka414
26. jún 2008

dalsie kilecko dolu dnes...uvidime ci aj cez vikend vydrzim nezhresit 😀

diamand
27. jún 2008

mirka - super, tesim sa s tebou, vidim ze aj tebe chuti polievocka tak ako mne, ja uz ju nejem, stacilo 2 tyzdne, teraz si dam pauzu aspon 2 tyzden a potom si ju este uvarim na 7 dni nech este aspon 3 kilecka spadnu a uz budem aj ja modelka

ivka19
1. júl 2008

ahoj babulky,ci modelky 😵 tak ako sa drzite v papkani polievky 😉

mirka414
1. júl 2008

tak ja som vydrzala iba 5dni a potom prisla moja maminka za nami do svajciarska so slovenskymi jedlami a bolo po diete 😢 😢 uznajte nasej strave sa konkurovat neda 😒 ale aj tak par kg je dolu a zvysok nejak zamaskujem 😀 😀

karolinkafe
1. júl 2008

Caute babule. Tak som sa tu par dni neukazala. No ja som tu polievku jedla 5 dni a potom som skoncila 😅 Teda som pokracovala v zeleninke a ovoci, ale uz som polievku nevarila. Ani sa mi neprejedla, tak si ju mozno niekedy neskor spravim 😉