Tukožravá polievka. Dá sa z nej schudnúť?

barabra1
16. jún 2008

Poznate niekto tuto polievku.Naozaj sa da z nej schudnut? 🙂

karolinkafe
19. jún 2008

Asi to je nejake mocopudne 😅 ale zas tolko polievky zjest to sa ani necudujem 😅

ivka19
19. jún 2008

karo,vsak som bola hladna 😀 myslis,ze je to vela 3 taniere za cele popoludnie do vecera 😒 😀 vsak tanier ma len 34 kalorii,tak preco nie 😉

mirka414
19. jún 2008

dievcata a moze sa pri nej pit redul???nepijem kavu no redbul si odcas dam 😒 asi plechovku za2dni...

ivka19
19. jún 2008

mirka,myslim,ze len vodu,caje a kavu,vsetko nesladene ☹ a vobec nic bublinkove,aj keby to malo byt light 😉

diamand
19. jún 2008

ahojte, baby pri tejto diete sa nesmie pit kava s mliekom iba cierna, tak isto ziadne napoje, to je jedno ci su dietne alebo nie, zarucene iba voda, takze ani redbull - ten je velmi sladky

ivka - a nejedla si popri polievke v prvy den aj ovocie? ved to mozes kolko chces, a na druhy den ked je zeleninka tak si mozes dat aj velky zemiak s maslom

mirka414
19. jún 2008

dakujem tak sa zrieknem vsetkeho co mi chuti 😠 😠 😠 😠 😠 ozaj preventive sa spytam mozem SEX? 😀 😀

jesika26
19. jún 2008

ja som si ju tiež dávnejšie robila, no ale ked si predstavím jej chut a smrad tak sa mi hned stiahne žalúdok 😝 😝 .A samozrejme ju neodporúčam, lebo sa všetky zhodené kilá vrátia naspat

ivka19
19. jún 2008

mirka, sex mozes zarucene pri kazdej diete,to je asi jedine,co mozeme 😀 😀

jesika,ja ju dnes jem druhy den,ale neviem ci bude aj treti,uz mi je z nej fakt zle 😝 ale asi som len padavka ☹

mirka414
19. jún 2008

ivka 19 vydz budes modelka...je to fakt take zle... 😒 😖 jaju este nemam...

diamand
19. jún 2008

ivka - veru pekne vydrz, zasekni sa a pekne papkaj, ved nie je az taka hrozne, mne strasne chuti, ja uz si ju teraz vzdy rozmixujem na kasu a poriadne okorenim ciernym korenim a je fajnovuckaaaaaaaaa 😝

sasenka
19. jún 2008

kočky chcela by som mať vaše chute...mne chutila asi takto 😖 🙄 ☹ 🤐
Barbarka - ideme do toho? či ty už maš aj navarenú??? No moj muž sa mi bude zasa rehniť 😀 že chudnem, nieže by mi nebolo treba, všakže 😉 😒

ivka19
19. jún 2008

joooj baby,chcela som ju natlacit do seba,ale neslo mi to,tak som si spravila radsej zeleninovy salat 😉
sasenka,presne tak sa tvarim aj ja pri nej. 😅

kitaka
20. jún 2008

sasenka...aj mne sa muž rehoce,alebo skôr hovorí,že načo.......spomína sa tu,že tá polievka môže byť aj bez kapusty,ja som si vždy myslela,že práve tá kapusta je základ,,,,,,,,,,máte už niektorá aj výsledky schudnutia?

barabra1
autor
20. jún 2008

Ja by som aj do toho isla,ale mam silnu alergiu na kapustu a papriky. ☹ .Uvazovala som nad tym ze by som tam dala cinsku kapustu,z tej mi neni nic,ale neviem si to predstavit ako chuti uvarena? 🙂

kitaka
20. jún 2008

barabra..................práveže kočky tu spomínajú,že polievka sa dá aj bez kapusty,pozri predošlé príspevky!

barabra1
autor
20. jún 2008

Tak to vyskusam bez kapusty 🙂 .Nakupim si veci a hura do diety 😀 .Dufam ze to vydrzim,lebo som velmi maskrtna 🙄

kitaka
20. jún 2008

držím palce a napíš ako sa ti darí a aj výsledky 😉

barabra1
autor
20. jún 2008

urcite ano,len ta pevna vola.Sašenka,ides aj ty do toho? 🙂

barabra1
autor
20. jún 2008

To som nevedela,ze ta polievka je taky humus!Uz len ten zapach ked sa vari,tak je odpudzujuci 😝 .Ale ked je uz navarena tak ju budem jest,ale dalsiu ani za nic.Brrrrrr!

mirka414
20. jún 2008

ako dievcata,chuti???ja som este nezacala,lebo som nebola na nakupoch,no asi zajtra zacnem varit.

karolinkafe
20. jún 2008

Ja som sa uz chystala zacat, len problem je v tom, ze teraz sme stale kade tade pozvani na veceru, tak co si polievku so sebou donesiem 😀 Ani ju nemam kedy uvarit. Uz sa chystam, ze najneskor v nedelu ju uvarim a potom ten tyzden nejako snad vydrzim 🙂

karolinkafe
21. jún 2008

Tak co baby? Co nove?
Mne sa uz polievocka vari, zatial to pekne vonia 😅 no poviem vam po troch dnoch co si o nej budem mysliet 😀 😀 😀
Ja si ju asi pomixujem, ako to tu uz niekto spominal 😉

nadhera
21. jún 2008

tyzdne pred plesom som vdaka tejto plievke schudla skoro 4kg,takze v pohode som vosla do krasnej plesovej sukne.mne osobnepolievka chutila a moj priatel mi ju dokonca vyjedal,myslel, ze to je jeho obed. ale teraz chudnem pri behani kol mojich krasnych dvoch drobcov. 😀

mirka414
21. jún 2008

nadhra a co spiatocny efekt??nevratili sa tie kg nazad??

nadhera
21. jún 2008

hej,otehotnela som 😀 😀 😀

sasenka
21. jún 2008

Baby ja už do dovky nestíham (aj tak by sa neoplatilo, tam by to späť hned pribrala) ale po dovke som tu s vamiiiii 😀 Aspon uvidím či to nma daky efekt 😉

mirka414
21. jún 2008

nadhera 😀 😀 snd nie stej polievky???

nadhera
21. jún 2008

tak dobre som vyzerala az drahy neodolal.

nadhera
21. jún 2008

potrebujem par kil dat dole,ale kojim,takze tukozrutka pocka a vobec, tolko sa okolo deticiek nabeham, ze nemam cas sa ani najest.

mirka414
21. jún 2008

juj 2deti tak to sa fakt nabehas.aj ja by som uz chcela trosku dalsie,ale som uplne sama vo svajciarsku a trosku sa bojim ci by som to zvladla a rysuje sa mi aj pracicka ta este asi pockame.