Tukožravá polievka. Dá sa z nej schudnúť?

barabra1
16. jún 2008

Poznate niekto tuto polievku.Naozaj sa da z nej schudnut? 🙂

lenkaajarek
1. júl 2008

Ahojte baby tak ja som zacala dnes znova inak tie 2 tyzdne som akosi kila nenabrala naspat tak sa tomu tesim.Dufam este nieco schudnem.

monkula
1. júl 2008

Ja som polievku akurát dala vaiť..Je aspoň jediteľná? Lebo zatiaľ mi vonia ako čalamáda... 😀

lenkaajarek
1. júl 2008

Jasne ze je jedla kludne si ju dochut ako chces 🙂

lenkaajarek
3. júl 2008

Babusky co tu uz nikto nechudne??Dnes som a postavila na vahu a mam kilecko dole 🙂

mirka414
3. júl 2008

ja budm pokracovat ked odide moja mamina a prestane ma rozmazlovat nasimi jedlami 😒

monkula
3. júl 2008

tak ja som ju už aj vyliala... 😔
Včera som sa ňou kŕmila ,aj dnes ráno som si dala a skoro som odpadla...
Tá polievka má len 34 kcal, tak z čoho by som asi tak mala energiu? Okrem toho mi ani trošku nechutila... 😝

karolinkafe
3. júl 2008

No tak monkula neviem ako si ju navarila 😝 😀 Mne to chutilo ako zeleninkova polievka, ved ked to dobre dochutis nie je v nej nic zle 😕
Ja som popri nej jedla zeleninu a ovocie, vobec som nebola hladna. To len v hlave sa mi stale objavovala cokolada, ale energia mi nechybala 😀 Najma v tomto horucom lete, cloveku sa ani jest nechce, hlavne pit
Mne pridu nasi o par dni, takze s dietou je koniec. Ale zas nebudeme sa nejako prepchavat, len sem tam grilovacka. nechcem vam teda chutky narobit 🤐 uz som ticho 😅

monkula
3. júl 2008

karolinka, ja som celkovo "antipolievkový"typ 😝 😝 😝 😝

lenkaajarek
3. júl 2008

karolinkafe :teraz som pozrela tvoje fotky som prekvapena ze chudnes ved nemas z coho!!!!!!!Ja byt ako ty tak sa vykaslem aj na polievku 😀 😀 😀
Baby ja dnes musim porusit oslavujeme 😉

karolinkafe
3. júl 2008

Fotky zkresluju 😀 Ale nie, ja som to tu spominala, ze nepotrebujem nejako drasticky schudnut, skor sa "precistit" a len 1-2 kilecka zhodit 😉

mirka414
4. júl 2008

schvalujem karolinkekafe to precistovanie a myslim,ze tato polievka je na to ako stvorena a urcite pomaha chystam sa k vratit,len co odide babinka.

bibula
4. júl 2008

😀 diamand
ja este kojim,takze este sa vyhovaram 😀 ,aj ked nie je to so mnou take zle-nastatsie,lebo taku zbrndu by som asi nezvladla.potom uz fakt radsej delena strava. 😉

lekno
4. júl 2008

Bibi, to akože v kuchyni rezeň, v obývačke zemiaky? 😀

bibula
4. júl 2008

lekno
tak nejako som na tom teraz 😀

lenkaajarek
4. júl 2008

Ale baby ved ta polievka je chutna neviem co je na nej take zle normalna zeleninova polievka ja ju jedavam bez tej kapusty tak asi preto mi celkom chuti a je ju aj moj mily a nestazuje sa. A mam pocit ze ju mozes jest aj ked kojis ma vela vitaminou 🙂

lekno
5. júl 2008

Bibi 😀 😀
Mimoshodom, vidím, že sme obidve dali našim dievčatám ruské mená 😉

lekno
5. júl 2008

Oprava: mimochodom 😀

bibula
6. júl 2008

😀 hej ,ved rusi maju pekne mena-take jemnucke,lahucke 😉
inac dnes ideme do zoo,takze rezen asi na tyzden -dva vynecham 😀

sasenka
9. júl 2008

ahojte, idem variť na budúci týžden od pondelka, kto sa ku mne pridá???

mirka414
9. júl 2008

sasenka asi znovu ja 😅 ,babink odisla,tak nema kto tak dobre varit 😀 😀 a ta polievocka bola celkm chutna...

savanah8
25. júl 2008

Ahojte všetky baby...prave som dovarila prvy krat tu slavnu chudnucu polievočku....je celkom mnam...myslela som si ze to bude horsie....tak a zacinam..drzte mi palce..uvidime kolko zhodim do dovolenky

polarka
31. aug 2008

Ahojte,
tak ako ?
Pomohlo papanie TP na nastartovanie zdraveho stravovania?
Skusenosti,odozvy,ubytky? 😉

netmona
10. apr 2009

ahojt,,,ako to de,,asi tu málo sa píše

cessy
10. apr 2009

ahojte...ja som si raz navarila TP a nezjedla som ani za tanier... ☹ , stacilo mi, ked som si polievku ohriala, pozrela sa na tanier a to mi stacilo. bolo mi z nej zle, len som sa na nu pozrela...vtedy som schudla za tyzden 3 kg.
ja mam radsej delenu stravu, pri tej som schudla 12 kg a nenabrala som ich naspat 😉

bibula
10. apr 2009

hlavne je ten vyvar slopkat,uz to ta poriadne odvodni-inac minule som videla aj mrazenu zeleninu na tukozravu,sokonca aj stym nazvom-parada nie? bo mne robil aj ten nakup proboem.-)hlavne,ked tu polievku pptom nemal kto jest....jedine zachod ju zvladol🙂 😀 😀

lulu22121
14. apr 2009

ahojte bebenky..ja som sa tiez rozhodla pre dietu mam namyslis tukozravu polievocku..tak od zajtra zacinam..dufam ze to zvladnem..

lulu22121
14. apr 2009

ak vynecham v recepte napriklad tu vnat je to velka chyba??

blumchen
14. apr 2009

Taketo diety nemaju ziadny vyznam. Treba sa donutit neprirodzene jest tuto polievku, pricom telo potrebuje aj ine latky, a aj ked schudnes nejake tie kila, tvoj organizmus ti to vrati, lebo si bude pytat co, co si telu nedala, a priberies vsetko naspät. V mojom pripade - tukozrava polievka - minus 5 kg, a potom zrava nemoc, pribrala som vsetko naspät velmi rychlo. Teraz som zmenila stravovanie, davam telu vsetko co potrebuje - aj zdrave tuky, cukry, nejem po 18 tej hodine vobec nic, a vaha ide prirodzene dole, a je to natrvalo, lebo telu nic neuberam.

lulu22121
15. apr 2009

ahojte prave varim poleevku dufam ze mi pomoze konecne schudnut... 😝

mirka414
25. máj 2009

ahoj neprida sa niekto???