Tukožravá polievka. Dá sa z nej schudnúť?

barabra1
16. jún 2008

Poznate niekto tuto polievku.Naozaj sa da z nej schudnut? 🙂

sasenka
21. jún 2008

Nadhera pri tom vekovom rozdiele, čo vidim v profile, tu tukožrútku dlhooo potrebovať nebudeš 😉

nadhera
21. jún 2008

sasenka,ved hej. pomalicky idu kilka dole pri mojich zbojnikoch. ale ked prestanem kojit,isto si polievku uvarim. len taka perlicka - kamarat si ju uvaril a dal si len jednu davku,rozbolel ho zlcnik a polievka skoncila na wecku. 😉

sasenka
21. jún 2008

no tie prísady su fak na žlčník absolútne nevhodné... viem to, lebo ja ho mam vonku 😉
No a papriku, paradajku, cibulu, cesnak, kapustu... to mam vlastne zakázané... alebo obmeduené, teraz uvažujem, či by som to vobec mohla, no za pokus to stojí 😉

karolinkafe
22. jún 2008

Sasenka, ved ty mas skoro vsetky suroviny zakazane 😅 tak neviem ci by si ich mohla jest pocas celeho tyzdna rano, na obed a vecer 😕 😅
Inak baby na ranajky mam jest co? Tiez tu polievku 😕 To sa mi nevidi 😅

mirka414
22. jún 2008

karolinkafe a inak polievcka chuti???na ako dlho ti vydrzi ta jedna davka s tychto surovin??ako skladujes tu polievku,davas ju do chladnicky??

barabra1
autor
22. jún 2008

Ked su taketo tepla tak sa polievka musi dat do chladnicky,inak by skysla!!

sasenka
22. jún 2008

ja som si ju vtedy varila na 2x (na polky rozdelila tu dávku), lebo som sa bala týžden uvarené jedlo jesť.
Karolinkafe, no mám, ale len na papieri 😀 skušam jesť všetko normálne, okrem mastných jedál, od operacie mam cca. pol roka. Pan primar kazal postupne skúšať, a čo bude robiť galibu zasa vylúčiť. Uatial mi robi zle len paprika. tak to by som asi varila bez nej.

karolinkafe
22. jún 2008

No pre mna je tiez trochu paprika tazka.Teda tazko sa mi travi 😅 Ja som zacala dnes. Uvarila som ju vcera vecer, pekne pomixovala a dnes na obedik som zacala. Celkom mi chuti, ako normalna zeleninova. Ja som si takisto spravila ako sasenka, ze som spravila len pol davky (este stastie, lebo cela by mi ani do hrnca nevosla 😅 ) a po niekolkych dnoch spravim druhu polovicu. Lebo na ten siedmy den uz neviem aka by bola 😒 😀

mirka414
22. jún 2008

super dik za ten tip polovicnej davky pridam sa aj ja od zajtra.

karolinkafe
22. jún 2008

Dufam, ze ten tyzden nejako vydrzim. 😅 Lebo pri tej mojej pevnej voli.... A este ked tu pri mne pred chvilkou jedol drahy zmrzku 😝 😀 Musim sa zatat 😠 😀

mirka414
22. jún 2008

taaak moja polievocka sa uz vari,zatial voni vyborne.mozno sa prida aj moj 88rocny svokor,lebo varievame si spolu a to ze mam 10kgnadvahu je jeho praca 😠 vari fantasticky.vo stvrtok ma prist na navstevu po pol roku moja mamina za nami do svajciarska asi ma ani nespozna,taka som gula 😠 snad bude do stvrtka so mna modelka 😀 😀 😀

karolinkafe
22. jún 2008

Mirka tak ty si dobra 😀 ze do stvrtka modelka.Len aby si sa pri tom tvojom sefkucharovi svokrovi zas nestal tou gulou ako vravis. 😀 😀 😀 Mne pridu rodicia o dva tyzdne tiez sa vytesujem 😵

mirka414
22. jún 2008

karolnkakafe a kde si vlastne ty??

ivka19
22. jún 2008

ahoj babulky,tak dobru chut a pevnu volu,mne sa to nepodarilo,vydrzala som len 4,5 dna ☹ ale neviem,ci len z hladu,alebo som sa poriadne odvodnila,skoro 2kg isli dolu 😉 tak uvidim,ze ci do zajtra nebudu spat 😅

mirka414
22. jún 2008

ivka19 a co si take hrisne spapkala???nechces pokracovat dalej???moja polievocka je uz v poharoch rozdelena a ked som ju kostovala,tak mi chutila ak uvidime...myslis,ze sa nepokazi uzavreta v nadobach pri otvorenom okne???

ivka19
22. jún 2008

mirka,daj ju radsej do chladnicky,ani nic take som nepojedla,len uz som viac nemohla,uz na druhy den mi bolo zle,ale to asi z tej kapusty,ledva som ju do seba natlacila na treti a 4 ani nehovorim,dnes som jedla na ranajky 1 hrianku s maslom,potom sme si zasli s rodinkou na kavu a dzusik a na veceru som jedla len ryzu a kuracie prsia 😝 mozno znovu zacnem za 2-3 dni,len ju skusim tento krat uvarit bez tej kapusty a dam tam ten zeler,ja uz normalne z tych diet blaznim 😀 teraz citam tu temu o adipex retard,co na to hovorite 😅

sestri
22. jún 2008

táto polievka sa pokazí ak nie je v chladničke dosť rýchlo...viem to z vlastnej skúsenosti.

mirka414
22. jún 2008

ivka moja rada je ze radsej sa budem cpat polievkou ako nejakymi tabletkami a nedajboze ak je tam retard 😠 to je skoro ako samovrazda,viem o com vravim,radsej to ani neskusaj,mohlo by sa ti to vymknut s ruk...daj si radsej polievocku 😀

ivka19
22. jún 2008

uz si ich skusala,mirka 😕 vraj sa aj tak nedaju dostat v lekarnach alebo na predpis,ja tiez nie som za tabletky,ked tak, nejake herbal 😉 ale aj tak najlepsie bolo ked som chodila do fitka 😝

mirka414
23. jún 2008

ivka iba trosku iny retard a skoncila som na intenzivke,nevedel som co sa deje,kde som ani aky je den...nikdy viac.manzelik mi kupil obitrk,tak sa snazim ason 3x do tyzdna 30minut a je to vzdy lepsie ako nic.

ivka19
23. jún 2008

mirka ☹ ☹ tak to si musela ale poriadne prehnat,ci to bol taky drastak ☹ ke dpocujem ,ze ludia kolko kil schudli s tabletkami,tak ma to taha vyskusat,ale zas na druhej strane ked pocujema ko si pisala ty o tvojej situacii,tak si poviem,radsej kila navyse a byt zdrava 😉 a co polievka,chuti 🙂

sasenka
23. jún 2008

Baby na tabletky zabudnite, teda iba ak nejaký preparát s chrómom.
Inak nechcem robiť reklamu ale ja som schudla s H...lifom. Ale ešte ako 16-ročná, to bolo dááávnooo, vtedy prichádzali len a trh a dostali sme reklamne balenie zdrama (kedže chceli aby to moj otec robil -ale nakoniec nerobil) Ja by som to inak nekupila, je to strašne drahé, ale fungovalo na mna.

Inak poznam aj prípad, že brat doniesol sestre taketo hnusne tabletky z Nemecka a ona z toho zomrela. Je to davno, vela rokov dozadu, ale kupovať zakazane preparaty cez net ( a bohvie či original, či to nie je ešte horšia napodobenina) je hazard so životom.

Tak prijemne kapustovanie... ozi nenadúva z toho???

karolinkafe
23. jún 2008

Tak som na druhom dni. Vsetko ok, papam ovocicko a zeleninku, vlastne pri tej horucave ani nie som hladna 😎 tak fajn. A polievka mi zatial chuti, uvidime o dva dni co na nu poviem 😀
Ja by som tiez tabletky do seba nestrkala. Lebo je ine "dietovat" na zelenine a ovoci ako do seba pchat nejake chemikalie 😖
Mirka ja som vo FR 😉

mirka414
23. jún 2008

aj ja sa uz cpem polievockou a dokonca aj svokor 😀 uvidim kolko schudne.ozaj mam doma zlty melon,mozem dnes aj ten??nieje moc sladky???uz som spapala 2x polievocku a jablcka asi 3ksa dve kiwi...

karolinkafe
23. jún 2008

Ja som si dnes bola nakupit zasoby ovocia a zeleniny 😀 Zajtra mam uz treti den 😵

mirka414
23. jún 2008

karolinka smiem ten zlty melon???

nippa
23. jún 2008

tak ja som vcera navarila polievky pre celu armadu....dnes som pekne zacala dala som si ovocny salat na ranajky na obed polievku a poobede tiez ovocie ale teraz som prisla domov z prace a vidim aj to co nemame....tak som sa neudrzala a povolila som....no asi nie som este pripravena. Tie co drzite tak drzim palce

diamand
23. jún 2008

ahojte baby,

teda vidim ze uz tu vsetky polievkujete, ja sa este stale drzim a to uz som na nej 13 den, ale uz som zacala aj jest normalne, napr. v sobotu sme boli pozvany na veceru tak samozrejme som pekne papala, ale v nedelu som pokracovala v dietovani

tak vam drzim palce a prajem vela pevnej vole

diamand
23. jún 2008

teda nippa si ma sklamala, no vies co to som si o tebe nemyslela, pockaj rano si to s tebou vybavim 😀

karolinkafe
23. jún 2008

Mirka no ja neviem 😕 tam su zakazane myslim len banany, ale o melonoch nic nehovorili 😅 Ja sa chystam dat si ananas a to je tiez dost sladke. Ale kedze to je ovocie asi sa moze 😅