Väčší pás po pôrode. Vráti sa späť?

winki.w
15. apr 2009

ahojte, verím, že sa moj stav este zmeni 😉 , mam po porode 5 mesiacov. vyska 162cm, vaha do 50kg, miery ok, len v pase mam 67 cm! (byvalo 61). rozsiril sa vam pas tiez? vratilo sa to? alebo sa s tym uz musim zmierit? som sice po dvojickach ale chcela by som opat svoju postavu... 🙂

dadex
17. apr 2009

no keby islo o boky daju sa maskovat suknickou (nenapada ma ako sa tie plavky volaju), no ale brucho. zeby sme nieco vymysleli, natom zbohatli a uz sa netrapili kilom dve navyse? 😀

bubatinko
17. apr 2009

ja si idem objednat korzetovy pas taky co sa da nosit aj normalne bezne.... kym vymyslim co s tym mojim bruchom 😀 ale stale ma napada ze odrezat xixi 😀

mamutka
17. apr 2009

bubatinko a aky? das link? ja som daco skusala, ale bola to somarina, tak by som ta varovala, ak by si nahodou to iste kupovala....

bubatinko
17. apr 2009
dadex
17. apr 2009

ta ko mamutka moze byt ten pas? a by som si ho tiez zaobstarala. no ze by isiel aj do plaviek? 😉

bubatinko
17. apr 2009

tento do plaviek nejde tento vyzera fajn na bezne nosenie

dadex
17. apr 2009

to je len taky pokus o for v tom mojom zufalstve vyzerat obstojne v plavkach, ked sa bude Jojko ucit plavat.

mamutka
17. apr 2009

sorry, maly sa uz zobudil, tak mi vymyslel program,
no je to nastastie iny, ja so mala taky co sa len natiahne, ziadne zapinanie, ale nedrzal na mieste, sa to vysulalo hore po tom mojom pupku vzdy. no asi si tento objednam tiez. len kto sa v tom bude v lete parit 😝

mamutka
17. apr 2009

bubatinko a ako riesis velkost? lebo podla tych cisel, no neviem, ostatne proporcie na konkretnu velkost posuju, len na bruchu je o par velkosti viac...aby som to nemusela vratit potom...

bubatinko
17. apr 2009

no to ani ja neviem tiez mam ten problem .... asi budem podla brucha alebo???? 😕

teeuwe
2. máj 2009

Ahojte baby! Ja som po pôrode mesiac a ešte mi ostalo 10 kg navyše a 15 už chvalabohu odpadlo🙂 Tiež kojím a myslím si, že pozitívne myslenie a hlavne nezaťažovanie mysle chudnutím pomôže oveľa viac dostať sa na pôvodnú váhu.

matysekasasenka
2. máj 2009

ahojte baby, ja som tiez po porode 5m a stale sa neviem zbavit toho brucha az sa mi tam objavila celulitida, asi sa z toho zblaznim. cakam kedy prestanem kojit a zacnem s nejakou dietou a sportom ale bojim sa ze sa toho brucha nezbavim...este stale si nemozem nic obliect, co som si obliekala pred tehotenstvom. mate uz niekto skusenosti s tym pasom? ak je dobry, aj ja si ho objednam diky

maca793
3. máj 2009

ja som mala pred pôrodom 50kg, výšku 165 a pás 59cm. teraz po 3 pôrodoch výška nezmenená 😀
váha 54kg a pás 70cm.
takže pôrod rozširuje

pippa
4. máj 2009

baby ja vám normálne závidím, že vám tie kilá ostávaju u mňa neviem čím to je ale už som zhodila skoro všetko,a to jem v podstate pravidelne ,počas tehu som pribrala 22 kg som sa tešila, že na mne ostane niečo nalepené a figu 😠 pred tehu som mala 45kg teraz 47 pri výške 155 😔