Vyskúšali ste niektorá ultrazvuk na chudnutie?

vilki
17. feb 2009

caute baby, v poslednej dobe vsade citam o tom ako sa da schudnut ultrazvukom, nemate s tym niektora skusenost??? 😉 dakujem

mywiel
17. feb 2009

Ja som kozmeticka a velmi tomu neverim, najlepsie je zdrava zivotosprava a cvicit aspon nevyhodis peniaze zbytocne. 😉

vilki
autor
18. feb 2009

nevers? preco?? ved to musi byt pravda ked zmyznu tukove bunky tak by sa malo schudnut nieco nie?? samozrejme to myslim aj stou zdravou zivotospravou aj s cvicenim....niesom nejaka extra silna ale neviem zhodit par cm z brucha....

susik77
18. feb 2009

vilki: myslis nejaku ultrazvukovu liposukciu? ja som uvazovala o nej. setrnej metode po 2.porode - mam totiz siroke boky-to je geneticke a cvicenim ani chudnutim sa toho neviem zbavit. tak chcem ist do liposukcie.

vilki
autor
18. feb 2009

ano myslela som liposukciu ultrazvukom, to znamena ze bez bolestne a bez uspavania a tak...je to sice drahe....jedno sedenie ze vraj stoji 4tisicky a potrebne su asi 3 az 4 sedenia podla toho kolko tukovych buniek treba rozbit....ja toho nepotrebujem dat dole vela, ale mala som pred dvomi rokmi cisarsky a nad tou ranou mi ostala pneumatika.....a tej sa chcem zbavit a cvicenim to nejde..... 😒

atk
7. sep 2009

Práve uvažujem nad kúpou tohto prístroja : http://www.zdravie-sk.eu/odstranovac-vrasok-nye...

Ak máte niektorá skúsenosť............. napíšte.
🙂

berenika39
7. sep 2009

mamči, ty peníze dejte do dobrého trenéra ve fitku, kolo, běhání, trochu posilky a méně přijaté energie než vydané. to je celý zázrak. nic víc, nic míň.

uzlik
2. okt 2009

atk aj ja by som chcela vedieť či to funguje :D ..

kikuskaaa
24. júl 2010

ahojte, bola som na ultrazvuku v Ziline, pomohlo to, v obvode brucha som isla dole po 6 sedeniach 8 cm, a to mam 53 kg,,, potom som sla este na radiofrekvenciu a ta krasne napla kozu a vyhladila strie--- odporucam - schudniterychlo.sk...