Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

debra
autor
6. júl 2009

cessy ale ranajky ano mozes,len veceru nieee,to si zle poxopila 😒 ty ranajky papaj len veceru uberas,kazdy tyzden jedno jedlo

cessy
6. júl 2009

debra no ja teda neviem, ale tam mam napisane, ze po tyzdni vynechat ranajky, na druhy tyzden veceru...mylim sa????dufam ze som to zas nepomotala ako tu prvu dietu 😕

cessy
6. júl 2009

na tej grilovacke som to zas nechcela prehanat, stacil mi ten baklazan, keby ochutnam masko, tak potom aj klobasku, aj slaninku.................. a nevedela by som kedy mam dost, tak som to radsej ani neskusala. a este k tomu grilovali sme ale o 7-8 vecer, takze aj cas nevhodny 😝

nataska1977
6. júl 2009

to ze to je nezdrave je jedna vec ale tiez z vlastnej skusenosti viem ze sa to vrati rychlejsie ako si cloek dokaze predstavit
ja mam teraz specialny program a jedalnicek, ktory mi vyhovuje a mozem aj cokoladu 🙂 a ine dobroty ... v priemere za tyzden som mala dole 3 - 4 kg .... teraz si vahu drzim stala stale mam pri 170 cm 57 kg a vyzeram super 😀 http://www.freshfood.sk/index.php?ref=chudnutie

cessy
6. júl 2009

nataska uz len to je zdrave ked za tyzden schudnes 3-4 kg.

ale v podstate ani nevies aku dietu drzime, lebo tu nieje napisana, debra nam ju rozposielala na maily 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a na to tvoje freshfood sa ani nepozriem lebo tu stale niekto otvara tuto temu a admini mu ju stale rusia, tak neviem ci to aj tebe nie....zas mas len jeden prispevok a prave sem.....daj nam pokoj a chod si tu tvoju freshfood propagovat inde 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

maminkatn
6. júl 2009

ahojko,,cessy,,,,, 😉 tak mi sme na tom spolocne aj ja som bez vecere..deb,,,takze ranajky,,,sa mozu,,,,, 😲
som s toho,,prekvpkana,,troxen som si myslela,,ze to ked uberies jeden tyzden,,ranajky,,,tak to musis byt bez ranajok,,ja,,,potom dalsi tyzden..plus bez vecere,,,, ☹ ☹ ☹
takze sa ubera kazdy den jedno,,jedlo,,len,,,jeden tyzden,,,ranajky,,druhy,,vecera tereti,,desiata,,,atd,,,,,
a potm vlastne kedy,,koncis,,,neviem,,,,ci,,ako,ty budes,,xciet,,,inak,ja som sa dala,na to ze po,,,4,,,dnox,,menim,,,,cize v stvrtok,,budem,,bez,,,,desiaty prakticky,,zacinat,,obedom,,,,alebo vlastne ranajkami,,,ze,,,iank,,uz mi to neriňobi,,problemy,,,nejest nic az do obeda,,,a vecer tiez,,nie,,klen pijem ako,duha,,,,xi xi 😉 😉 😉 😉 nasla,som si aj cajik,,ze roibos a mineralku sladenu si riedim napoly s perlivou vodou,,ale ziadne kofoly,,,atd,,trosku sladene ale nie moc,,aby to malo nejaku xut.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale moze povedat ze si polievky vyxutnavam,,,to je moje polievky,,,,inak,aj to s,,,vyprazdnovanim,,sa mi uoravilo,,,ked som zjedla,kapustnicu,,,boze bola,so,,,5x...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
aj to je niekedy,,,dobre inak,,,cessy,,,to s tou,,,nataskou,,mams sto,,percentnu,,pravdu,,,,,,,,, 🙂 🙂 🙂 🙂

cessy
6. júl 2009

maminka a ty mas ten rozpis?????
ja uz iden aj bez ranajok aj bez vecere

maminkatn
6. júl 2009

samo..ze mam,,,aj ja idem bez ranajok,,,a vecere,,,jak,,ty ved som to pisala,,,xi,xi 😀 😀

cessy
6. júl 2009

no asi som nepozorne citala, takze sme na tom rovnako 😉

maminkatn
6. júl 2009

akurat som dojedla,ten melon,,mnam,,mnam,,,bol,,vyborny,,inak,,som,si dneska,,,,kulila,,novu baterku do digitalnej vahy takze to budem mat presne xi xi xi 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a neviem ci si nedam este jablcko,,alebo len cajik,,,som si robila ten roibos,,a tytik si tu vyvoniava spekacikami dal si do truby zapiect so,,slaninkoau,,,a rajcinkou,,a paprikou,,,je to vyborne,,,a jako to vyvoniavaaaaaaaaaaaaaaaaa............ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cessy
6. júl 2009

myslim ze este aj hiha a adulator drzia tak jak mi 🙂

maminkatn
6. júl 2009

xi,,,xi sledujes tie moje preklepy,,,,,,,, 😀 😀 😀 😀 inak,to je dobre ze nas je tu viacej takyx,,,,xtivo,,,xudnucix,,,,,,,, 😉 😉 😉

cessy
6. júl 2009

maminka pomysli si ze ake suprove jablcko budes mat ty... 😀 a spekacky ti ani na um nepridu 😀

ja som aod obedu zjedla jednu marhulu a teraz si dam jablcko, ale do piatej, potom uz nic ☹

cessy
6. júl 2009

no presne, aj jasomviacmotivovana, ked je nas viac...co tam po preklepoch, domyslime si :- 😀 😀

cessy
6. júl 2009

neviem ako ty, ale ja asi tyzden budem bez ranajok a vecere a az potom uberiem aj desiatu, asi by som umrela od hladu...neviem 😕

maminkatn
6. júl 2009

hm,,,,aj ja budem bez ranajok,,aj vecere........ale od stvrtka,,,to,nemenis,,,,,, 😉

maminkatn
6. júl 2009

teda som myslela,,,,tak,,,,ze ci si to nemenis,,od stvrtka,,,do,,pondelka,,,
inak,,,si,telo,,zvykne na vsetko,,a tak isto,aj zaludok,,ked mu nedas tak si da to co ma nazvys,,,xi,xia,potom uderem aj desiatu,,,,a uvidime jako,to bude s kileckami ked mam uz tu novu baterku vo vahe,,xi,xi,digitalnej,,,, 😀 😀 😀 😀 😀

maminkatn
6. júl 2009

jua si na tie spekaciky,,ani nezmyslim,,len moj,m,,ss ma stale pyta ze ci si nedam,,uy ma s tym vytaca bo vie ze si nedam ja ked sa zatnem tak,som neoblomna,,,,,,,,idem si dat cajik,,ani to jablcko,nebolo,,,ved som spucovala,polku melona,,,,na desiatu stvrtku,,a na olovrant..este tam mam polku,,,ale to bude asik,,zajtra na olovrant,,,a inak,,,len,,,caj,,,a polievka,,,a,pardon,,davam si ja kavu,,samo ze nesladenu,,,,dnes som mala dve ale az poobede,,,ale s mliekom,,bez kavy by som ja umrela,,,,,, 😀 😀 😀 ja bez kavy..eeeeeeeeeee 😝 😝
myslim si ze to neni az takzy prehresok,,ked je to bez cukru ved aj v kavovej,,sa pije,,, 😉 😉

cessy
6. júl 2009

no neviem teda, tak do stvrtku????od stvrtku uberame desiatu???????? 😨 😕

cessy
6. júl 2009

urcite ta kavicka nevadi, ozaj ja som si dala 3v1 a ta je aj sladena a schudla som 😕 😅

maminkatn
6. júl 2009

inak,,tak,by sa to aj malo teda aspon tak som to poxopila ..... 😒 😒 😒 😒
pocuj ale ved skusit mozeme no nie,,,co ty na to,,,hm,,,,, 😉 😉 😉 😉
vidis,,,a inak,kolko,,vazis,,,,ak sa smiem opytat,,,,,a vyska,,,

maminkatn
6. júl 2009

a pocuj,,,co potžm ubereme od,,pondelka,,,xi xi aj obed,,,,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale ved uvidime,,,,,,no co dame sa na to ,,,,trufneme si,,,,, 😉 😉 😉 😉
ja teda ano,,, 😉 😉

cessy
6. júl 2009

maminka ja som len myslela ze do obeda nevydrzim, tak preto som si to chcela odddialit, ale tak mozme ist od stvrtka na to...mna tam motivuje ta veta ze "kila pojdu rekordne rychlo dole" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maminkatn
6. júl 2009

cessy,,tak dodnute,,,,,,,uvidime jako tie kila,,pojdu rekordne ryxlo dolu,,,xi,xi,,,, 😀 😀 😀 😀
inak,,,som,sa ta pytala,na vysku a vahu ,,nexces to napisat na sklo,,,abo,,,ved napis do,ip,,,aj ja ti napisem,,,ta ne............ 😉 😉 😉

cessy
6. júl 2009

mami uz 😀

cessy
6. júl 2009

takze od stvrtka uberame desiatu????????

maminkatn
6. júl 2009

aj ja som ti 😀 😀 😀 😀
okik,,teda,,,,od,,stvrtka,,,,uberame desiatu,,,len obed,,,a uvidime,,,ako,to,dopadne,,,xi,xi,xi,,,,,,

maminkatn
6. júl 2009

teda sme dohodnute,,,nebavi ma to tu bo nik,,nepise,,ani na pokeci,,,idem ja het mozno,,sa este ozvem,,,alebo,az zajtra alebo,,niekedy,,v tyzdni,,,ale,,sme dohodnute,,okik,,,,beriem ta za slovo,,nex som v tom neni sama,,,,,,teda,,pa,,pa,,moja,,spoluxudnuca,,,,modelka,,,,, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cessy
6. júl 2009

ok, musim uz ist...potom tu budem zas vecer...mami ideme v tom spolu, takze ziadne spekaciky 😀, dufam ze ich uz muz spapal 😀 🙂

debra ty si dnes opat zacala???aj si nieco schudla za ten tyzden??

maminkatn
6. júl 2009

inak,ja som tak,poxopila,,ze deb,,zacina,,znova,,od,,zaciatku,,takze len pre vysvetlenie,,,,, 😉 😉
ale uz ozaj,,pa,,pa
🙂 🙂