Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

emmo
16. júl 2009

Maminka len nam dobre daj 🙂 🙂 🙂 ,ale ja som od rana nejedla,tak som si jeden dala k salatu 😀 😀 😀 .
Ale viem,mas pravdu 😉 .Sa mi paci ako sa drzis,tak to ma byt.A kde ste baby?

cessy
16. júl 2009

ahojte
konecne som tu aj ja... 😵
no ja som tiez mala k obedu zeleninovy salat a cerealnym rozkom.... 😒 , takze sme to obe pokaslali, ja aj emmo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale ved raz za cas.....hadam to az tak moc nevadi, coo mami???
maminka ty si aka polievkova.....to kazdy den varis iny druh???taku fazulovu by som si veru aj ja dala 🙂

cessy
16. júl 2009

a co melonik??nikto?? 😀

maminkatn
16. júl 2009

ja som mla,,,aqj,kusok,,meloniku,,,,,,, 😀 😀 😀 😀
cess,,,samo ze som polievkova...ale asik,,,si prepasla,,ze ja robim,,v kuxyni,,,xi,xi,takze kazdy,,den varime a ja mam kazdy,,den inaksiu,,polievku,,,xi,xi 🙂 🙂 🙂

maminkatn
16. júl 2009

cess,,,sozok,,,alebo,,xlebik,,som nevidela,,treti,tyzden,,,hm,,,,, ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
emmo...ale lepsie,je si dat ten rozok,,rano,,,,to som xcela,povedat,,ryxlejsie ti,,ho,spali,,,,,, 😉 😉 😉

cessy
16. júl 2009

mami asi som to prehliadla, nevedela som ze pracujes v kuchyni 😉
inak aj ja sa odhodlavam, ze pecivo tiez prestanem uplne jest, lebo mi vadi na alergiu, ale mne to tak moc chuti, a samozrejme mi to skodi 😒

cessy
16. júl 2009

a kedy sa to zas vazime?? 😕
v pondelok???

emmo
16. júl 2009

Ano cess,teda aspon ja v pondelok,normalne sa bojim,postavit na vahu,nejako citim,ze kilecka nejdu dole.
Mozno si len telo musi zvyknut a potom to pojde rychlejsie. 🙂

emmo
16. júl 2009

Ja pecivo nevunecham,uz to,ze nejem sladkosti som trhla rekord. 😲
A kde mame deb?

cessy
16. júl 2009

emmo aj mne sa zda, ze uz to nejde tak lahko dole... 😒

inak aj sa tesim, ze nejem sladke...naposledy som mala tu susienku 🙂 ,ale aj ked neschudne, aspom mam lepsi pocit z lahkeho zaludku 🙂 ,ale aj tak dufam ze aspom 0,5 kg pojde dole 🙂 , pomaly ale isto 😵

cessy
16. júl 2009

asi si aj ja zacnem varit polievky na obed....je to dobre, aspom teake teple jedlo za den treba 😕

emmo
16. júl 2009

Ja zajtra idem robit na obed rizoto,take zeleninove,uz som dlho nemala 🙂
S tymi polievkami to je dobry napad.Cess nemas na nete fotky?nahodou?

cessy
16. júl 2009

emmo ake fotky myslis???? 😕

cessy
16. júl 2009

😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

emmo
16. júl 2009

som sa nevyjadrila 😀 😀 😀 ,myslim ci nemas nejaky album maleho,rodinky a tak...chapes?

cessy
16. júl 2009

aha....uz som sa zlakla, ze nahodou niekde nieco..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

neviem ci som ta pochopila... 😅 😕 ale myslis mimo konika????

emmo
16. júl 2009

ano,ano mimo konika 😅

cessy
16. júl 2009

no na azete/pokec nieco mam.....a o inom neviem, teda nemala by som mat.preco sa pytas?? 🙂

emmo
16. júl 2009

ja len som chcela ci mozem pozriet ak mas niekde fotky maleho?

emmo
16. júl 2009

🙂

cessy
16. júl 2009

ja osobne som moc neni za zverejnovanie fotiek maleho.....uz som co to citala o zneuziti, aj mywiel tu na konovi raz nieco o tom pisala, tak sa tak trosku bojim.
mas mail na azete???napisem ti do IP moj nick a mozes pozriet.
a ty mas niekde??tiez by som pozrela, malemu nevestu 😀 😀 😀

emmo
16. júl 2009

Jasne chapem,dik,posli, 🙂 pozriem,som rada.Ja na azete mail nemam.Mame stranku s fotkami,poslem ti ju do IP.

cessy
16. júl 2009

emmo maly mi zacal strajkovat, neda sa mi uspat,musim ist, potom pozriem a neako sa dohodneme aby si aj ty mohla nase vidiet 😉
dobru noc a diete zdar 😀

emmo
17. júl 2009

Ahojte babulky,co robite?ja som pred chvilou dojedla olovrant-2 broskyne a obedik bude to spominane rizoto 🙂

debra
autor
17. júl 2009

ahojte ...emmo uuuz olovrant o 11tej? 😀 nie nahodou desiata 😝 ja jedla polievku a aj druhe ale len male porcie a na veceru si dam len ovocie a olovrant neviem 😒 ja do konca nedeli vynexavam ranajky,ja to mam posunute...som zvedava,ci volaco sxudnem volako to zatial nepocitujem na nohaviciax 😢

debra
autor
17. júl 2009

no zajtra ideme na tu spominanu oslavu tak tu nebudem all day,prideme az vecer 😉 musim sa drzat a neprezierat sa no ale povedzte ci sa to da...ked moj krstny bude varit gulas 😀 a on vie taky mnamkovy spraviiiit 😵 ale budem sa usilovat nezrat sladke,kolaciky,tortu a taak 😎 inak v tejto horucave mi sladkosti ani nexutia 😝 len pijem

cessy
17. júl 2009

ahojte, dnes je super teplucko...ja taketo tepla mozem 😅

ja som mala na obed hribovu polievocku. idem podla maminky a uplne mi to sacilo. spravila som ju trosku hustejsiu, dala som viacej zemiacikov. na olovrat samozrejme melonik 😀

cessy
17. júl 2009

debra pozeram ti do pasu ze si z BB a ja som tam blizko bola na lieceni na tu obezitu, na Sliaci 😀 😀 😀

debra
autor
17. júl 2009

cessy ano? 🙂 to som ani nevedela,ze sa na Sliaci lieci aj obezita 😅 ja by som si xcela dat nejak vysat podkozny tuk z bruxa 😀 🙂 babkyyyyy musim sa poxvalit nasla som si praaaaaacuu 🙂 :- v jednej firme 🙂 u nas v BB,som stastnaaaa,lebo uz 5mesiacov som nezamestnana 😢 🙂

cessy
17. júl 2009

emmo IP 😉