Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

cessy
23. júl 2009

no neviem, lebo bol aj velmi sladky....este aj teraz ho jem....sice je uz davno po 17:oo, ale chuti mi a hotovo 😅

cessy
23. júl 2009

este ma napadlo, dnes bolo teda horuco, maly v teplotach uboziatko moje aj zhoret mohol... ☹

ano debra ani maminka a adulator a hiha.....tolko nas spolu zacinalo 😨 a ostali sme asi len 3 😨

emmo
23. júl 2009

Jejda,no chudak malicky,v takom teple horucky ☹ ☹,dufam,ze to rychle prejde.
My sme sa vybrali do toho parku,ale tooolko komarov,no katastrofa.
Ja som este zbodla syr a paradajku,aj som si dnes zacvicila.Uz aby bol pondelok,skor sa neodvazim,ale v nedelu ideme na oslavu... 😲 😲 😲 ,tak aspon mam motivaciu sa nenapchavat,aby vaha nedostala sok.

No veru,nejako malo nas je nakoniec 😒 ,ved nejako to dobojujeme,uvidim,podla vahy v pondelok 😉

cessy
24. júl 2009

emmo ja zas dnes ladujem melon 😒 , tak mi chuti.....
dnes vecer grilujeme...tak uvidim ako to zvladnem,inak uz mam prichystanu zeleninku, ze aspom nieco z tej grilovacky budem mat 😉 ty aj cvicis???no veru aj ja by som mohla...ale akosi sa mi nechce, som leniva 😠

horucky nam uz klesly, mal uz len okolo 37,5, takze uz je to v pohode.....uz nieje ani taky horuci...

cessy
24. júl 2009

emmo kde sme???, nasa tema upadne do zabudnutia ☹ ☹ ☹ ☹

cessy
24. júl 2009

emmo 😕 😨 😕 😨 😕 😨 😕 😨 🤐

cessy
24. júl 2009

maminka 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ??

emmo
24. júl 2009

Cessy,som tu,boli sme na navsteve.
Tak super,ze sa malemu polepsilo 🙂
Nic neupadlo,neboj 😉 ,len niekedy pri malej/ved to poznas/a potom zase manzel ma robotu na pc.... 😒

Ja som vecerala ryzu so zeleninou a na obed som mala spenatovu polievku,ale taku som mala chut na sladke,ze som si dala musli tycinku 😨
Ty mas tusim melonovu dietku 😉 ,aj ja som si chutila na melon,aj som kupila uplne cerveny,ale vobec nebol sladky 😠 😠 .
Ja som cvicila uz predtym/pred dietou/ale nie kazdy den,tak kazdy druhy,tiez sa mi nechce,ale vzdy sa nejako premozem,sa mi zda,ze je to lepsie,ked aj cvicim,a snazim sa chodit s malou na dhe prechadzky.... 😉

emmo
24. júl 2009

Cessy,asi tu niesi.asi uz grilujes 😕 ,tak sa ozvem zajtra 🙂
Taka som strasne hladna,ze idem radsej do sprchy a spat 😔
papa

emmo
25. júl 2009

Cess,ja som sa dnes odvazila,vies zajtra ta oslava a tak....som chcela vediet ako som na tom 😨 .
Mam pol kg dole 😅 ,takze tak.Daj aj ty vediet potom...Dnes tu budem asi az vecer a zajtra tiez. 😉

netmona
25. júl 2009

emmo,,,cessy,,ahojte,,,vidim že tu len vy dve pobehujete,,no ja by som tiež dačo chcela zhodiť,,no pokyny na tie 4 dni budú asi niekde v prredu,,tak ich musím pohladať a potom už len pevná vôľa 🙂

cessy
25. júl 2009

ahojky emmo
potom neskor som tu uz nebola, trebalo pospratavat po navsteve a grilovacke....drzala som sa celkom dobre....ja som sa dnes rano tiez vazila a nepribrala som islo mi za tyzden len 400g dole, ale aj to podla mna staci...cim pomalsie, tam lepsie 🙂

cessy
25. júl 2009

juuj musim sa ist najest lebo dnes som zjedla len 2 nektariny a hladna som jak cert, maly konecne zaspal, tak sa mozem v klude napapat

len co budem jest???? 😕 😕 😕 😀

cessy
25. júl 2009

netmona mi uz nedrzime tu na prvej strane co je napisana......my drzime uz inu....
ak chces dietu co prave teraz mame ja a emmo, tak mi do IP napis tvoj mail a ja ti ju poslem. tato je lepsia, taka setrnejsia.

netmona
25. júl 2009

cessy,,dik za ochotu 🙂 ...snad sa konečne rozhijbem 😉 ...lebo akosi sa neviem preniesť cez všetko a seriózne začať chudnuť

adulator
25. júl 2009

ahojte,som rada že sa darí, boli sme u našich v trnave na prázdninách ,ale dietku držím takú ovocnú + delenú stravu + trochu pohybu a uvidím keď sa odvážim ,ale až v stredu .....
debra gratulujem k novej práci ,už aj ja zvažujem ale do banky sa mi moc nechce vrátiť 🤐

bianca
25. júl 2009

cafte.Idem k Vam ak mozem ale uz naozaj.Uz ma to nebavi samu so sebou.Dietu ze jest kazde 2 hodiny som nezvladla.To sa proste neda.

od pondelka slubujem za zacinam podla diety co mi prisla emailom od Denisky.Ale uz na 100%

mukky
25. júl 2009

cessy ahoj,pridala som nejake recepty 😎 😀 .mozes pospehovat 😀

vidim ze Vam to ide super,v pondelok sa vazite?

maminkatn
25. júl 2009

jeeej,,,ahojko,,babuleeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
cess,,,emmo,,mukky,,kde ste...ja vas tu spehujem xi xi, xi 😀 😀 😀 😀 😀
inak,,ja som si dala,,zaseky,,,do tela,,,,boze,,,robila som cukynu s mletym meskom,,a rajcinky a paprika,k tomu ako leco,,,a je to vyborne,,,aj s ryzou,,a zajtra budem,,,vyprazat cukynu,,inak,,dovtedy,,,som zjedla,len jeden rozok,,a,koncek,,xlebika,,teda,takeho,malinkeho,janka,,,,hi,,hi,,,a nanuk,,len tvarohovy ,,misa,,ziadny smotanovy,,a ziadne sladkosti,,len slane palicky,,,a o,,percentne xrumky,,,,raz,,,,,, 😝 😝 😝 😝 😝 😝
a kopam ovocka,,,,,
kde ste babyyyyyyyyyy........ ☹ ☹ ☹ ☹ som tu dosla za vami a vas tu nikde,,,haaaaaaaaa... este mam na bud,tyzden dovolenku,,,,tak mi je hej ptom mam zas poobednu,,,a teraz od stredy som tu mala malu,,vnucku,,,az do piatku,,,a aj jej mamnina dosla za nami bolo u nas velmi rusno,,,, 😉 😉 😉

emmo
25. júl 2009

Ahojte,maminka jeej si nas prisla pozriet?a aj sa vazis? 😨 ja len tak,pre info... 😉
Cessy,ako?Ja zajtra,viem,ze si dam kolacik,aspon jeden,urcite neodolam,ale myslim,ze mi to neublizi 😵 😵
Dnes sm mala na desiatu kukuricu,na obed spenat/zase/a na olovrant cestoviny,ale iba malicku porciu.Inak ja si veselo jem varenu kukuricu,ale myslim,ze je to v pohode,ved je to zelenina 😲 😲
Cess,takze vazenie mame za sebou,ja sa zase odvazim buducu sobotu.Teda dufam,ze ides dalej?Co hovoris? 😕 Pokracujes?

netmona
25. júl 2009

cessy,,,dik 🙂

emmo
25. júl 2009

netmona ahoj,vitaj 😉

miriam17
25. júl 2009

baby prosim vas....nieco hrozne som urobila....by ste my neverili ake mam teraz vycitky..... ☹ .....niezeby som drzalal daaku dietu ale mam urcene ze iba 4x za den jem.....vssetko bolo ok..pokila si moj brat neobjednal pizzu....a to bolo uz 21 hodin..a ja ..blba...som neodolala.....a teraz mam take verlek brucho....a to som ako dnes podvecer doist to prepisklala.....len som od vas potrebovla radu....ako mam dat dole t o brucho..denne cvicim..30 brusaky no dnes rano 30 a pred chvilkou 20..ale musim este aspon 60 dnes dat.....
....nepoznate niecoine...???....a este zajtra by som chcel a mat ocistny den...staci ked budem pit mlieko..??...raz my tomoholo dat dole za 1 den 2 kg...a to som len od rana mlieko pila.....neviete este nieco take???...ocistne...dakujem.....pekne...

mukky
25. júl 2009

miriam pre boha a ja ze co sa stalo take strasne,prepac ale som sa nasmiala 😀 😀

ak chces nejaku ocistu,daj si napr jeden den cisto melonovu dietu..preciistis si oblicky,krv,je dobry aj na krvny tlak,je to antioxidant,ma vela vitaminov,vody...je sladucky,a ma skvelu chut 😎

netmona
26. júl 2009

emmo,,,,dik vítam 😉

netmona
26. júl 2009

jaj,miriam17,,,nič si z toho nerob, to sa každému stane,,no a to brucho,,tak to je dlhodobo,,ale ak budeš pravidelne tak určite pôjde dole,,mne pomohla kalenetika.......ak tak napiš IP,,a ti to opíšem ak budeš chcieť

robodracica
26. júl 2009

Akú dietku teraz držíte? Tú 4 dňovú asi nie, čo? Nechce sa mi spätne čítať niekoľko strán.... 😝 😉

cessy
27. júl 2009

ahojte...

miriam no to je katastrofa 😨 😨 😨 😨 😨 😨 .....hotovy pribeh pre dennícek 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no ako sa drzime emmo??ako dopadla grilovacka??

emmo
27. júl 2009

Ahoj Cessy,ale oslava dopadla dobre,ale ja nie.Boli nejake chlebicky aj zakusky,ale zase som to neprehanala 😀 ,dnes som zato len na ovoci,zatial sa drzim.A co ty?ides dalej?Ja chcem este vydrzat tie 2kg dat dole.
Inak nove sa nejako nehlasia ako sa im dari 😕 😕 😕

kristina25
27. júl 2009

Miriam mne ostalo male brusko po dietati a uz ho mam 4 roky. Pomaly som si zvykla. V obchodoch mas krasne tricka aj pre tie co maju trosku brucho. Horsie je to v plavkach, ale ked vidim ake su niektore tucne, hned na svoje brusko zabudnem.