Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

narciska77
15. jún 2009

Ahojte aj ja som dnes zacala ,ale s inou dietkou.tak dufam,ze to vydržm. 😀 aj ja mam den za sebou ,este ma caka zeleninkovy šalátik 😵

nataly7
15. jún 2009

co je to za dietu 4kg za 4 dni napiste prosim viacej aj mne by sa zislo uz sa nezmestym do gaty a teraz to leto mam depku 🙂

debra
autor
15. jún 2009

narciska nedrzis nahodou tu s jablcnym octom 😀

nataly kukni na stranku 1,tam som to rozpisala 😉

narciska77
15. jún 2009

😀 😀 😀 ano tu 😀 😀 😀 , akurat pozerám, ze si tam tiež bola 😀 😀 😀

narciska77
15. jún 2009

ale miesto octu som si dnes kupila tablety 😉

nataly7
15. jún 2009

dakujem idem to pozriet

debra
autor
15. jún 2009

ano drzala som ju..aj som sxudla...ale kebyze je v tej dietke viac xodov 😒 ale dala sa v pohode zvladnut....juuj ja cakam na 19.00hod aby som si mohla vychutnat 2 dcl mliecka... 😒 😀

nataly7
15. jún 2009

co si mozem dat miesto kavy ja nepijem kavu vobec a po tych dvoj tyzdnoch sa moze dat znovu pojdu kila dole dakujem napis

debra
autor
15. jún 2009

namiesto kavy??ja neviem...skus treba caj len ovocny al bylinkovy bez cukru 🙂 ja si ju dam po 2 tyzdnoch opat 😉 to zhodenie kil po tyx dvox tyzd je uz potom individualne na kazdej 😉 uz mozno ani nebudeme mat z coho xudnut 😀 😀 😝

nataly7
15. jún 2009

ja budem mat aj potom z coho chudnut ja sa na to dam asi od zajtra 4 dni ma nezabiju a horsie to byt nemoze len neviem ako vidrzim bez sladkeho ja milujem sladkosti 😉

nataly7
15. jún 2009

debra ty aku salamu jes suchu ci to moze byt sunka

patricia1971
15. jún 2009

ahojte,tak aj ja mám dnešný den úspešne za sebou a dá sa to,ved 4 dni prežijem a potom si budem jest podla seba,ale hlavne si budem dávat pozor

natalz ja som si kúpila hydinovú šunku,suchá saláma,no neviem,to asi nemysleli 😵

cessy
15. jún 2009

pati vydrz.......ja som v norme.....ja moc pri malom nemam kedy jest, takze ja som aj zvyknuta...ale teraz si davam pozor na hodiny a jem podla planu... 🙂
no ale az teraz pijem mlieko lebo inak som nestihla...maleho okupat, nakojit, ulozit 😒

debra
autor
15. jún 2009

naty ja som mala tiez hydinovu sunku,je to taka najlahsia...a ozaj namiesto tej sunky al salamy mozte aj parok jeden!!!!!! 😀

cessy
15. jún 2009

jaaj neako som mimo, pati ja som ti odpisala na to co si pisala na strane 2, neako mi to tu blbne 😝

cessy
15. jún 2009

dievcata aj ja som mala hydinovu
😅

diddi
15. jún 2009

no a neslo by to drzat 15dni,aby bolo dole 15kg????

debra
autor
15. jún 2009

ja by si mozno dala aj ten parok 😖 ale ked samy je to take brrr 😒 ja teraz pijem ten caj regulavit s ciern.ribezlou,skuste je fajnyyyy

cessy
15. jún 2009

didi skus....

debra
autor
15. jún 2009

diddi 😀 😀 no skus

cessy
15. jún 2009

debra parok???radsej nie....tam je vselico v takom parku 😝 , daj si radsej suncicku 😵

debra
autor
15. jún 2009

no ja len hydinove parky mam rada 😉 ale len so zeleninou,s horcicou a xlebou neee 😝 ale asi si dam len tu sunku 😀 inak....zaj tie dve vajcia na tvrdo...ja si z nix spravim prazenicu,aby sa mi nezhnusili...robila som to takaj pri diete s jabl.octom 😉

monca4ever
15. jún 2009

kočky toto je čistý JOJO bacha na to
ja som takto nabrala 10 kíl raz...

cessy
15. jún 2009

debra ja som drzala jenu dietu kde sa jedol tvaroh....tak sa mi zhnusil, ze len pomyslenie na tvaroh mi kruti zaludok ☹ 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

patricia1971
15. jún 2009

didi ty musíš do každej témy len pindať,že????to je tvoje.....a len sa hádať,už som si to všimla

monca všetko je jojoefekt,ale my to vieme 😉

cessy
15. jún 2009

pati nevsimaj si ju...ja som si ju tiez vsimla vo viacerich temach.ved tak aj som jej hned odpisala...
blba otazka=blba odpoved 😀 😀

debra
autor
15. jún 2009

cessy nemyslis mliecnu...? o ktorej didi to hovorite baby?a co take povedala?

cessy
15. jún 2009

monca, ale po diete sa netreba hned na druhy den doslova prezierat...treba si davat pozor aj po diete...kazda dieta je jojo-efekt, ked si po nej doprajes sladke, slane......ale to predsa vieme kazda, no nie ?????
a tych 10 kg si nepribrala len tak...teda myslim, je to prilis na jojo efekt podla mna 😕

cessy
15. jún 2009

debra pozri vyssie tam sa neaku otazku pyta

debra
autor
15. jún 2009

cessy suhlasim s tebou...po kazdej diete je mozny jojo efekt preto sa treba vlastne cely zivot nejak obmedzovat a neprezierat