Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

emmo
31. máj 2010

ja som si tak myslela,ze si ho necham na vecer ked budem hladna,tak aspon dam nieco teple do zaludka 😀
chym poslala som ti ziadost,dufam,ze si ti ty 😅

cessy
31. máj 2010

emmo ja som tiez tak nenapadne chym posielala spravu ze ci to je ona....

no musim ist, maly je hore, vecer sa opat ozvem 😅

michaelak.
31. máj 2010

Jej ahojte!Drzim paste pri drzani diety!Ja som sa po porode 20mes.nevedela zbavit 10kg co mi ostali a vdaka tej kavovej dietke som zhodila 6kg ( ani som nevydrzala tych 14dni )a ani som necvicila,vsak pri malom dieteti hadam ani neni potrebny nejaky trening.Ale bola som velmi rada,ze sa to uz konecne pohlo smerom dole,lebo do vtedy nie a nie zhodit.A jojo efekt sa neobjavil!Az teraz,ale to je tehu efekt 😀 .Tak este raz drzim paste a vydrzte stoji to za to!

cessy
31. máj 2010

@michaelak. jeeej to sa krasne citalo, dakujeme za povzbudenie a podporu, si pokladik ze si napisala 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cessy
31. máj 2010

haloooooo tu nikto???????? ☹ ☹ ☹

emmo
31. máj 2010

ahojte
ako sa dnes darilo?
@cessy si este tu? 😕

emmo
31. máj 2010

@michaelak. dakujeme za podporu....tuto dietu som uz raz drzala a tiez som z nej schudla,ale to bolo este pred tehu a tiez nebol jojo efekt.Si zlata. 😉

michaelak.
31. máj 2010

Neni zac dievcata!Drzte sa!Ved urcite sa aj ja na nu budem musiet vrhnut...

cessy
1. jún 2010

@emmo vcera sa darilo celkom dobre, len neviem aky bude koniec tyzdna, budem robit dve torticky, tak du´fam ze to zvladnem. inak nebola som do vecera hladna pila som vela tekutin a dalo sa 😵 😵 😵

cessy
1. jún 2010

@michaelak. jeej tebe sa jak krasne blizi terminik. pribrala si viac alebo menej pocas tohto druheho tehu????

michaelak.
1. jún 2010

@cessy teraz je to uz +14kg cize o 5kg menej ako prvy krat.A dufam,ze uz to je koniec s priberanim...Ale ratam s tym,ze to co mi ostane zase nebude chciet ist prec a budem musiet nasadit dietku.

emmo
1. jún 2010

halo kde ste vsetky? 😨

cessy
1. jún 2010

emmo vej ja som tu ale az teraz, cez obed som aj nakukla a iba miška mi odpisala
ako sa drzis????
na mna ide neaky hlad ☹

emmo
1. jún 2010

ahoj,drzim sa dobre,da sa 🙂
dnes som nestihala,obedovala som az o 15 hod a len salat,ale vcera som uz o 15.30 ja krava vecerala a vecer som myslela ze sa zblaznim.

emmo
1. jún 2010

a kde je chym? 😕
ani sa neozvala

emmo
1. jún 2010

@cessy davas si do salatu ten ocot?

cessy
1. jún 2010

@emmo juuuj ja mam take bolenie brucha dala som si taky studeny ten jogurt a schuti som ho zjedla

s chym som dnes trosku pisala cez FB, tiez sa drzi

cessy
1. jún 2010

no a ten ocot si nedavam vobec ☹ , ked si ho dam do salata tak ho nezjem, nechuti mi to ......az mi je z toho zle ked to zacitim 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

cessy
1. jún 2010

no ja mam bolesti........vela krat som zjedla studeny jogurt no ale toto co je?????auuuuuuuuuuu 😢 😢 😢 😢 😢

emmo
1. jún 2010

Jejda cessy???uz je lepsie???
ja som tiez uz mala jogurt ale len to,bez ananasu....
ten ocot tiez nenusim,strasne mi smrdi 😝 ,ale rozmyslam,ze si ho kupim aspon v tabletkach

tak chym sa drzi 😵 , super 😵

emmo
1. jún 2010

a keby si si dala caj??nepomoze??

emmo
1. jún 2010

Cessy ak chces pridaj si ma na FB???? 😕 😕 😅 😅

cessy
1. jún 2010

no uz je lepsie, ale myslela som, ze mi brucho roztrha.....aj som myslela ze ma to prezenie, ale nic len hroozne bolesti, krce.....
mozno ze bol studeny a tak s chuti som ho zjedla.
ja som si dala ananas, 2 kolieska zavaraneho, v mierne sladkom naleve, ale preliala som ho poriadne vodou, aby ta sladkost co najviac isla prec. mamina mi to poradila.a zamiesala som si ho do jogurtu 😉

cessy
1. jún 2010

@emmo jasne ze chcem si ta pridat, uz aj idem 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😅 😅 😅

emmo
1. jún 2010

@cessy jaaaj,aj ja mam krce,ale od hladu 😀 ,ani 100l vody nepomaha 😀
tak dobre,ze uz ti je lepsie
tak sa tesim rano na ten rozok 😝
idem potvrdit ziadost 🙂

cessy
2. jún 2010

@emmo no mne sa potom uplne ulavilo, uz mi bolo dobre. muz mi povedal ze to podla neho bola aj zabijacka kombinacia. jogurt s ananasom ze on by sa z toho urcite .......... 😨 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

na FB som ta hned nasla 🙂 mozme aj tam obcas popisat 😉 😉 😉

chym kde si???????napis nieco, co si porusila a uz nedrzis?????? ☹ 😕

emmo
2. jún 2010

ok cessy mozme aj na FB popisat,tiez tam vacsinou byvam len ked mala spi,sem tam aj nakuknem cez den ,ked mi mala dovoli 😅 😅
asi naozaj ta kombinacia ti nesadla... 😒 ,nabuduce budes vediet 🙂
chym?????nechala si nas v tom same????

cessy
2. jún 2010

haloo, halooo
kde ste???
chym kde si?????cakame ta tu 😉 😉 😉

no ja neviem ale dnesny obed bol neaky vydatny 😀 .........ja vacsinou papavam okolo piatej posledny krat a teraz vobec nemam hlad 😒 , no a po piatej uz nechcem papat.....co teraz????
hadam si nieco predsa dam, nech uz potom nejem 🙂

@emmo ako???????? 😕

emmo
2. jún 2010

ahojte
@cessy to vazne 😕 ,ja som bala taka hladna,ze dobre,ze som nevecerala uz o 15hod,ale vydrzala som a jedla som tiez o 17hod 😀
uz nech je zajtra vecer,ta vecera,no hotove hody budu 😀 😀 😀,tak sa uz tesim....
inak sa drzim dobre,len keby som nemusela varit muzovi a malej jaaaj tie vone 😝 😝 a keby som nemusela chodit do obchodu,tak to by bolo uplne idealne 😀

cessy
2. jún 2010

@emmo vazne, moc mi nechutlo, mozno ze som mala este zaludok trosku zo vcera rozhodeny, ale dala som si, nech vydrzim. teraz idem plnit dve torticky, to bude ale pokusenie.....brrrr vseliako si to znechutujem, nech neochutnavam 😝 😝 😝 😝 😝 😝

idem si uvarit cajik na zohriatie 😉