Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

patricia1971
16. jún 2009

cessy až toľko tam teda neješ,ale ja cítim teraz stále hlad a pri hentej som necítila....a ja som ju aj trošku poorušovala,každé ráno som jedla celozrnný rohlík.....ale pomohla.....keby táto 4 dnová bola dlhšia,tak nevydržím,ale hentá sa dá 🙂

cessy
16. jún 2009

pati lebo tam pisu ze v neobmedzenom mnozstve....ale ved ozaj cez dietu mas stiahnuty zaludok a ani ti moc nechuti ked k tomu nemas este nieco, ako napr. stale jest tvaroh s mliekom, taku som ja ras drzala, ako pozeram v tej tvojej diete je ta strava trochu vyvazenejsia ako v tejto....

uz sa neviem dockat vajicka o 11:oo 😀 😉

patricia1971
16. jún 2009

cessy mne tá diéta ako diéta ani nepripadal,lebo ráno bol vždy rohlík,tie steaky som si robila kuracie prsíčka na také malilinké rezančeky,dobre opečené so šalátom,rbu som si len osmahla,no bola dobrá a schudla som z nej 6 kg,a to som si ju trošku pozmenila.....ale určite som nehladovala ako teraz ☹ no možno ju skúsim hodiť od pondelka 😵 áno,a je dobré,že niektoré veci ješ v neobmedzenom množstve...napr.som si kúpila 30dkg šunky,ale ani som to nezjedla...a žalúdok mám ešte stále stiahnutý...takže dá sa 🙂

patricia1971
16. jún 2009

ináč cessy,nemáš popletené dni????? na raňajky boli 2 vajca,teraz má byť pomaranč 😉

cessy
16. jún 2009

😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨
do kelu, ja som si zle pozrela ☹ , lebo to mam na chladnicke a ja som zas pozrela ten vcerajsi den.....
no tak co uz...... 😠 😠 😠
a teraz ako??? dam si zas taky isty 😠 den ako vcera????co teraz????

patricia1971
16. jún 2009

cessy neviem ☹ ☹ ☹ tak už si nechaj ten čo máš,nemeň ho 😉 ale ten dnešný mi pripadá chutnejší 😵

debra
autor
16. jún 2009

inak ja som si dala jedno jablko,lebo sm si myslela,ze pomaranč mám a nemala som 😝
cessy presne tak ako pise patka...uz pokracuj v tomto dni a zaj a vo stvrtok si daj to,co by malo byť 2.a4.den

cessy
16. jún 2009

no pekne a ja zas to iste 😝 , som ja trdlo 😒 😖

cessy
16. jún 2009

debra takze aj zajtra tento isty ☹ ???

patricia1971
16. jún 2009

ja papám ladový šalát,nemám ovocko ☹

cessy a fakt si trdielko 😉

katrin21
16. jún 2009

no baby... pozerala som 1 stranu... a akurat som citala cez vikend, ake je nezdrave davat na lacny zaludok kavu... uplna pohroma pre zaludocne steny 😝 .. pisali o kave, neviem,ci to nebolo v casopise Jednota...

inak je kava tak dve salky denne OK... ale nie nalačno ( to som pocula uz aj predtym a verim tomu...)

Inak, podla ajurvedy( co sa chodi do Indie, ci kde na take drahe ozdravno. chudnuce pobyty) sa má rano nalacno vypit pohar teplej vody s citrónovou stavou.. To mi znie lepie ko ta kava🙂

patricia1971
16. jún 2009

katrin ja pijem celý život,ten dospelácky,kávu na lačno 🙂 a myslím,že aj všetky moje nechudnúce kamošky 😵 a to ešte hodia k tomu aj cigu 😝 mne to tak chutí...ale pijem hned ráno len čístú teplú vodu,asi tak 2 dcl,môže byť aj tak??? a potom šup kávičku 😉

debra
autor
16. jún 2009

cessy kedze si si pomylila den,a vlastne jes to iste co vcera...tak zajtra a vo stvrtok jedz to,co sa ma jest v ten 2.hy a 4.den 😉

adulator
16. jún 2009

ahojte,tak zatial som v pohode ,aj ked sa tesim na obed 🙂 a takisto mi dnes chyba kavicka,ja ju tiež pijem na lacno a bez kavy ani z domu neodidem 😉 tak dnes kvocim doma 😀

cessy
16. jún 2009

alebo si to dam tak ze dnes mam akoze ten prvy den a budem to drzat az do piatku 😕

katrin dakujeme za poucenie, moja babka pije kazdy den na lacno caffe a ma tento rok 80tku a je zdrava ako ryba, moja mamina tiez.... 🙂

katrin21
16. jún 2009

patricia: aj moja segra ranajkuje roky kavu... ja len , ze to nie je dobre... 😅 nezakazujem ti to 🙂

patricia1971
16. jún 2009

no ja som kávu mala 😀

debra
autor
16. jún 2009

ja si dam kavu o pol 1 teraz som taka nasr... 😠 tak absolutne vsetky kanaly sa mi nejakym sposobom vytratili a teraz ix neviem najst,hlavnej mark,stv,jojku a tak...ma ide porazit....
ja som predxvilkou dopila zihlavovy caj,kt pijem kazdy den uz asi mesiac...zlepsila sa mi plet,nemam vyrazky,ale na vlasy nezabera 😖

patricia1971
16. jún 2009

baby,ja som si ani nevšimla,že ráno mal byť čaj,ale mne tá kávička chutí 🙂

a ináč je tu aj téma že ,,kávová diétka,,......tam sa pije káva často 🙂

debra
autor
16. jún 2009

pati ta kavova dietka to je vlastne dieta s tym jablc.octom 😉

patricia1971
16. jún 2009

aj ja pijem žihlavový čaj,je super....a teraz robím aj lipový,sme boli v nedelu natrhať čerstvú lipu 😵

debra neboj,nejako to našteluješ 😵 ty si priamo z BB???

patricia1971
16. jún 2009

debra viem,tiež som ju kedysi držala,bola tiež fajn 🙂 aj ten ocot mi chutil 😉

katrin21
16. jún 2009

jaj, ja nechcem rypat... ale .. 😉

debra: po troch tyzdnoch pitia zihl. caju si daj pauzu a pi nejaky iný... bilinky sa nemaju pit dlhodobu.... ( napr. repík, zihlava, šípky....) su velmi zdrave, ale treba striedat.... 🙂 😉

debra
autor
16. jún 2009

nie priamo byvam par km od nej....ja neviem co sa to porobilo este sa mi to nestalo s tou digi,najradsej by som to uz zrusila,stale sa nam prehadzuju kanaly

katrin21
16. jún 2009

inak ja zase pijem rano cierny caj s citronom, kofeinu to ma udajne viac nez kava a uplne ma prebudí 🙂 to mam taky ritual v praci.. aj teraz ho popijam, este mam trochu v cajniku 🙂

a pijavala som hannasaky, aj vcera som chcela zas zacat, mam cele balenie niekde a nbeviem ho najst.. islo ma porazit 😀 uplne sa pod zem prepadol .. dalsi kupovat nejdem, mis sa najst 🙂

debra
autor
16. jún 2009

katrin ja som pri citi hannasaki mavala zapchu 😒 musela som ho prestat pit uplne a potom sa to zlepsilo

debra
autor
16. jún 2009

nie pri citi ale pri pití 😀

katrin21
16. jún 2009

debra: zaujimave... vacsinu ludi z neho skor prehana.. aj ja som chodila castejsie 😲

bashka
16. jún 2009

baby, nie je to nieco ako atkinsova dieta? Ta dost frcala v UK ked som tam bola. Tam sa tiez jedlo furt maso, vajcia, syry, proste tuky a zakazane boli sacharidy. Len mal ovocia aj to nie vsetko, uz si nepamatam...
http://www.eufic.org/article/sk/4/33/artid/atki...

bashka
16. jún 2009

...no a pripravte sa na nenormalnu zapchu...teda aspon kazda baba, ktora to vyskusala mi o tom hovorila 😝