Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

patricia1971
16. jún 2009

no baby vy ste všetky také zlaté 🙂 🙂 ako dbáte o naše zdravie 🙂 aj ja by som písala rady o zdraví,keby som mala 55kg,ale bohužial,nemám ☹

katrin21
16. jún 2009

patricia.. ja mam 67.... a potreujem zhodit tak 4-5 aj ked nie som tucna, bo som vysoka, ale vsetko to mam na bruchu ..a zadku..

patricia1971
16. jún 2009

no ja mám 74 a je to des!!!! ja mám našťastie brucho super,hlavne po 3 deťoch,ale všetko mám v zadku a stehnách....ja mať 67 tak skáčem do radosti!!!!! 🙂 🙂 🙂

debra
autor
16. jún 2009

baby ja mam 63,5kg/to som sa vazila v pond rano,teraz neviem,/ale som malicka a na mne vsetko vidieeeeet 😠ja mam hrozne bruxo a pneumatiky okolo pasa 😅ale teraz po tyxto dvox dnox mi viditelne splaslo a trosku sa aj pneumatika zmensila 😀 v pia rano sa odvazim a dufm,ze vaha bude ukazovat o 4 kg menej 😎 😀

no ja som si dala platkovy syr,mnam mnam 🙂 a uz len cakat na to mliecko,ja mam mlieko moooc rada...Pati ako si na tom,vydrzis? 😀

patricia1971
16. jún 2009

jaaaj debra,no hladujem ☹ ☹ ☹ a začína ma boliet hlava,ale to z toho počasia ☹no je to brutus diéta,už som to chcela aj vzdat,ale vydržím...no mne určite 4 kg dole nepojdú,ak pojdu 3,tak bude to aj tak super 😵

debra
autor
16. jún 2009

len sa nevaz kazdy den,odvaz sa len v piatok rano...ja sa citim lahsie,dufm,ze tyx zarucenyx 4 kg dole dam...inak ja som sa predxvilou najedla jahod,nemohla som odolat,take boli dobreeeeee....aj malej som z misky vyjedala 😅 ja to urcite vydrzim,vsak uz mame len 2 dni,tak vydrrrrrrrrrrrrrrz pati 🙂

patricia1971
16. jún 2009

jasne,že vydržime....no ja som si k šunke a k syru dala rajčinu a redkovku.....a namiesto pomaranča som šupla broskynu,aká bola super.....ja tiež cítim,že je to lepšie,no uvidím v piatok....len potom tiež nabieham na zdravú stravu,musím si urobit taký jedálniček,čo mi kamoška poradila,čo ona je,čo bola v tom štúdiu Kompliment,kde chudla za tých 430 EUR 😵

debra
autor
16. jún 2009

pati tak mi posli do IP ten jedalnicek pls 🙂 ja som namiesto pomaranca zjedla jablko,lebo som nemala pomaranc,ale som si ho uz kupila,tak zaj vystavim

patricia1971
16. jún 2009

no ešte ho nemám,sú to 2 strany a tam je písané,čo môžeš kedy jesť....zajtra skočím do pivnice pre scaner a pošlem ti to na mail,lebo je toho veľa....ale je to dobré 😵...pošli mi do IP mailovú adresu 😵

cessy
16. jún 2009

ahojte, tak sa drzite??ja som si tiez namiesto pomaranca dala jablko 🙂

debra
autor
16. jún 2009

heej drzime cessy aj ty?aj ja sm si dala dnes jabko namiesto pomaranca 🙂 a predxvilou som opat ten caj regulavit vypila a teraz budem musiet xodit stale na zaxod z neho 😀

cessy
16. jún 2009

no ja tiez chodim velmi casto a v noci 2x, naposledy som tak chodila ked som bola tehu... 😵

debra
autor
16. jún 2009

no zase mi treba 😀 ja sa hroozne tesim na piatok,a na to,kolko som sxudla 😉 idem ja uz spat dobru noc

mukky
16. jún 2009

ahojte,vela pevnej vole prajem 🙂

a napiste kolko ste ktora zhodila a hlavne s cim ste zhresili a ci 😀

nnikka
17. jún 2009

jj poznam vola sa to ucenie na statnice... ale uz sa prejavuje jo-jo efekt 😀 😀 😀 😀

patricia1971
17. jún 2009

nnikka asi si si nečítala všetko 🙂

patricia1971
17. jún 2009

nikka ináč zabudla som, čo je to jo-jo efekt???? 😕 😕 😕 ja to nepoznám 😕 😕 😕 a trošku treba aj čítať,nie len šup do témy,kuk názov a písať 😀 😀 😀

debra
autor
17. jún 2009

mukky no ja som vcera trosku zhresila... 😅 dala som si jahodky,tie ja milujem a jednoduxo som nemohla odolat,lebo boli kraaasne a stavnate 😀 😝 myslim vsak,ze to nie je az take hrozne,ved je to ovocie 😅 😵 aj dnes ma este lakaju z xladnicky 😠

patka poxval sa aj do temy,kolko sa ti podarilo zhodit 😉 si sikulka 🙂

debra
autor
17. jún 2009

inak ja tu cely den nebudem,som zvedava ako si idem jedlo naxystat do kabely,ideme do Ziaru n.Hronom 😖 tak sa drzte,vecer sa ozvem...alebo poobede 🙂

nnikka
17. jún 2009

nebojte viem nie som tu prvy krat

jo-jo zn.ze co zhodis priberies v kratkomm case naspat 🙄

ja chudnem uz cez rok a nic z toho, az teraz po statniciach pri tom strese som zistila ze su mi veci velke a uz mi tak netrci brucho 😀 😀 😀 a na vahe 4 kg dole 😀 😀 😀

prepacte ze som vam zasiahla do veasej vysoko sofistikovanej debatky...

papa

patricia1971
17. jún 2009

nnikka mám pomaly 38 rokov a viem čo na mňa platí 🙂 par krát som už diétovala a vždy som si to udržala...bohužial po pôrodoch mi to vždy ostalo a samo to dole nešlo...a ja všade píšem,že ked schudnem,tak si to budem udržiavať zdravým stravovaním 🙂tak som to vždy robila a nijaké kg som nepribrala 🙂 🙂 ja viem,že keby som po týchto 4 dňoch začala normálne jesť,tak za dalšie 4 dni mám na sebe o 8 kg viac....ale kto sa vie ustrážiť,ten s tým myslím problém nebude mať....a viem aj to,že 1 kg priberem určite,ved je to aj logické....ale začínam aj cvičiť 🙂 🙂 🙂 za tie 2 dni išli dole 2 kg 🙂

patricia1971
17. jún 2009

cessy,kde si????? motáš zase dni???? 🙂 🙂 🙂

juuj baby,ja mám dnes nejakú super náladu,ani na hlad nemyslím,ale je to už ok,tie 2 dni bol horor,ale dnes je to už fajn 🙂 🙂 🙂 ...idem na obed preč,malá vstane,tak šupnem obedík, ideme na nákup a potom k mame a tam pôjdeme von,lebo už ma toto kolečkovanie na sídlisku nebaví... 😵 takže večer prídem a kuk...tak sa všetky držte 😵

cessy
17. jún 2009

ahojte, bola som si nakupit neake potravinky, a este sme bolo u nasich.... nie, nie nemotam.. 😀 uz viem preco som si to poplietla...zle som si to opisala 😅 . chcela som sa opytat, ci ste kupili niekto pomarance...ja som ich dnes hladala aj v kauflande, bille a na trznici a vsade na mna pozerali....mamina ide tiez na tuto dietku, tak pre nu.
no ja mam dole 1,5kg. ale vcera okolo deviatej vecer som jedla ceresne ☹

nnikka
17. jún 2009

patricia, tak sa drz ja asi tiez teraz cez leto budem jest same ovocie a zeleninu... tak mozno to bude ok

adulator
17. jún 2009

cessy,dnes som kúpila pomarance v tescu a rovno 2 kg,ja sa nevazim radsej 😀 ale citim veci volne a nemam take velke brucho 🙂 dnes mam na obed mäsko,uz potrebujem nieco teple do zaludka a davam si ho s 1 rajcinkou a cibulkou 🙂

cessy
17. jún 2009

no tak v tescu som nebola, poslem ju tam, nech este skusi....dakujem za info 😅

patricia1971
17. jún 2009

nnikka to je moja svokra,super schudla,no ale neviem,ja by som to nezvládla,ja potrebujem mäsko 🙂 🙂 🙂

baby dnes je to už ok,ešte zajtra drasťák a potom udržiavačka 🙂 🙂 🙂 🙂

debra
autor
17. jún 2009

ahojte...tak uz som tu 🙂 inak dnes ma uz 4 zeny poxvalili,ze volako som sxudla..tak sa citim taaaak 😎 😎 no priznam sa,ze mi trosku zdvihlo sebavedomie 🙂 😀 uz si mozem dat aj obtiahnute tricko,no este zajtra a dva tyzdne pauza a niektora sa pridate po tyx dvox tyzd este??ja aaano 😉

cessy
17. jún 2009

debra ja sa tiez citim tak trosku mensia 😀 🤐

cessy
17. jún 2009

ja by som chcela ist na tu od margitu 😕