Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

patricia1971
14. jún 2009

no tak sem s ňou!!!! 🙂

junovka
14. jún 2009

hod ju sem....ale podla mna nie je to zdrave 😉

lucxy
14. jún 2009

tak naco ju potom chcete ked to nie je zdrave,,,,a to je uplne jasne,,,,, 🙂 takze pekny vecer

ricky
14. jún 2009

no daj, som zvedava...nejest nepit a 4 dni cvicit? 😀

patricia1971
14. jún 2009

každá diéta je nezdravá,ale ja ináč napríklad schudnúť neviem....držala som jednu tiež rýchlu,schudla som 6 kg za 2 týždne a váhu si stále držím....je to už skoro 3 mes.....ja som typ,ktorý potrebuje schudnúť rýchlo a potom si to udržiavať 🙂 takže hod ju sem,alebo na IP 🙂 🙂 🙂

debra
autor
14. jún 2009

nedovolim si tvrdit,ze ci je zdrava,a ci nie,tie kam co ju drzali si ju xvalili 😉 drzi sa 4 dni a 2 tyzdne je prestavka,t.z.ze sa stravujete "normalne" 🙂 Jedlo,ak sa to tak da nazvat je rozlozene az do 7dmich chodov

1.a 3.den

7.00 hod šálka nesladenej kávy
9.00 hod 2 plátky tvrdého syra,pomaranč
11.00 hod 1 vajce na tvrdo
13.00 hod 10 dkg mäsa alebo salámy
15.00 hod šálka nesladenej kávy
17.00 hod 1 vajce na tvrdo,pomaranč
19.00 hod 2 dcl mlieka

2.a 4.den

7.00 hod pohár nesladeného čaju
9.00 hod 2 vajcia na tvrdo
11.00 hod 1 pomaranč
13.00 hod 10 dkg mäsa alebo salámy
15.00 hod 10 dkg zeleniny
17.00 hod 10 dkg tvrdého syra
19.00 hod 2 dcl mlieka

5.den STRATA -4kg!!!Potom 14 dní prestávka.
Vyvarovať sa múčnych jedál,ryže,rezňa,kačice,sladkostí,džúsov...
Môžete grilované kurča,párky,varené chudé mäso,málo chleba,biele víno,pomaranče,tvrdý syr,vajcia

patricia1971
14. jún 2009

jeeej,no je to brutus,ale tam fakt ani nič neješ,ale ked niekto chce schudúť,tak treba asi skúsiť.....ved umrem od hladu,ale asi to skúsim, musím ešte niečo zhodiť 🙂

cessy
14. jún 2009

debea od zajtra???tak ja teda idem do toho s tebou 😉

ja som uz dlhsie uvazovala o diete...inspirovalasi ma
🙂

cessy
14. jún 2009

pati nieje tam toho moc na jedenie, ale podla mna zas su to potraviny, ktore aspom trosku zasytia 😖 , alebo si to len namyslam??

felicia1
14. jún 2009

urcite nie je zdrava,za par tyzdnov naberiete 8 kilov ak nie viac

zdrava dieta je zdrava strava a pohyb,u mna to funguje a len si chvalim,viem ze jojo nebude

ak mozem poradit,tak jedzte zdravo len schudnut rychlo sa da ale aj nabrat sa da a potom spokojne veru nebudete

ale prajem vam aby sa vma darilo

kili
14. jún 2009

ja by som to upravila o ovocie a zeleninu koľko chcete a môže byť, len asi nepôjdu dole 4kg za 4 dni, takto je to fakt len na jojo efekt. Ale keď niekto potrebuje schudnúť do svadby a čo bude potom, mu už je jedno, tak prečo nie 😀

debra
autor
14. jún 2009

cessy som rada,ze ides do toho so mnou 🙂 budeme sa navzajom podporovat 😉

okrem toho treba veeela pit/ale to pri kazdej diete/,hlavne caje ovocne bez cukru,bylinkove,ako regulavit...a take tie na odburanie telesneho tuku,mineralky neoxutene...ja som prednedavnom skoncila dietu s jablcnym octom,tiez nebolo to az take zle,ale...denne jedlo bolo rozdelene do 3 xodov,a tu az 7 😉 ja si myslim,ze sa to da zvladnut,a co ked je nezdrava,drzi sa len 4 dni,zhodenie 4 kg je zarucene,tak si myslim ze nerozhodi organizmu 😉

bolo by dobre aj troxen cvicit pri nej...ale mne sa taaaak nexce 😀

patricia1971
14. jún 2009

felicia na každého funguje niečo iné,ja som hore aj písala,ako to funguje na mna,ja som sa zaťala zj zdravvo stravovať,aj veľa pohybu a kilá nešli dole....ale každá sa poznáme,tak snád aj každá vieme,čo si mžeme dovoliť....a jojo efekt je jasný,ved preto sa treba potom začať stravovať v norme...takže u mne je to schudnúť a potom si to udržiavať a dá sa to 🙂

cessy ahojky,no ved skúsme a uvidíme 🙂 🙂 🙂 4 dni nás nezabijú 🙂

cessy
14. jún 2009

este sa chcem opytat, ci sa pomaranc neda nahradit jablkom, ja pomarance nemozem, vzdy sa vysypem...alebo ho uplne vynecham... 🙂

cessy
14. jún 2009

jasne ze ziadna dieta nieje zdrava...ale co uz...ani to co dychame nieje zdrave

patricia1971
14. jún 2009

baby aj ja idem s vami!!!!!!! a hned zajtra????

cessy
14. jún 2009

pati ano...hned zajtra, neodkladajme to...

debra
autor
14. jún 2009

cessy v tom ti neporadim...skusim sa spytat tych,co to drzali,ale myslim,ze to dodrziavali striktne 😒 ale ved skus a uvidis po 4 dnoch,ja si myslim,ze by to nemal byt nejaky vazny problem

patricia1971
14. jún 2009

no ok,tak ideme zajtra na to...no som strašne zvedavá,kolko zhodíme 🙂 🙂 🙂

cessy
14. jún 2009

no neviem teda, asi ho teda uplne vynecham....a ten druhy den o 15:oo je tam zelenina, to ma byt surova??alebo varena 😕 ..?

cessy
14. jún 2009

no to som aj ja veru zvedava.... 😕 😨 😵 javascript:addEmoticon('😵','vBody')

patricia1971
14. jún 2009

cessy určite surová 🙂

debra
autor
14. jún 2009

cessy akakolvek surova zelenina 😉

cessy
14. jún 2009

takze sme 3 na tu dietku??no super....uz sa tesim, dufam ze tu cez den budete, ked budem potrebovat neaku podporu....lebo v chladnicke mame vybornu cokoladovu tortu a ja jej samozrejme odolam 😀 😀 🤐 🤐 🤐 🤐

debra
autor
14. jún 2009

cessy 4 sme,este jedna mamina,ktora mi pisala IP,dufam,ze sa k nam prida 🙂 aj sem do temy,zaj tu budeme to je jasne,prvy den je najhorsi,potom uvidite ze to bude lepsie...ja si ju po tych dvoch tyzdnoch dam opat 🙂

patricia1971
14. jún 2009

ok babulky,ja tu zajtra budem,sme tam kuk,takže ja idem na 100 percent na to 😵 tak dobbrú nocku 😵 a pa zajtra 😵

cessy
14. jún 2009

inak aj ja som minuly tyzden zacala neaku dietu s varenymi vajickami a tam za den bolo omnoho menej jedla ako tu. 😒 . ale drzala som ju len do piatku....piatok+sobota+nedela oslavy a nasledne prejedanie.... 😠

adulator
14. jún 2009

ahojte dievčatá ,môžem sa pridať?????????

cessy
14. jún 2009

adulator jasne....ides s nami do toho??

debra
autor
14. jún 2009

cessy nemyslis nahodou dietu s jablcnym octom?tu som drzala i ja 😵

adulator vitaj 🙂