Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

cessy
6. jan 2010

ahojte....dieta je na prvej alebo druhej strane
ja som ju drzala a schudla som uz ani neviem. idem to pozriet na prve strany 😉

cessy
6. jan 2010

1.a 3.den

7.00 hod šálka nesladenej kávy
9.00 hod 2 plátky tvrdého syra,pomaranč
11.00 hod 1 vajce na tvrdo
13.00 hod 10 dkg mäsa alebo salámy
15.00 hod šálka nesladenej kávy
17.00 hod 1 vajce na tvrdo,pomaranč
19.00 hod 2 dcl mlieka

2.a 4.den

7.00 hod pohár nesladeného čaju
9.00 hod 2 vajcia na tvrdo
11.00 hod 1 pomaranč
13.00 hod 10 dkg mäsa alebo salámy
15.00 hod 10 dkg zeleniny
17.00 hod 10 dkg tvrdého syra
19.00 hod 2 dcl mlieka

5.den STRATA -4kg!!!Potom 14 dní prestávka.
Vyvarovať sa múčnych jedál,ryže,rezňa,kačice,sladkostí,džúsov...
Môžete grilované kurča,párky,varené chudé mäso,málo chleba,biele víno,pomaranče,tvrdý syr,vajcia

cessy
6. jan 2010

nasla som to ...schudla som 2.3kg 🙂 , ale nedodrzovala som presne podla rozpisu 🤐

pancake
6. jan 2010

cessy aj si si vahu udrzala? ja som dnes neobedovala ze ,,dietujem,, ale ani neviem ako som si dala 4 salonky. 😔 😔

matima100
6. jan 2010

...ja potrebujem schudnut len z brucha ☹ , z pasu ☹ ☹ poradite???

pancake
6. jan 2010

na to su dobre brusaky. staci 30 denne a o 2 tyzdne mas viditelne plochsie brucho. raz som to skusala, ale teraz som taka hnila.... no neviem preco. 😔

junovka
6. jan 2010

uz tyzden rozmyslam, zeby som zacala tiez s nejakou dietou, ale ked si pomyslim na reci mojho lekara, ze nech sa neopovazim drzat nejake drasticke diety, tak.... 😝 😝 😝 k.va, ale ked potrebujem dat aspon 5 kg dole po tych sviatkoch 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😔 !!!!No, nic...zacnem tuto od pondelka 😅 ...sak je to len 4 dni, nie 2 tyzdne ako inokedy 😝 😕 😅

angyalok
8. jan 2010

Pekny vecer,chcela by som sa opytat tych ktore uz vyskusali tuto dietu a ci naozaj funguje,rozmyslam aj ja nad tym ze od pondelka sa dam na to.Musim schudnut 😀

llumka
28. feb 2010

ja od zajtra skusim tuto dietu,kto sa prida? 🙂

nadhera
28. feb 2010

hmmmm, ja by som sa na to aj dala 😉 este trochu pocitam dozadu.

kedysi som robila 100brusakov kazdy vecer, to boli casy,ked som mala brucho ako prevrateny lavor 😀

llumka
28. feb 2010

nadhera - aj ja idem citat dozadu ani som necitala 😝

nadhera
28. feb 2010

ako llumka? ved tam je kopec jedla co sa smie,sladke nemusim,trochu chlebik sa da...vyzera,ze zajtra rano zaacnem 😉
si sa rozhodla? 😀

llumka
1. mar 2010

ano zacinam dnes,uz pijem kavu o hodinu som posunula cas,lebo som neskor vstavala 😉

nadhera
1. mar 2010

ja pijem kafe - tiez, som si to posunula o hodku,kym vypravim bandu z domu 🙂

nadhera
1. mar 2010

na obed som si dala polievku bez cestoviny, len so zeleninou . citim trochu hlad, ale hlad je prezleceny smad - takze pijem cistu vodu. 😀

Kto sa pridal? Lumka, ako pokracujes?

llumka
1. mar 2010

dnes som mala dost vybavovaciek tak sa to zase posunulo teraz idem dat 100g sunky
trosicku ma kruty hlava ta snad vydrzim do 4 dna

alana1111
1. mar 2010

chcela by som sa pridať ale mlieko nemám rada čo by ste mi odporučili?môžem čaj bez cukru?

llumka
1. mar 2010

a sme traja 🙂 🙂 🙂
alana- ja by som dala caj

cessy
1. mar 2010

ahoojte a ktoru drzite??projekt co sme si rozposielali mailom???lebo ja som sa od dnes na tu dala, pri tej sa mi dalo pekne zhodit

cessy
1. mar 2010

aha, teraz ako citam vy drzite tu stvordnovu, pravda... 😨

nadhera
1. mar 2010

cessy, prosim ta, daj mi aj tu tvoju dietu 😉

alana, asi caj by som si dala - no ja mlieko mam rada, mne je dva deci malo 😀 a co tak biely jogurt?

aj mne sa kruti troska hlava,ale pijem vela vody,snad to prejde. aku zeleninu chrumkate? ja len mrkvu, nic ine mi nenapada.

cessy
1. mar 2010

nadhera posli mi do IP mail

alana1111
1. mar 2010

skúsim to ale až od stredy.

baba77
1. mar 2010

cavte od zajtrra sa kvam pridam.....preste cim by som mala cacast??

baba77
1. mar 2010

chcela som pisat...zacat....

marorlinko
1. mar 2010

schudnut sa da aj inac,ja som min.rok schudla 14kil,za tyzden som mala 5kil dole,potom to slo uz samo a pritom som jedla cely tyzden len zelenove salaty so syrom s vajickom ,tuniakom,vzdy ine,alebo s kuratom, to bol obed,ranajky boli cerealne chlebiky soo syrom a kava, vecera vacsinou horuca cokolada alebo napoj,ktory obsahuje vitaminy a minerali zaroven. a pila vela vody.potom som zacala jest tmavy chlieb maso,zemiaky a vzdy ine a nepriberala som,ale chudla, preco?lebo po 6hodine som uz nejedla nic,stihlo pretravit vsetko. dnes mam 48kg a som spokojna. ked som bol apazrava pocas tehotenstva tak mi trebalo,sak pre krasu sa trpi nie?

cessy
2. mar 2010

marorliko, presne tak vsetko je o strave.......

alana lumka a ostatne preposlala som vam to....ak nepreslo, dajte vediet 😉

cessy
2. mar 2010

marorliko ja som tiez pocas tehu bola pazrava, ja som pribrala 18kg 😠

nadhera
2. mar 2010

cessy - dakujem , preslo to 😉

po prvom porode som mala super postavu , ale hned som otehotnela a po druhom porode som ostala zdesena, ako to ide pomaly dole. Nikdy som dietu nedrzala a na stare kolena musim. akurat raz som jedla zo 4dni kapustovu polievku, sli sme na ples a nutne som musela dat dole asi 3kg,aby som vosla do nadhernej sukne. 😀

cessy
2. mar 2010

nadhera a z tej kapustovej si schudla tie 3kg???ja ju vobec nemozem, je mi z nej zle.... ☹