Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

debra
autor
2. júl 2009

no tu nikde nikoho 😕 ani sa vam necudujem,ked je vonku krasne,inak ja si dnes na olovrant idem dat okrem jabka ribezle 🙂 mnam mnam....cessy zajtra nezabudni -bez ranajok 😀

maminkatn
2. júl 2009

aha,,takze ani ja nemam ranajkovat,,,kafe,,,,, 😒 😒 😒 kava sa asik,,nemoze ze,,napis,,mi debra,,,a idem na to od zajtra s vami,,inak,,son sa vcera,,vazila,,,ale na mojej vahe a tam som mala,,dolu iba dve kila,,,takze to nenitake,,,uduňivujuce,,jako,,som,pisala,pred,,tym,,,to,ja,som sa pred.tym vazila,,,na nasej vahe v robote,,na ktorej vazime nafasovanme meso,,,a,tam,,to,bolo,,viac,,,sdolu,,,,a doma,,,len dve kila,,,ale ved to nevadi,,hlavne ze islo,dolu vobec nieco,,,, 😢 😢 sommsa vam musela,priznat,,,,,,a strasne mi xybali,,polievky,,za tieto,,,4 dni,,takze som celkom,,rada,ze si zajtra mozem uz dat na obed....,. 😀 😀 a,,mam problemy,,s vyprazdnovanim,,takze tie polievky,,,vitam,,,,, 😉 😉 😉 ak,ste tu babule,,tak napiste..

hankah23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminkatn
2. júl 2009

urcite,,,,si,ix,,kupim,,,xi xi a potom budem mat zlomenu nohu,,,xi,xi,,to,pri,,mojom,,stasti,,, 😀 😀 😀

mukky
2. júl 2009

mamin 😀 😀 😀 😀

mukky
2. júl 2009

ja vas obdivujem drzat tuto dietu babule 🙂 ,nech sa vam aj dalej dari 😎

tie boty su dobre tak na zabitie,ci na zlamane vazy 😖 😖 ,je ked to vidim mam dost,asi som staromodna ale ja by som to dietatu nedovolila 😝 😀 ,a to som si povedala ze nebudem prisny rodic 😀

cessy
3. júl 2009

ahojte, tak ja som tu veru včera vobec nebola

ako sa drzite?? debra nezabudla som, bez ranajok 😅
uz si sa aj vazila??ja zatial nie...ale omnoho lepsie sa citim, taka lahsia som 😀

debra
autor
3. júl 2009

no ja som musela dnes ranajkovat,lebo som darkyna krvi,a dnes som bola darovat krv 🙂 ak by som neranajkovala tak by som tam odpadla 😔 lebo mavam nizky tlak,aj dnes som mala,ked mi merala dokt,a musela som pred nou robit drepy 😀
takze tak...
zajtra idem bez ranajok ale nexuti mi vobec jest 😒 ani som nedesiatovala ani nejedla este 😖 len kavu idem pit

debra
autor
3. júl 2009

maminka ked bez ranajok tak asi ani kava ne 😒 vidis to neviem...ja ked bol den bez ranajok tak som nepila kavu,len vodu...tak ale voda ako voda...skus bez cukru si dat kafe 😀 myslim,ze by to vobec nemalo uskodit...
inak pri tejto diete sa nesmie alkohol,a ja som dnes doobeda so svokrusou popijala vinko 😎 😀

cessy
3. júl 2009

ahoj si tu?? 🙂

cessy
3. júl 2009

debra uz si sa vazila?? 😕 ja sa chcem zajtra rano 😨

cessy
3. júl 2009

si darkina krvy???fuha...to ja veru nemozem....mne staci ked vidim injekciu uz odpadam 😒 😖 😖 😖 😖

cessy
3. júl 2009

darkyna-dala som zle i/y 😀

debra
autor
3. júl 2009

ano darkyna 🙂 ja sa tam nedivam,ked mi pixaju zilu a ked tecie krv 😅 lebo by som odkvicla z postele 😀 som rada,ze robim nieco pre niekoho,kto bude potrebovat moju krv,mam strasne vela,vraj nadramec cervenyx krviniek,ako xlap 😀

debra
autor
3. júl 2009

ja sa idem vazit az v pondelok,ale nemyslim ze daco zhodim 😖

cessy
3. júl 2009

no tak to mas fain.....ja sa len na odber krvy musim pripravovat, aby som tam vobec dosla, ja to veru nemusim. a vzdy musim leza, lebo odpadam 😖

cessy
3. júl 2009

az v pondelok???zeby som aj ja vydrzala?? 😕

debra
autor
3. júl 2009

ja som sa aj predtym tak vazila-kazdy pondelok 🙂 vydrz uz len 3dni 😀 este cez vikend co to zhodime 😎

cessy
3. júl 2009

no dobre, ale aby som nahodou neschudla viac ako chcem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 co potom?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hiha
3. júl 2009

Ahojte,tak sme ako tak uspesne v chudnuti-tyrani? 😀 😀 😀 .Ja som vcera neodolala a dala som si 2 kusy Milky coko,hanba mi 🙄 🙄 🙄 .Odkedy sa exuje rozok?

debra
autor
3. júl 2009

hiha od dnes sme mali 🙂 ale ja kedze som bola na krvi tak som musela papkat 😀 zajtra rano ale nebudem ranajkovat a sami tak vidi,ze na buduci tyzden musim pritvrdit 😀 a bez prehreskov,lebo takto to dalej nepojde 🙄 a nesxudnem nic 😀

cessy
3. júl 2009

ahojte, aj ti hiha drzis???ani neviem 😨 😕

maminkatn
3. júl 2009

ahojky..babulky,,,mno ja som dneska,,,ani neranajkovala,,ani nedesiatovala,,nemala,,som,kedy,,,ale na obed som si dala,,,hraxovu,,polievku,,,,,ale vypila,,som,,,2,,pohare zarobeneho,,nalevu,,na salat rajcinkovy,,,mnam,,, 😉 som,robila,dneslka,v robote rajcinovy,,mnam,,mnam,,,aky bol,,dobry,,,,KAJAM,,,SAAAAAAAAAA ☹ ☹ ☹ ☹
a na vaceru.....MEDZI TYM,,,KAVU,,,,BEZ CUKRU ALE S TROSKOU,,MLIEKA,,BO,,,,BEZ MI IDE NA VRACANIE 😝 😝 a,,na veceru.....ryzu.....srajcinkou..a cibulkou,,,a stipockou,,vegety,,manm,,mnam,,a teraz som dosla,od,,dcerky,,kde som sa hrala,,s dvomi,,vnucatkami,,,a,varila,,,xi,xi,,aj,zajtra budu u nas,,,aspon mi nebude smutno,,,ozik,,a teda,,zajtra tak ako,,dneska,,,,ci,ako,,,,,a,to,dokedy,,,,najprv,,tieto,,,4,,,dni,,,a.potom,,kolko,,,,bez ranajok,,neviem,,napiste,,,, 😖 😖

cessy
3. júl 2009

ahoj mami, takze sa super drzis, ja som dnes tiez az obedovala, nebol cas 😅 , hadam uz konecne nieco schudnem 😵

cessy
3. júl 2009

mami neviem presne co myslis, ale potom po tyzdni zas vynechavame veceru.... 😕 to si myslela??
zostane len desiata, obed a olovrant 😒 ☹ ☹ ☹

hiha
3. júl 2009

Cessy,aj ja drzim,jasne,co si zabudla? 😒 ☹ Ale teda drzim no snazim sa ☹

debra
autor
3. júl 2009

no ako vidim,tak tento tyzden sme to vsetky tak troxu porusovali 😵 aale to nevadi od buduceho tyzdna,dufm,ze uz sa nedame zahambit a uz zacneme konecne naozaj xudnut 😀 teda aspon ja 😖 baby nejdeme od zaciatkuuu od pondelka? 😒 čííííí ne?

maminkatn
3. júl 2009

teda,,tieto,,,,dni,,az do pondelka,,,som,,bez ranajok,,,ci,ako,,,to,som,xcela..vediet,,,babulky,,,,a,od,,pondelka,,,zas,,,,bez....olovrantu,,,,,,alebo,ako,,to,mam,,,,neviem,,,a,,tranajky,,,,tiez,,nie,,,ci,jako,,ja,,,som,s toho,jelen,,,aj,tak,,,, 😒 😒 😒 😖

maminkatn
3. júl 2009

kde,,,ste vsetky,,,,coooooo,,,,,,,,ved uz je poll10.....hm,,,a ja tu sama,,,, ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
a nikto mi neodpoveda...... 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

maminkatn
3. júl 2009

idem ja teda het,,ked nikto nist,,,,,skoda xcela,som si len pokecat,,,,,,,, 😒 😒 😒 😒 😢 😢