Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

dzio2
27. máj 2010

macka ja sompila aj 4 za den a chudla som normalne , inac mne sa podarilo za mesiac a pol dat dole 7kg teraz mam prestavku , a na hlad som si zvikla , da sa to vpohode , je to vsetko iba o psych , a dobre sa motivovat 😀

emmo
27. máj 2010

Presne ako pise dzio2,je to o pevnej voli,dat si viacej kavy ako je dovolene nie je problem,s jedlom je to uz horsie 😅
@dzio2 a aku si drzala dietu,ked si tolko schudla?

emmo
27. máj 2010

cessy IP 🙂

macka01
27. máj 2010

diki,kočky a je v tejto teme rozpis na viac diet???ja som si opísala čo je na 2 strane opakuje sa 1 a 3 den a potom 2 a 4 den.nechce sa mi čítať všetkých 33 strán,s tým jedlom,no dnes som začala ide to ,uvidíme popoludní,najhoršie je,zvládnuť tie vône,ked chystám deťom jedlo ☹

emmo
27. máj 2010

macka01,tak drzim palce....daj vediet ci si to zvladla....
dieta je tu len tato jedna,ale my sme drzali inu....len ja ju uz nemam,omylom som ju vymazala 😒 ,ale mozno cessy ju este ma.

dzio2
27. máj 2010

emmo drzala som tu 4dnovu, ale cely mesiac a pol , ale dala som si prestavku , lebo som uz mala motaky hlavy a bola som slaba , nejedla som nic okrem tvrdeho syra cerstvej zeleniny a na obed varenu zel a kur m , sem tam sladkost , raz za tyzden som si dala jeden rozok , alebo krajec chleba a to preto, aby sa mi nezunovala ta zelenina , da sa to vpohode , len fakt musite chciet

ellin
27. máj 2010

dzio2 a aky bol vysledok? Kolko kg islo dolu? Aby sme mali nejaku inspiraciu..

dzio2
27. máj 2010

7kg 😉

dzio2
27. máj 2010

a este som zabudla na ranajky som vzdy mala jedno vajicko na dvrdo

ellin
27. máj 2010

7 kg je super - gratulujem

dzio2
27. máj 2010

ellin dakujem ale jojo efekt je svina 😀 😀 😀 😀 😀 , ale priberam uplne pomalsie ako pred dietov co ma dost prekvapuje 😕 a tesi

macka01
27. máj 2010

tak fajn.No ja som sa rozhodla,že tie 4 dni bude taky odrazový mostík na delenu stravu.Ak vydržím teraz,potom to bude lepšie a ľahšie.Hlavne si to udržiavať správnou kombináciou jedla a nepribrať.

emmo
28. máj 2010

dzio2 no super,obdivujem tvoju vydrz 🙂
cessy dietka prisla,to je ona co som myslela,ideme na nu ? 😕
od pondelka?vyhovuje ti to? 😕
pridava sa este niekto?
https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/kavova-dieta-pomohla-vam/
elise ju tam rozpisala.

emmo
28. máj 2010
cessy
28. máj 2010

emmo prave som isla pisat, ze komu nedosla tak nech sa ozve 😉

jasne od pondelka ale na ostro, ok??? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

emmo
28. máj 2010

jasne ideme na to 🙂 ,uz ju mam vytlacenu a vycapenu na chladnicke...
aj mi vyhovuju tieto 2 tyzdne,lebo za 3 mame oslavu,mala bude mat dva roky a to akurat bude pauza ten tyzden 🙂

chymenitta33
28. máj 2010

Ahojte kočky ak môžem ja sa rada pridám ku vám od pondelka s tou dietkou...mala som rôzne...chodievam behávať každý večer, ale mám teraz nohu bolavu teda členok vyvrtnutý a kostičky pomliaž. tak nebehám teraz, lebo som rada že chodím...

emmo
28. máj 2010

super,tak uz sme 3...

cessy
28. máj 2010

jeeej ahojte, tak ideme na tuto????emmo mozes aj inu vybrat ak chces
@chymenitta33 idem ti to hned preposlatať

cessy
28. máj 2010

@chymenitta33 poslana 😉 daj vediet ci ti to doslo 😅

emmo
28. máj 2010

@cessy,ta s jablcnym octom moze byt... 🙂 ,ked sa vsetky zhodneme tak ja nemam problem

cessy
29. máj 2010

@emmo ok, dnes idem do obchodu a nakupim potrebne kompomenty, nech to mam vsetko pekne pripravene 😉

chymenitta33
30. máj 2010

cessy- dakujem zlatko...dore idem nato od zajtra kočky?

cessy
30. máj 2010

@chymenitta33 jasne ze ideme na to....neviem ci to do plaviek stihame..ale kazdy pokus sa rata 😵

chymenitta33
30. máj 2010

cessy- zlatko a čo mám asi nahradiť namiesto masa? kedže fabuša nejem 😀 do plaviek hlavne aby som sa narvala aby my slanina netrčala 😉 hihi

cessy
30. máj 2010

@chymenitta33 nooo veru aj ja som nad tym rozmyslala, co namiesto masa dame viac salatu????alebo kusok syra????neviem, ty co hovoris??? 😕

cessy
30. máj 2010

no ved prave, aj ja koli tej slanine nadbytocnej 😵 😵 😵 😵 😵 😵

chymenitta33
30. máj 2010

cessy- ani ty neješ maso? ja to zvyknem sojou špenátom, syrom a tak nahradujem daj návrch...ja bych trochen šalatu a posypať syrom 😝

cessy
30. máj 2010

@chymenitta33 papam masko, ale ked si poviem ze nepapam, tak nepapam, nechyba mi 🤐

noo mozeme aj tak

chymenitta33
30. máj 2010

jáj tak---ja 6 rokov nejem už, teda počas tehu som musela kuracinu nasilu 😉
Inak nemusíš to celé vypisovať, stačí chym 🙂
kočky a ste aj na FB?
vy kolko chcete schudnuť cca?

ja by som aj 20 mohla 😝 🙄