Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

mukky
29. jún 2009

debra dakujem 🙂
ja drzim zatial taku svojsku dietu,na veceru som mala 2 jogurty a jabko a broskynu..ale uz mi skvrka v bruchu a som hladna 😝 ,idem si zobrat hrncek vody a chlipat a caro si urobit,z toho isto nepriberiem...zajtra sa tesim na vazenie a hlavne na jedlo 😀 ,uz zacina pracovat psychika,uz zacinam sa tesit na jedlo a rozmyslat o nom 😝 😀

ale obdivujem vas ze ste sa do tejto pustili...mne sa viac pozdava ta 90 dnova,ale okrem ovocneho dna a toho co sa len pije 😝

a mozem tu nakukavat ako sa vam dari? 😕

mukky
29. jún 2009

delena bola super ked som drzala,nebola som hladna a schudla som 25 kg

maminkatn
29. jún 2009

ale,,,,mozes,,,,mukky,,aj ja som tu nova..ale som drzala,,aj tu,,,90dnovu,,,,a aj dcera,,s nou,,sxcudal,,za tri mesiace,,,10kilov,,,ja,som bola,,na kavovej,,a,na takej svojskej,,ked,,,som,zhodila,,,44kilov,,,, 😉 😉

debra
autor
29. jún 2009

mukky ja som skusala aj tu delenu ale ja sa z nej neviem vysomarit 😅 a nakukaj,nakukaj ako sa nam dari 😀
aj bratrancova zena drzala tu delenu a perfektne sxudla 🙂

debra
autor
29. jún 2009

mami a ty mas vnucikov uz? 😲 jee to je mile,ze si uz stara mamka 🙂 a ja ze mas zo dakyx 30r 😅

mukky
29. jún 2009

mamin tak to musis nieco napisat ako sa ti to podarilo tolko zhodit... 😕 a vratili sa ti spat?

debra delena je jednoducha...kolko si ju drzala a schudla si?

debra
autor
29. jún 2009

mukky neee nesxudla lebo som to nevedela dodrziavat a mala som z toho gulas z tyx rastlinyx a zivocisnyx dni 😖

mukky
29. jún 2009

aha,ale je to fakt jednoduche 😀
inac su tu 3 temy o chudnuti,chodievate aj tam?ja nakukam vsade,ako sa komu dari a cerpam energiu 😀

maminkatn
29. jún 2009

debra,,,xi xi 30 som mala,,pred,,,16,,,rokmi,,,hi,hi,,,mam aj vnucenku,,aj vnucika,,,gabika,bude mat v otobri,tri,,a maly,,dominik,,mal,v nedelu,,,dva mesiaciky,,,, 😀 😀 😀

maminkatn
29. jún 2009

mukky,,nevratili,,,sa mi naspet,,,len tyx,,5..kilov..a to sa da...ale aj tie xcem dat dolu,,,to je o tom,,ze si to musis,,,uvedomit,,v hkave,,,,,,,aaj to ze modelka,,s teba nikdy,nebude,,,a ze dedo,,ma ma rad taku,aka,som,,,plno stihla,,,xi,xi
😀 😀 😀

maminkatn
29. jún 2009

a inak,,dbra dikes,,za kompliment,,,pekne od,,teba dobre mi to sadlo,,ved kukni,,,,albumik,,,tam,sme vsetci,,,,,,a,inak,som,aj na pokeci,,a tam mi pisali,,ze aku mam krasnu dcerku,,,,xi,xi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mukky
29. jún 2009

mamin tak nech sa ti dari v chudnuti 🙂 a vek si neprezradila 😀 ,pekne fotecky mas

hiha
30. jún 2009

Ahojte,tak pred nami druhy den 😉 .Sama som bola prekvapena,ze vecer neumieram od hladu,ale poctivo som pila matovy caj-teplucky,nech mi zahreje zaludocek 😀 😀 .
Mukky,Caro sa moze?
Mami,to je super,ze sme tu rozne vekove kategorie,aspon budem hovorit mojej mame,aby sa stale tych diet nebala a isla s nami do toho.Ale silne pochybujem,lebo ona miluje chlieb,pecivo a nechce sa toho vzdat 😒
Babky,nemozte mi mailom poslat tu 90dnovu dietku,diky 😉 .
Mukky,ja tiez zbezne kuknem,ako chudnu v dalsich temach,hlavne Mimi,ta mi pride velmi sympaticka,ale prispievam iba sem 😉 🙂

cessy
30. jún 2009

ahojte, tak ako sa drzite??? 😕

debra
autor
30. jún 2009

maminka idem pokukat fotky,aj ostatnym babenkam z tadeto 😉 lebo aj citit z teba take zmyslanie mladej zeny 😀 ze mas ine nazory a tak... 🙂 lebo moja mamka napr.ide mat 50 na rok ale jej zmyslanie a nazory niekedy sa len za hlavu xytam 😝

aj ja zbezne pokukam do druhyx tem,aj mne je mimi sympaticka,mne na zaciatku tiez troxen poradila 🙂 len neviem preco sa rozdelili do dvox tem 😒 no ale to uz ony vedia 😉

no druhy den za nami,ja inak tiez som vcera necitila hlad,cajik ma tiez zahrial,pila som teraz pre zmenu jahodovy regulavit,skuste je super,ako ovocny caj 🙂

cessy,adul a kde ste vy dve? 😕

debra
autor
30. jún 2009

no super uz zase prsii to zase ide byt za leto 😠 a ja malu do skolky vyparadila dala jej satocky 😀 ved musim aj ja ponahadzovat nejake nove foto,mam ix uz vela ale nejak sa mi nexce do toho 😝 teraz akurat pijem kavu a idem si dat tu kazdodennu tablicku cokoladky milky 😅

adulator
30. jún 2009

ahojte som si dnes kúpila gate pre motívaciu 😀 chýba mi tak 6 centi aby som ich zapla 😨 inak mne tá 4-dňová dieta vyhovuje teda ten spôsob stravovania ,7 som upravila na 5 a na obed mám mäsko zo zeleninou 1/2,a na večeru zemiačky tiež 1/2 🙂

debra
autor
30. jún 2009

no som pokukala albumy maminka vyzeras dobre,ste s dcerou jak sestry 🙂 aj vnucatka mas zlate,moc sa na seba podobate s Gabulkou 🙂

no adul ten tvoj synator je riadny fesak...pocuvaj ty budes musiet od neho baby odhanat prec 🙂 lebo sa na neho budu lepit jak osy na med 😀 aj mala je zlata,taka okana po mamine 😉

este idem pokukat albumceky hihy a mukky 🙂 cessy ty nemas? ☹

adulator
30. jún 2009

no tiež musím pridať fotky ,nejaké aktuálne .... a tvoja vikinka je tiež zlatunká ,taká veľká kočka 🙂 ten čas ale letí ,aby som zachvíľu nebola babkou 😀 😀

debra
autor
30. jún 2009

adul ale ty tak dobre mladucko vyzeras,ja som bola hotova ked som ti v pase videla,ze mas 12 roc.synatora 😲 😀 dnes vecer dake nove fotky popridavam,musim povyberat ale nejake 😒 z toho mnostva...moja Viki sa totizto rada foti... 😀

hiha aj ty si taka mladulinka 🙂 ako taka slecna 18rocna 🙂 boze baby vy tak vsetky dobre vyzerate a ja taka stara koza 😅 to na tyx fotkax v albume som este mlada 😀

adulator
30. jún 2009

deb,to zdanie klame 🙂 mám 34 😨 už,tenčas tak letí.......

katarinka123
30. jún 2009

ahojtze babulky aj niektora vyskusala tu dietu?aj to funguje?

cessy
30. jún 2009

ahojte, ze stara koza...to aj ja sa tak niekedy citim 😖

katarinka precitaj si par stran do zadu a uvidis...takto nevieme na ktoru dietu sa vlastne pytas 😉

cessy
30. jún 2009

co ste si dali na obed???debra mna si inspirovala tou rybou, tak ja som mala rybu na masle so zeleninou.az sa mi ruky triasli ked som isla jest, tak som sa na nu tesila 😀

cessy
30. jún 2009

halo...vzdy ked som tu ja tak nikto druhy tu nieje... ☹ kde ste....podporkyne moje ☹

hiha
30. jún 2009

Ahojte,Debra dakujem za kompliment,ale aj ja som stara korcula,30-rocna 😀 😀 😀 .
Jablko je uz za mnou,vlocky namocene na veceru 😉
Babky,ja ked som davala rano Adiskovi pit Sunar,az slinky mi tiekli,pochopite kde ma dieta dohnala,na dojceneske mlieko 😝 😝 😝 😕 😕

cessy
30. jún 2009

hiha 😀

hiha
30. jún 2009

Cessy,ty si nechces dat album?

mukky
30. jún 2009

hiha musim hned reagovat 😀 😀 😀 😀 😀

ako sa vam dari?Dnes mate druhy den,vsak?Ja stvrty,ale taku svojsku dietu,ale citim sa lahsia,a hlavne rano ked nejem v noci sladkosti 😀

debra a ty aku drzis dietku,cokoladovu?Taku nepoznam 😕 😀 😀 😀

mukky
30. jún 2009

ja som pred 18 stou dojedla cukety opecene na olivovom oleji,s mletym maskom,k tomu jeden knackenbrot..dnes som dostala chut na dezert,ale nedam si..az zajtra v meste zmrzlinu,nenormalne sa tesim,taka mala odmena na piaty den,nezblaznim sa hned na zaciatku,no nie?Ale budem na ovoci zajtra viac menej,ta zmrzka za to stoji 😀