Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

emmo
2. jún 2010

tak drzim palce,aby si neochutnala 🤐
aj ja som si teraz zaliala asi pol litra caju,idem dat malu spat a potom este nakuknem 😉 ,@cessy pomaly sa z nas stanu spisovatelky,ked len my dve tu budeme prispievat 😕 😀 😀 😀

emmo
2. jún 2010

cessy vies co vsetko by som ja ochutnala najradsej 😝 😝 ,ale nechcem to pokazit,mam chut asi na vsetko 😝 😝
uz aby bol aspon buduci tyzden 😲

cessy
2. jún 2010

@emmo neboj mi to vydrzime.....aj ked sme len dve.....nevadi

cessy
2. jún 2010

mnam mnam, karamelova plnka 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

vies co si myslim...citaju nas viacere, len sa nechce pridat....lebo sa boja ze by nevydrzali......

mne uz maly spinka, preto som zacala robit 🙂

monkula
2. jún 2010

a ako sa to dá? To sa mi zdá ako veľký skok... 😕 i keď by sa zišlo

emmo
2. jún 2010

@monkula mi ale nedrzime tu 4dnovu,to bu sme uz asi boli zrele pre psychiatra 😅 ,to sa ani neda podla mna za 4 dni,my sme na inej 14dnovej diete potom je tyzden pauza a zase sa pokracuje 14 dni 😉

monkula
2. jún 2010

@emmo tak dajte do plľac u ten zázrak..
lebo keď som videla tú zázračnú štvordňovú, to zloženie.. 😀 😝

monkula
2. jún 2010

@emmo Ďakujem... 🙂

monkula
2. jún 2010

no, tiežtaký zázrak nevyvážený.. 😝 😀

chymenitta33
2. jún 2010

kočky ahojte moje---ja som akási ospatá nič sa my nechce, aj poobede som dala dva krát 20🙂
ale držím sa zatial a myslím na Vás, hladná som neni teda aj som ale nejem, vypila som litre čaju už, nech zateplím žaludok, ale to bude lepšie a lepšie 😉

chymenitta33
2. jún 2010

cicky a ten ocot, to ani ja nemusím, lebo asi 6 rokov dozadu som to pila dlhoo a neznesiem to...klasika si dám zeleninu, trochen morskej soli, a pokvapkám klasika octom.
Jablčný ocot mám v tabletkách a to my nevadí...

Včera som nebola večer ani na nete inak by som prišla kuk..
a dneska doobeda som varila dejvimu aj markovi nech mau čo jesť ked ja hladujem 😀 😅

monkula
2. jún 2010

ja osm si raz ten ocot kúpila a strašne mi smrdel.. 😅

chymenitta33
2. jún 2010

monkula- to tak smrdí normálka to je dess 😝

emmo
3. jún 2010

@monkula,kazdemu vyhovuje iny zazrak.....sto ludi sto chuti 😉

cessy
3. jún 2010

ahojte, co mate na obedik???
idem maleho ulozit a spravim si papat 😅

cessy
3. jún 2010

no a ten ocot.....to je des.....niekto ho pije na ranajky, niekto si ho dava do salatu. ja ho mam najradsej pekne zavrety vo flaske na policke 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

monkula
3. jún 2010

emmo ,tak ja nevravím, že to neskúsim, už som zúfalá, tak skúsi mvšetko...
cessy, veru ,tak chutil aj mne 😀

cessy
3. jún 2010

@monkula pridas sa???
budeme len radi

cessy
3. jún 2010

ja som si dnes na obed dala 10 dkg morčacej sunky, nechce sa mi robit masko a dnes mam neaku chut na masko. k tomu 2 redkvicky a polovicku uhorky, to si pochutnavam, mnaaaaaaaaaam

monkula
3. jún 2010

Cessy, asi sa pridám.. a máte už niektorá výsledky?
Tak teda pridám svoje "miery" 😝 165 cm a 65 kg 😝 😝

lucika09
3. jún 2010

hmm, to znie zaujímavo, ale veľmi tomu neverím 😖 Jedine, že sa človek odvodní. Mne sa podarilo schudnúť 4 kg za 3 mesiace a veru ocot moc nemusím 😝

emmo
3. jún 2010

Ahojte,
ja uz davno po obede,uz o pol davanastej som to zbodla,mala som salat a kuracie maso som si spravila s cesnakom... 😅 nech je trochu zmena chuti 😉
monkula pridaj sa,vysledky este nevieme,len v pondelok sme zacali,s tym zufalstvom to poznam,ja som uz tolko krat zacala a skoncila,ale teraz musim vydrzat.Uz raz som tuto dietu drzala a viem,ze to ide.Vtedy som dala dole cc 7-8kg a mozem povedat,ze naspat som nepribrala....

emmo
3. jún 2010

@cessy kolko zemiakov si budes davat na veceru??? 😕 2-3 ???

emmo
3. jún 2010

preco kazdy cita len nazov temy?????? 😠

cessy
3. jún 2010

@emmo ja by som uz asi zacala niektore prispevky prehliadat....lebo .........

nooo presne to som sa ta aj ja chcela opytat, ze asi kolko si ich das....co ja viem 4?????take stredne asi 5-7 cm?????

emmo
3. jún 2010

@cessy ano tak nejako...take 3-4 stredne si ja spravim a ten salat 😵 ,sa tesim uz od vcera,stvrtok budem mat najradsej 😵

cessy
3. jún 2010

no ale ja nemam ☹ petrz.vnatku, moze byt aj pazitka, ze.. 😕
no a uhorku som si tiez kupila, tiez sa tesiiiiiiim 😵 😵 😵

cessy
3. jún 2010

@chymenitta33 kde si????

monkula
3. jún 2010

@emmo a za akú dobu si to dala dolu?