Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

patricia1971
15. jún 2009

debra tam hore tá didi píše,ale on sa všade len šuchne a mudruje a chce sa len hadať a na koníku je veľmi v tom známa 😀 asi by si ona mala založiť svoje tému 😀 na hádanie 😀

a ostatné babulky tiež asi všetko nečítajú,ved my sme na začiatku písali o rizikách a jojo efekte, vieme do čoho ideme,takže téma je jasná a tak aj znie,no nie????? kto chce nech sa pridá a skúsi a kto nie,tak nech si hladá inú tému,je ich tu dosť 😵 a tiež aj ja som písala,že ja viem rýchlo schudnúť a potom si to udržať, bohužial mám 38 rokov pomaly a predsa sa ta váha ináč udržiava do 30tky 😵

debra
autor
15. jún 2009

este som si ju tu nevsimla(myslim na konovi),ale nejak sa mi nezdalo,ze rype 😒 ci je znama tym? 😝 no co uz...presne tak,kto xce,nex sa prida,kto nie,nex nemudruje 😀

cessy
15. jún 2009

debra ja som si ju uz tiez vsimla....ale netreba na nu reagovat....

tu dietu co som pisala ze sa mi tvaroh znechutil tak neviem ako sa volala, ale pilo sa tam aj vela mlieka, syr...ta trvala myslim ze tyzden..uz si ani nepamatam...tu som drzala pred plesom, ked som potreboval dat dole na rychlo 2kg 🤐

patricia1971
15. jún 2009

debra áno, ja som si ju dosť všimla,lebo večne každého len kritizuje, ale to je jedno 😀

no baby,tak zajtra zase hladujúci den,ale čo už,ja mám žalúdok aj tak scvrknutý,takže mi to ani nevadí.....a potom sa budem stravovať ako kamoška,čo bola teraz v kompliment štúdiu,mám napísanú celú stranu,čo a ako jesť,ale ja sa tak aj stravujem,len tie kilá mi tak dole nešli 😵

cessy
15. jún 2009

inak neviem ako vy, ale ja milujem cokoladu..kazdy den si davam jednu tablicku a teraz mi prisla na rozum a mam nenormalnu chut na cokoladku, ale vydrzim, nieje to az take kriticke 😀

cessy
15. jún 2009

pati ja sa stravujem ako keby som mala delenu stravu...ale nedodrzujem to na 100%. cokoladu, sladke si veru doprajem, preto aj nechudnem... 😒 , inak ja som delenou schudla 14kg a nepribrala som ich spat

patricia1971
15. jún 2009

cessy ja som mala v tehotenstve a kým som kojila....už vyše 2 mes.nekojím a na skladké mi ani chuť nepríde 😵 ale neboj,prežijeme to 🙂

debra
autor
15. jún 2009

ja som v sob zozrala celu cokoladu milka 😅 co inak nezvyknem ....tiez si len dam tablicku ku kave 😵 ale reku ked budem drzat tu dietu,tak sa potrebujem nadopovat sladkym 😀

patricia1971
15. jún 2009

ved každá seba poznáme,tak viem,ako budeme pokračovať 🙂

diddi
15. jún 2009

patricia,nechapem o com hovoris???....sa pytam normalne,odkial a kde je to dane,preco prave 4dni?....a kde som sa akoze hadala????

patricia1971
15. jún 2009

didi tak si prečítaj tú tvoju poznámku na 15kg,je trošku ironická,nie?????....a mám hladať tie témy?????napr.chodítka,ale ak chceš,pohladám a hodím sem tie stránky 😀 nechápem, ved ked ty nepotrebuješ chudnúť,tak načo sa zapájaš...nie každý to má dané,že je chudý,ja sa musím takto trápiť,no čo už 😝

jaron
15. jún 2009

Ahojte.

Diéta, ktorá je na začiatku uvedená je zameraná hlavne na bielkoviny a pravdepodobne nízky kaloricky príjem. Je naozaj celkom reálne, že pri nej čosi „schudnete“. Žiaľ, je aj celkom reálne, že pri nej zhodíte nielen (alebo vôbec nie) tuky, ale dôjde tiež k odbúravaniu svalovej hmoty, lebo v diéte chýbajú komplexné sacharidy (nie biele pečivo, biele cestoviny, sladkosti a pod., ale celozrnné pečivo, chlieb, obilniny....), ktoré sú ideálnym zdrojom energie pre organizmus. Ten je nútený používať bielkoviny ako náhradný zdroj energie, čo nie je príliš ideálne a v prípade, že váš kalorický príjem bude veľmi nízky (čo pri uvedenom jedálničku je celkom reálne), môže dôjsť i k použitiu vlastných bielkovín ako paliva.
Nadbytok bielkovín (obzvlášť živočíšnych) je zároveň jedno z najväčších rizík vzniku osteoporózy (narušenie metabolizmu s vápnikom).
Tiež pri vysokej spotrebe živočíšnych bielkovín sa zvyšuje riziko srdcovocievnych ochorení, rakoviny, cukrovky...
Ja viem, sú to len 4 dni každých 14 dní, lenže väčšinou ani tých 14 dní nemáme stravu príliš ideálnu, tak sú tie 4 dni naozaj dosť rizikové.
A viete si predstaviť, čo sa stane po tých 4 dňoch? Váš organizmus si to veľmi dobré zapamätá a „povie“ si: už nikdy viac takáto hladovka, musím sa dobre pripraviť (to znamená zásobiť), keby náhodou.

To najdôležitejšie ste ale vy. Myslím, že ste hodnejšie toho, aby ste sa ponižovali a trápili nejakou diétou. Vážte si seba (a nielen na váhe) a nenechajte sa znova sklamať a podviesť ďalším návodom, ktorý nakoniec prinesie len ďalší neúspech.
Prepáčte, nechcel som vám príliš svojim príspevkom rušiť vašu spoluprácu a povzbudzovanie sa, ani pokaziť radosť a nadšenie, to všetko nech zostane. Želám vám veľa lásky, radosti i zdravia a možno pomalého ale bezpečného a radostného ubúdania vašich kíl navyše spôsobom, ktorým sa dá žiť celý život bez pocitu, že niečo musíte držať a už už vám to vypadne z rúk, lebo je to ťažké.
🙂

Jaro

diddi
15. jún 2009

ja praveze potrebujem schudnut,preto sa pytam,ci sa to da aj dlhsie drzat....neviem,co je na tom ironicke?!...mala som znizenu funkciu stit.zlazy....neskor mi ju vyoperovali a stale priberam,tak sa pytam aj ci je to trvacne,lebo to fakt vyzera na jojo efekt....poznan to,kedze som drzala nejednu dietu....a v tych choditkach si nebola asi zapojena,alebo necitala od zaciatku...ak mi niekto ide tvrdit,ze choditka su pre deti bezpecne a napomocne a navyse urazat,tak urcite tie nazory neberem....o nejakych inych temach neviem 😨

adulator
15. jún 2009

čaute,prvý deň za mnou,strava v pohode,vydržala som,pridala som si korčule 🙂 ale neodolala som čerešniam 😀 tie proste milujem 🤐 tak dúfam ,že to nebol až taký prehrešok....

cessy
15. jún 2009

adu ja som si namiesto pomaranca dala za misku ceresni 😨 🤐 😕

patricia1971
16. jún 2009

jarko díky za radu 🙂 ale my všetko vieme a vieme aj to,ako robíme zle,ale to nepochopíš ☹ja som už viackrát držala diétu a potom som si váhu držala a jedla som normálne všetko,pribrala som až v tehotnstve a tie kg dole nešli,takže ja sa poznám a viemže ináč neschudnem.....................a napr.moja svokra bola nedávno 5x na výplachu hrubého čreva a teraz musí 42 dní piť len ovocné a zeleninové štávy,prípadne jesť len ovocko a zeleninu.....to je zdravé????tiež jej to povedali,že je to super pre organizmus....no ale mne sa to nezdá ☹čo ty na to?????

diddi nechajme to tak 🙂 ináč čo som ja dobre schudla,za 14 dni 6kg bola diéta Štefana Margitu,tiež dosť brutálna,ale nebola som pri nej hladná.....potom som sa začala stravovať dosť zdravo a ani dkg som nepribrala 😵

no baby,tak mám skoro kg dole,dnes budem aj trošku cvičiť 😵 babulky,tak sa držme a vydržíme 😵 😵 😵

jona74
16. jún 2009

ahoj patricia aka je ta dieta podla margitu mozes mi napisat IP?ja som tiez skusala vseliake diety ale ten straaaasny hlad nedokazala som to 😢 dik

patricia1971
16. jún 2009

jana máš ju v IP,keby ti nešla otvoriť,tak ju nájde normálne cez google 😵

debra
autor
16. jún 2009

ja si myslim ze tato dieta je celkom v pohode...po tých 14 dnox sa na nu da len ten kto xce ...mne vcera napr.vobec neskvrkalo v bruxu,co je super,no len ten pomaranc o 11.tej 😒 ja inac pomaranc nezjem ako cely,ja si ho musim odstavit,inac by ho vobec nedala do ust
ja som si bola predxvilou kupit sunku a tvrdy platk.syr 😀 mnam mnam

patricia1971
16. jún 2009

ahoj debra,aj ja som bola v obchode a som si všetko kúpila,len ten pomaranč som zabudla ☹ a malá mi akrát zaspala na balkone,takže si dám namiesto pomaranča asi ladový šalát,nič iné tu nemám,ale myslím,že to nebude až tak vadiť....a vajca boli super,ja zbožnujem vajcia,takže na tých si vždy pochutím....a mám také od svokra,domáce a veľmi veľké 😀 😀 😀

felicia1
16. jún 2009

baby ale mi nehovorte ze uz si nikdy viac nedate vyprazane jedla,alebo hranolky so syrom a tatarskou,alebo nieco ine kaloricke vam to na vahe potom vyskoci dvojnasobne za to ze drzite takuto hladovku

denne sa ma zjest vyse 4000kj a toto ani z daleka nema,ide o metabolizmus,spomalite si ho tymto velmi,potom jojo,ja vas nechcem strasit,ale potom len aby ste neplakal pred zrkadlami

patricia1971
16. jún 2009

felicia dám si všetko!!!!!neboj, ja si to ustrážim......a schudla som 6 kg za 2 týždne a potom som jedla všetko a nepribrala som,ja si to viem ustrážiť.....a riešime to tu na každej strane,aké je to nezdravé,ale čo už,každému pomáha niečo iné.....jojo efekt je vždy,ked dodietuješ a potom začneš vyslovene žrať,ale ked sa stravuješ v norme dá sa to.......kamoška schudla v štúdiu,zaplatila za to 43O EUR a bola pod dohladom,ale tiež to nebolo podla mna zdravé a tiež keby začala normálne jesť,tak pribere,takže musí sa stravovať podla ich plánu 😝

felicia1
16. jún 2009

tak super

cessy
16. jún 2009

felicia, pod, este nam trosku popis o zdravom zivotnom style a podobnych veciach.....

ved mi drzime prvu dietu v zivote, daj este nieco, potrebujeme rady do zivota 😒 😀

felicia1
16. jún 2009

cessy ja to myslim v dobrom

patricia1971
16. jún 2009

felicia na každého platí iné,ja som 3 mesiace jedávala malé porcie a 5 krát za den a som vôbec nechudla,aj som behala v kuse vonku s kočíkom....na mna platí rázne,rýchlo schudnúť a potom si to udržiavať....možno je to aj vekom,ide mi to ťažko dole ☹ a ty sa ako stravuješ???? čo jedávaš a ako často???? ja som typ,že najradšej jem 3x za den,ale veľkú porciu ☹ ale snažím sa to zmeniť a aj som to už zmenila,le niekedy sa viem tak napráskať,že už ani večer potom nejem,aká som plná ☹

cessy
16. jún 2009
cessy
16. jún 2009

felicia ved ja viem.....ale vidis ze nas to moc nezaujima co pises, lebo to mi vsetko vieme, napis nieco co nevieme...kazanie aka je kazda dieta nebezpecna pre organizmus.....to viem uz od 15 rokov, ked som bola v kupeloch, koli obezite....

patricia1971
16. jún 2009

cessy ahojky, áno,to je ona,mne pomohla a kamoškám tiež 🙂 🙂 🙂

cessy
16. jún 2009

ahoj pati
no pozeram, ze sa mozem dojest do sytosti.....je to tak 😨 😕