Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

adulator
14. jún 2009

idem ,bo ma už zúfalstvo obchadza 😠 3 mesiace cvicim 2x 1 1/2 hodinovy aerobik,,chodim na korcule ,po 4- nejem a dala som dole ubohe 3 kila 🙄 tak dúfam 🙂 🙂 🙂

debra
autor
14. jún 2009

adulator,ja som zac citala,ze od aerobiku sa pribera,resp.naberas na svalovej hmote,preto nexudnes 😒

adulator
14. jún 2009

no to je dobreeee ,lebo tam doslovne potim krv 😉 ,ale ja som vynimka ,svoje kilecka som pribrala pri kojeni 😉

adulator
14. jún 2009

idem divat telku ,zajtra dam vediet ako to ide .dobru noc

felicia1
14. jún 2009

adulator po 4 nejest je zle,5 az 6 krat za den sa ma jest v malych mnozstvach a pit velaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vody

cessy
14. jún 2009

debra neviem ci myslime tu istu....ja tam mam jablcny ocot len do salatu...drzi sa 2 tyzdne a z nej som uz v minulosti schudla...

debra
autor
14. jún 2009

cessy ano myslime tu istu,ja som jabcny ocot nemohla,hrozne mi bolo zle z neho,ja som jedla tab s jablc octom a tiez som sxudla

cessy
14. jún 2009

presne aj ja tak ako adulator..chodila som na aerobic a nic..upotena ako prasa a kila stale na mne 😠 ,tak som zachala chodit do posilky a islo to lepsie doleale to bolo pred porodom, ked som este mala cas na posilovnu ☹ , ....ale to uz sme asi mimo temy..

cessy
14. jún 2009

debra ja som si ho tam nedavala vobec a tiez to islo dole....ked sa mi zda ze neake kilo je zas na mne nalepene, tak si ju hned nasadim 😉

felicia1
14. jún 2009

baby ale hladte aj na cm nie len na vahu

cessy
14. jún 2009

felicia neboj, my mame vsetko pod kontrolou

cessy
15. jún 2009

dobre ranko....tak ja uz mam kavicku vypitu..uz teraz sa tesim na ten syr 😅

patricia1971
15. jún 2009

ahojte 🙂 ....ja už kávičku popíjam, idem do obchodu pokúpiť tie veci na jedenie,ale normálne sa teším 😵

cessy
15. jún 2009

pati ahoj, veru aj ja..lebo dnes som sa postavila na vahu a presne tie 4 kila potrebujem dat dole 😨

patricia1971
15. jún 2009

cessy mne o tom hovor 🙂 uvidíme,ale určite to ôjde dole,len si to potom musíme udržať 😵

cessy
15. jún 2009

pati ja uz ked schudnem, tak sa snazim si to udrzat...lebo ked sa mi to hned vrati, teda tie kila, tak som potom na seba nahnevana, ze na co som sa tak snazila, mne len chyba to odhodlanie zacat s dietou....

patricia1971
15. jún 2009

cessy v tomto som taká istá 🙂

cessy
15. jún 2009

inak uz sa nam blizi deviata hodina, to sa prejeme, co.... 😒

claudinka
15. jún 2009

asi neni dobre drzat tuto dietku pri kojeni? ze? tak si ju zapisem a raz vyskusam 😉 a budem citat, ako sa Vam dari, drzim palce 😀 😀

janka_pn
15. jún 2009

baby, drzim vam palce 😀 , ja este kojim, tak nemozem, ale dala by som sa nahovorit 😀. momentalne drzim 90 dnovku a za 9 dni mam 2kg dolu 😎, tak ak by vam to neklaplo.... 😉

cessy
15. jún 2009

aj ja este kojim....ale niekedy cez den nezjem ani tolko co je v tejto diete, nestiham...viem ze to nieje dobre...ale co uz...maleho mam cely cas na rukach, ked zaspinka,tak sa snazim nieco porobit....ved to urcite viacere poznate...

cessy
15. jún 2009

neako nam konik vypadol 😒 ☹

emogeon
15. jún 2009

tak to je fakt brutal spon pre mna sa takto obmedzovat v jedle..
ja si radsej zacvicim a schudnem tak 😵
ale baby vela zdaru v chudnuti 😉

danielitka26
15. jún 2009

ADULATOR ja som makala ako besná cvičila každý každučký deň 3 mesiace a schudla pol kila to je ešte úbohejšie ako ty..

ale idem s vami do toho ale až od zajtra 😵 😵 😵 😵

dioliana1
15. jún 2009

s tých vajec akurát vysoký cholesterol, požičiam deti na tri mesiace a 7 kg dole zaručených... 😀

danielitka26
15. jún 2009

dio ked všetko tak naozaj všetko skúsiť -....a vajcia ja môžem 🙂 a deti chcem aj ja ale svoje do profi

patricia1971
15. jún 2009

mám 3 deti a žiadne kilo mi dole nešlo ☹ ale myslím,že je to každej vec,kto chce,nech sa pridá 😵 😵 😵

cessy
15. jún 2009

pati ako sa zatial dari??? 😕 😉

patricia1971
15. jún 2009

cessy strašne!!!!!!! som hladná ako vlk!!!!!! teraz som akurát šupla to vajce a mám aj uvarenú kávu,lebo poobede som si dávala čajík 🙂 no ale neviem,je to iný brutus,sa ani nečudujem,že toľko schudneme,veď nič ani nejeme ☹ a ty ako si na tom?????....ináč som sa teraz šupla na váhu a mám pol kg dole,ale fakt sa ani nečudujem 😝

debra
autor
15. jún 2009

ahojte..aj vam dnes vypadol konik?no ja hlasim,ze mam takmer cely den uspesne za sebou 😎 vydrzala som doteraz...a hlavne veeeela pijem,a co je hlavne,ze mi vobec neskvrka v bruxu 🙂 vecer si urobim caj regulavit,na odburavanie tuku...

patricia 😀 supeer ze uz mas 0,5kg dole,ja mam splasnute bruxo a teplaky su mi volnejsie 😀 ja to citim hned aj ked len par dkg dam dole 😀