Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

mukky
26. jún 2009

no ja uvidim ci ano..ale isto chudnut som zacala..len nechcem byt velmi nervozna ze mam hlad,este kojim 😀

mukky
26. jún 2009

no idem en plan este raz postudovat,a este raz ti dakujem

debra
autor
26. jún 2009

nemas za co mukky 🙂

debra
autor
26. jún 2009

a inak...to mozes sa takto stravovat aj ked kojis 🙂 nie je to nic drasticke a okrem toho...nemusis to uplne presne tak dodrziavat 🙂

mukky
26. jún 2009

uplne presne,fakt?som ti poslala ip s jednou otazkou 😀 🤐

hiha
27. jún 2009

Debra,ja sa chcem k tebe pripojit....Poslem ti do IP moju mail adresu,dakujem 😉 🙂

monca4ever
27. jún 2009

pošlete mi tú diétu na IP prosím?
Dakijééém 😉

emily333
27. jún 2009

monca ved ty uz vyzeras super a ty este chces chudunt? 😵

monca4ever
27. jún 2009

emily ja len zbieram info o dietach pre
kočky z mojej témy "ideme chudnúť a seriozne"
a ešte chcem 7 kíl dať dole aj ja 😉

emily333
27. jún 2009

monca ta ty si chudnuci spionik 😀

marorlinko
27. jún 2009

4kil aza 4dni je nezdrave az priliz a navyse dost nebezpecne, za tyzden by clovek mal schudnut priblizne kilo a pol a z2kila kedy ako. nejest 4dni, je riziko poskodenia organov,citala som,jedna jedla jednu polievku 2tyzdne len, a zomrela, zlyhalo jej srdce, nevydrzalo to telo, pretoze ak sm ezvyknuty jest a odrazu s apustime na drasticku dietu telo nie je pripravene, pomaly dalej zajdes. kto drzi tuto dietu zahrava sa sam so sebou.
poznam lepsiu dietu jest po kazdom jedle graifruit a po jedle tiez. jedna to drzala,v nemocnici je poradilia schudla a je zdrava.

adulator
27. jún 2009

debra zatial mi plánik neprešiel 😵

cessy
27. jún 2009

debra rozbiehas neaku novu dietu?????

tak ju posli aj mne a od pondelka ideme spolocne na nu 😉 🙂

debra
autor
27. jún 2009

adulator akurat som ti ho poslala 🙂 doobeda som nebola na nete...
cessy poslem len mi posli do IP mail lebo je to az na 3 strany 😀

janette4
27. jún 2009

ahojte.náhodou som našla vašu diskusiu a prešla som si len asi 2-3strany dozadu.ja som tú dietu,čo ju ponúka pani na mimibazare skúšala držať,ale nevydržala som.ešte pár mesiacov dozadu stál jej plán chudnutia 50,-sk,tuším zdvihla taxu. 😀

baby,prajem vám veľa silnej vôle,ja som na to moc neni a veľa úspechov v chudnutí. 😉

maminkatn
27. jún 2009

ahojko,,babulky,,,teeeda,,idem s vami,,od,,pondelka,,,aj,jaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀
mozem,,,,,

danculatko
27. jún 2009

Ahojte babulky, tak hlasim dnesna vaha - 3kg, huraaaaaa. Som rada ze to mam za sebou 😀 bol to dost drastak, ale citim sa uplne v pohode. Dnes sme boli na oslave a vobec som nemala potrebu prezerat sa ako inokedy 😀 Teraz to uz len udrzat. Este jedno kilecko dole by potesilo, ale som vdacna aj za tie 3 🙂
Ostatnym ktore sa daju na dietku drzim moc moc palce.

debra
autor
27. jún 2009

maminkatn preco pises tie ciaročky 😀 😀 mna to dost zaujima 😀
jasne,pod s nami ja idem tiez urcite,

janette4 a kolko mesiacov resp.dni si ju drzala?zdala sa ti byt drasticka?mne sa zdala na zaciatku 😒 ale potom som si uz zvykla a ked kilecka ubudali,presne tak ako maju,max 4kg za mesiac,som bola rada,ja som si dopriala aj sladke..a aj napriek tomu som sxudla,ja som to nedodrziavala uplne striktne...ja bez sladkeho by som umrela..napr aj dnes som piekla koláč oblíž prst 🙂 ten ja mam moc rada,este zaj si z neho odkrojim ale od pondelka uz neeee 😀 🤐

danculatko blahozelam......si sikulka,super si sxudla...urcite si to udrzis,ked sa nebudes prezierat 😀 ty si uz ina maxerka,ked uz len kilo potrebujes dat dole 😎

frzko
27. jún 2009

ahojte babulky,
aj ja by som sa chcela ku Vám od pondelka pridať. Debruška aj mne prosím Ťa pošli diétku na e-mail. Ďakujem. Už sa teším 😉

adulator
27. jún 2009

debra ďakujem ,začnem tiež 🙂 dva týždne nejem pečivo tak teraz si to vynahradím 😀 😀 😀 a vadí mi váženie až po týždni ,ja keď nevidím aspoň gramové zlepšenie som zúfalá 😎 a dúfam že budem vládať na korčule,lebo ten nenahraditeľný pocit voľnosti a vietor vo vlasoch si nenechám vziať 🙂

maminkatn
27. jún 2009

idem s vami,,od pondelka,,,to je jasne nebojte sa to zvladneme...xi,,xi,,,
😀 😀 😀 😀

cessy
27. jún 2009

debra az teraz som ti poslala IP, no som na to tiez velmi zvedavá..... 😅

mukky
27. jún 2009

ja si z tej diety urcite nieco vezmem,ale zatial len tak po svojom dietujem

hiha
28. jún 2009

Tak Debra mi to posle mailom a teda zaciname.... 😠

debra
autor
28. jún 2009

hiha uz som ti poslala...aj ostatnym,co ste ma ziadali 🙂 ja od pondelka urcite idem na to...ak budete nieco sa xciet opytat kludne mi napiste,rada vam odpoviem...
inak ja som rano si niekedy natrela aj cottage cheese na rozok alebo zeleninu dala,ale bez sunky a masla!! 😝 😀

adulator ja ti taaak zaaavidim,ze sa vies korculovat,ja nieeee 😔 a tak by som sa xcela vediet,ale som lenivaaa 🙄
ja si namiesto graham alebo cerealneho rozka davala aj kaiserky,skuste mnaaaam su vynikajuce,ja si ix kupim aj zo 10,aby som nexodila kazdy druhy den do obxodu a dam si do mraznicky a vecer pred spanim vybere a rano dam na 20sek do mikrovlnky a su perfektne,ako cerstve 🙂

debra
autor
28. jún 2009

jaaj ozaj som zabudla napisat,ze ak by niektorej neprisiel mail s planikom,tak mi napiste,lebo vas bolo hrozne vela,co ste ma ziadali,tak sa moze stat,ze som moznom zabudla poslat niektorej,co ma mrzi a ospravedlnujem sa 😔

inak najtazsi tyzden je ked sa vynexava vecera,a naposledy sa je o 3tej olovrant...to ked zvladneme bude super..ja som v ten tyzden vela pila,vecer hlavne...to skvrkanie v bruxu prejde,a na rezim si telo zvykne 🙂

tie z vas,ktore potrebuju sxudnut menej nez 10kg/ako ja 😎 😀 /staci po 3-4dnox vymenit dni...sice je to aj v plane napisane 🙂

mukky
28. jún 2009

ja tiez pecovo vzdy zamrazujem,kupum 2 chleby,15 rozkov a len vyberam...pockam asi 15 minut po vybrati z mrazaku a papam 🙂 ,ako cerstve 🙂 ,ale chlebik len nakrajany mrazim
hlasim ubytok 0,6 kg za 2 dni 🙂

debra
autor
28. jún 2009

mukky paraaada 🙂 ja sa inak budem vazit len raz za tyzden,kazdy pondelok,podla mna je zbytocne sa vazit kazdy den...potom by som len bola zbytocne nervozna,kebyze vaha nesla dole 😠 a za ten tyzden hadam daco len sxudnem 😒 a mohla by som aj pohyb pridat k tomu 😖

cessy
28. jún 2009

ahojte...debra uz??idem to pozriet. ja tiez kojim ako ty mukky, ale kazdu dietu si podla seba upravujem....
ja sa vazim kazdy den, lebo ked vidim aj 20dkg ubitok, tak ma to viac motivuje 😀

cessy
28. jún 2009

no citam to a tam je napisane, ze vazit jeden krat za tyzden...no tak to skusim, hadam vydrzim 😕 😀 😕 😕