Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

hiha
28. jún 2009

Deebra,dakujem,mam to,ideme do toho.Dufam,ze ma moje odhodlanie neopusti 😉 🙂

janette4
28. jún 2009

debra,ja som vydržala potiaľ,kým som nemala jesť naposledy na olovrant.ja väčšinou olovrant nemám a večeriam pred 18.ale ja som ju držala na jar,keĎ bolo ovocie hrozne drahé,snáď teraz,keď už začína aj v záhradke,sa dám na to tiež.
a tiež nedokážem úplne vypustiť sladké. ☹ a to je asi najväčší môj problém,lebo ja aj tak jem väčšinou len hydinové mäso alebo prílohu so zeleninou.

hiha
28. jún 2009

Debra a myslis,ze mozem na veceru ovsene vlocky?

cessy
28. jún 2009

hiha urcite mozes, ved ako vecera je tam pisane musli, tak urcite tam patria aj vlocky 😉 😉

cessy
28. jún 2009

teraz som si to konecne cele precitala a od zajtra idem na to..... 😉

hiha
28. jún 2009

Cessy,len v nejakej teme o chudnuti baby pisali,ze obsahuju vela cukru a su velmi energeticke 😒 .Ja som niekde citala o grepe,ze uzasne spaluje tuky,i ked ho moc nemusim,skusim 😝 😉

hiha
28. jún 2009

Tak sa budeme podporovat 😉

cessy
28. jún 2009

myslela som, ze ked su tam tie cerealie a musli... ze vlocky su vhodnejsie.....tak som ti teda moc neporadila ☹

cessy
28. jún 2009

jasne.....a potom som zvedavá na výsledky 🙂

hiha
28. jún 2009

Ja som uz z tych vhodnych a nevhodnych potravin drbo 🙄 😠

cessy
28. jún 2009

ved to...snazis sa co najlepsie kombinovat....ale aj tak nevies ci je to dobre.... 😠
hadam debra poradi 🙂

hiha
28. jún 2009

Cessy,ak to nie je tajne,kolko vazis,merias?

hiha
28. jún 2009

Chcela som kuk album,ale nemas ☹

cessy
28. jún 2009

hiha to sem nenapisem, lebo potom by vsetky pisali ze na co chudnem....a vies take kadejake reci...ale ja som na vahu aku chcem mat bola zvyknuta, tak idem do toho idem chudnut 🙂
do IP ti napisem

chasencha
28. jún 2009

babyyyyy ak mozete poslite mi to na mail prosiiim,idem na to aj ja od zajtra 🙂 komu poslem mail do IP? 😝

cessy
28. jún 2009

aj ja ti mozem ked tu debra nieje...mam to od nej, napis IP s mailom

hiha
28. jún 2009

Cessy 😉
Chas,mas to,mozem ti to aj ja poslat....

hiha
28. jún 2009

Inak,som zvedava,co skor admini zavru,lebo su tu 3temy o chudnuti 😅

miriam17
28. jún 2009

poznate tu niektore neoslim..???.....mne ho ponukly prostrednictvom ankety cez telefon....tak som vzala vyskat....brali ste ho niektora?

debra
autor
28. jún 2009

ahojte babeny...hiha tie vlocky kludne mozes 🙂 no ale nie kazdy vecer 😀 ja som si parkrat dala napr.cerealie s mliekom,tie ja milujeeeem 😉

no hiha dufam,ze nas adminky nezamknu 😅 ak aj ano,zalozime novu temicku 😎

inak co sa tyka tej vecere,ja som nejedla len prilohy,ale dala som si aj kludne napr.ryzu s masom,samo na maly tanierik,ale nie vzdy 🙂

a nikdy som si neodpustila na obed kavu a s tablickou cokolady 😀

cessy je na tebe kolkokrat sa budes vazit,ale podla mna raz za tyzden je take idealne 😉 aj to motivuje,bude aspon vacsi ubytok na vahe 😎

poobede sme boli na navsteve u svokrovcov tak som tu nebola a som sa tam prezierala 😀

cessy
28. jún 2009

debra ja som dievcatam rozposlala ten mail, ked si tu nebola, neva??? 😕
chybala si nam tu....

hiha
28. jún 2009

Debra dakujem a za aky cas sa ti podarilo schudnut a kolko?Pozerala som si tvoj album,mala je zlatunka 😉 .Ja som studovala v BB strednu skolu,som z Horehronia 🙂 😉

debra
autor
28. jún 2009

cessy co siii?jasne,ze nevadi 😉 len posli komu xces zlatik...
inak este k tym vlockam....moja mama si ix velmi casto dava kazdy vecer-s mliekom aj banan si tam nakraja 😀

ja ix dako nemusim,len v polievke zjem 🙂

cessy ty ides drzat cely tyzden 5jedal denne?ja po 4 dnox menim 😎

cessy
28. jún 2009

debra tak ako ty, lebo ja som tiez vaha pod 65 😵

debra
autor
28. jún 2009

hiha anooo?aj moja mamka poxadza z horehronia a z akej obce si?? 🙂 ja to tam milujem,my tam casto xodime tak napr.manzelova starka je z Pohorelej 🙂 ,v BR mame kooopec rodiny 😀 a strednu aku si studovala?aj ja som xodila na strednu do BB na Dievčenskú 😎 😀

hiha ja potrebujem sxudnut este aspon 8kg,mam 62,5kg asi 😒 zaj rano sa riadne este odvazim a vsetko zaj popisem 🙂 ja som tymto planikom za 3 mesiace sxudla 7kg,potom sa mi to uz nexcelo drzat,nemala som motivaciu,ale myslim,ze terz sa mi to podari,kedze sme viacere na to,ze? 🙂

myslim ze mozno mam asi uz aj 63kg 😀 no prezierala som sa posledny tyzden riadne 😅 ale ja to xcem napravit a sxudnuuuut

hiha dakujem za kompliment,Viki je paradnica,stale by nosila len suknicky aj v zime,aj ked prsi, 😀 len nexty xce neustale mat nalakovanee 😀 velmi ju bavi tanec,rozmyslam,ze ju prihlasim do folklorneho suboru

debra
autor
28. jún 2009

takze kolke sme vlastne,co od zajtra zaciname?????

no ja,cessy,hiha...aaaa este niektora zienky?? 😕

cessy
28. jún 2009

debra a da sa to vydrzat, ked sa stale uberaju jedla?? 😕

debra
autor
28. jún 2009

cessy zo zaciatku to bude mozno tazsie...pre mna urcite bolo,tym nexcem nikoho vystrasit hned na zaciatku ale ani nezavadzat,ze bude supeeer...ved vies jak je to,je to takmer pri kazdej diete,resp.uprave stravy atd...to skvrkanie v bruxu,tam urcite bude,ale ja zarucujem ze po dakyx 4-5dnox,to uz bude super,zvladnes to neboj,ak potrebujes sxudnut len par kg...inak taketo jedenie podla planu moze byt kludne aj dlhodobe

zo zdravotneho hladiska nehrozi ziadne riziko tak ako nas predtym tu uz upozornovali pri tej 4dnovej nejake mudrane 😀

cessy
28. jún 2009

debra... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze mudrane.... 😀 😀 😀 😀 no presne

emily333
28. jún 2009

debra dufam ze si na mna nezabudla nemam este dietku no sak nemusim zacat od zajtra mozem aj o tri dni 😵