Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

debra
autor
17. jún 2009

ja si dam tuto opat tie 4 dni mi vyhovuju 🙂 ja som si dala teraz zihlavovy caj a este si dam regulavit a potom mozem kazdu xvilu xodit na zaxod 😀

patricia1971
17. jún 2009

ahojte moje,tak ako?????ja ok 🙂 🙂 🙂

debra dostala si ten mail?????sa ti to nepáči??? 🙂

cessy
17. jún 2009

pati ten plan stravovaci si posielala ??aj ja chcem 😕 ,mozes ho poslat aj mne ???mozem ti do IP poslat mail??

ja by som si veru nieco dala...neako som hladna...ale asi pojdem radsej spat, nech ma to prejde 😖

patricia1971
17. jún 2009

cessy ano,len neviem,či je ho dobre vidieť,ale na pc sa tuším aj dá zväčšvoať....pošli mi mail do IP a pošlem ti ho 😵 .....no ja som zhrešila ☹ nedala som si mlieko,ale vínový strik 😒ale nie som hladná 🙂

adulator
17. jún 2009

pati aj ja poprosím,ja plánujem pokračovať asi tiež s margitom 🙂

cessy
17. jún 2009

pati, mala som raz dietu, kde doporucovali suche biele vino...
ale iny alkohol viem ze zatavuje chudnutie na neaku dobu....konak, biele...... 😀

patricia1971
17. jún 2009

adulator - margitu kuk na google,ale cessy ju tu niekde stiahla 🙂

ale pošlem ti mailom aj ten chudnúci program z toho štúdia 🙂

cessy bolo to len suché vínko a len troška 😀

cessy
17. jún 2009

pati myslim ze to je v pohode....ved si ho nevypila liter 😅

cessy
17. jún 2009

dakujeeeem pati 😀

debra
autor
17. jún 2009

pati jeziiis ja som ti zabudla napisat,ze dakujeeem,som ja ale zabudliva 😀 presne takto som sa zacala stravovat tohto roku v januari,resp.tak podobne,a za mesiac som zhodila 4kg 🙂 trvalo mi to tri mesiace,ale potom som sa zacala nejak prezierat a opat som to takmer vsetko nabrala 😅
pati to biele vino je v pohode,mozes ho nahradit mliekom 🙂

debra
autor
17. jún 2009

inak ten Margita je presne jak jablcna dieta,...len bez toho octu..ale tato s octom sa mi zda lepsia 😒 ale ocot fuuuuj ja jedla len tabky s jabl.octom zaj posledny den supeeer....som riadne zvedava,kolko bude vaha ukazovat,vy ste sa uz odvazili ale ja nieee

adulator ty si sa uz vazila? 😉

adulator
17. jún 2009

pati ďakujem 🙂 🙂 ,len to bude ťažký boj ,,ale som sa rozhodla že vydržím 🙂
debra vážila raz mám o kg menej 😉 ale aj tak to ide pomaly na to že už od februara poctivo makám a zdravo stravujem 😀

patricia1971
18. jún 2009

ahojte,áno,tie diéty sú skoro rovnaké,ja som si to tiež všimla,ale ja som ju trošku pomenila......a teraz budem jesť mix, ráno celozrnný rohlík, obed mäsko a zeleninka, večera to niečo vždy vymyslím 😵 dnes len 0,5 kg dole 😢 ale to je normálne,mne a to už zastavuje a pôjde to ťažko,ale nevadí,som odhodlaná na chudnutie......ináč čo sú tu baby v tej téme ,,,,chcem sa zmenšiť,,...tk tam som si včera dosť čítala,tak možno sa k nim pridám,píšu tam aj čo jedia,aj koľko cvičia......jaaaj,ja sa neviem odhodlať cvičiť a ani nemám kedy 😢

monca4ever
18. jún 2009

táto dieta je jojo ja som tak pár ktár schudla
ale hned všetko spať aj navyše bolo...
Teraz som zmenila životosprávu a cvičím a už
somschudla 20 kíl a chudnem dalej.
Nekazte si metabolizmus baby takto... ☹

patricia1971
18. jún 2009

monci ja dnes končím a zajtra sa pridávam k vám 🙂 🙂 🙂

debra
autor
18. jún 2009

tak dnes koncime a ja tiez zacnem stravovat podobne ako si mi Patka napsala....5x denne zdravo,sem tam nejaka tablička čokoládky ku káve 😀 zaj napisem kolko som sxudla stale kukam na vahu a ocami ju hypnotizujem,nex ukazuje zaj rano o 4kg menej 😀 😠

monca ja si myslim,ze sme si metabolizmus nepokazili,vsak su to len 4 dni,podla mna sme ho trosicku nastartovali na dalsie xudnutie ale uz trosku zdravsie 🙂

mne ani raz neškvrkalo v bruxu,kdezto pri kavovej dietke heej,tam boli len 3xody 😲 tato mi vyhovuje skusim ju opat po 2 tyzdnox,ale xcela by som pridat aj cvicenie....patka ani mne sa nexce cvicit 😖 ale tak by som xcela sa prinutit

patricia1971
18. jún 2009

no ja budem mať dole asi len 3 kg,nejako to tak cítim,ale nevadí...presne,sme sa dobre naštartovali a môžeme pokračovať...ja tiež už ani hlad necítim....tiež tu nakúkam do tej témy,čo monca píše,no dosť ma to inšpirovalo,ale stravu si musím usporiadať sama a asi 5x za den.....ale tá kamoška,čo bola teraz v tom štúdiu,jedla len 4x,nestíhala 5,lebo mala raňajky o 8, desiatu pred 11, obed okolo 14 a potom šup len večeru o 17, že jej to takto stačilo,tak asi si to aj ja tak upravím...no neviem ešte,ale určite od zajtra začínam...a to cvičenie,no ja som hniloba a to som celý život cvičila ☹ som závodne lyžovala, a potom som bola stále bud v posilke alebo aerobik,alebo bodywork...no 2 roky už lenoším a je to vidno,aj to svalstvo sa trošku stratilo....takže svičenie musí byť,len sa musíme aj k tomu odhodlať 😵 😵 😵 😵 😵

cessy
18. jún 2009

ahojte..tak uz som tu aj ja...ja som tiez rozmyslala ze pojdem bud na oddelenu, alebo skusim tu od margitu...
mne len vcera vecer trosku skrkalo v bruchu...ale isla som spat, takze som si to nepokazila 🤐

debra
autor
18. jún 2009

babenky tak to uz mame za sebou zajtra sem hodte kolko ste poxudli 🙂 cessy,pata aj adulator oki?aj ja samozrejme 😀 ja som to dnes zvladla ale namiesto toho pomaranca som si dala opat jahodky vobec to podla mna nevadi,lebo obsahuju dokonca viac vitam.C nez pomarance 🙂
ani sunky som tolko nezjedla a ani syra,som nevladala ani mi to nexutilo...zaj rano sa tesim,natriem si vianocku s masielkom,to ja mam moc rada 😅 ale len jeden kusok

patricia1971
18. jún 2009

ahojte 🙂 jasné,ráno hodíme váhu 🙂 ja som dnes trošku hrešila,o vyprážala karfiol a jeden som ochutnala,ale šunku so nejedla,nejako mi nechutila ☹ ja neviem,čo budem zajtra jesť,ale ráno len kusok chlebika so syrom,obed kuracie prsko a zeleninka a večere ešte neviem,no uvidím 🙂 tak zajtra dáme vedieť 🙂 pa

cessy
18. jún 2009

no ja asi este jeden den potiahnem, koli tej mojej nestastnej zamene dni...alebo mam zajtra konciť??? 😕

debra
autor
18. jún 2009

pati ja si dam na obed asi tiez kuracie prsia na zeleninke 😉 alebo rybu s dusenou zeleninou...juuuj uz sa tesim konecne na normalne jedlo...dnes ma aj mama poxvalila,ze som poxudla 🙂

patricia1971
18. jún 2009

cessy je to na tebe,ako sa cítiš 🙂 alebo uvidíš ráno podľa vváhy 😵

debra
autor
18. jún 2009

cessy ano je to na tebe 😉 tak potiahi 😀 viac sxudneš 😀

majacska
18. jún 2009

ahojte kocky, citam &vas a wcakam, prosim napiste mi, kolko ste schudli.. potom asi pojdem do toho aj ja... 🙂

tak piste, ok?

debra
autor
18. jún 2009

majacska zaj kukaj rano piseme kila 😀 teda kolke sme zhodili ja sa k tejto dietke po 2 tyzdnox vratim-mne sadla,je fajn 🙂

patricia1971
19. jún 2009

no ahojte 🙂 🙂 🙂

tak ja som zhodila 2 kg,za včera som aj pribrala,ale nevadí,porušila som to a to so nemala....dnes pokračujem taký mix,niečo a margitu,niečo z toho čo so vám poslala na mail.....ale aj 2 kg je super,sa teškám 😵 😵

jesika26
19. jún 2009

Ahojte - moj názor, možno schudnete, ale jojo efekt zaručený

patricia1971
19. jún 2009

už sme schudli 🙂 🙂 🙂 a čítaj všetko 🙂

patricia1971
19. jún 2009

baby mne blbne váha 😠 😠 😠 a nemám nové batérky 😠 😠 😠 takže teraz neviem 😕 😕 😕 ale nič,pokračujem v chudnutí,hlavne,že to cítim na oblečení 😵