Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

debra
autor
19. jún 2009

pati tak ta vaha blbne asi aj mne,ale z ineho dovodu 😔 ja som sa rano vazila,a som max sklamana,vaha totiz ukazuje len o 1kg menej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mna z toho drbne 😠 😠 😠 hoci som bola taka rada,lebo na obleceni sa mi zdalo,ze aspon tie 3kg by mohli ist dole... ☹ ale citim sa lahsie,ani bruxo nemam take tucne,ja uz neviem...ja idem od pond zacat cvicit,uz som raz tak dobre sxudla,ze som cvicila,zdravsie sa stravovala,mozno ani nie tak uplne zdravo,ale jedla som castejsie a menej,aj sladke som si dopriala...a kazdy vecer som cvicila,okrem sob a nedele 😉
od pondelka to tak idem robit 😠 a este som zabudla,ze mi pritom pomahali aj tabletky BIO C.L.A.1000 so zelenym cajom-odporucam 😉

debra
autor
19. jún 2009

mozno ze som tak malo sxudla len preto,ze som sa dva tyzdne po skonceni diety s jablcnym octom vrhla do dalsej-tejto dietky 😒 inak to uz nevidim,no co uz 😖

cessy a adulator a vy ste kolko poxudli?

lucxy
19. jún 2009

baby neviem preco si myslite pretoze to je fakt nemozne tolko schudnut je to len voda,,,,

helenkasabinka
19. jún 2009

lucxy 😉 suhlasim

felicia1
19. jún 2009

baby naklusajte k nam do temy a o mesiac sa budete vytesovat so splasnuteho bruska,spadnuteho zadku,mensich bokov,stehien,garantujem 😉 nemam dovod odrbkavat

a presne ako pise lucxy,je to len voda,tuk ide dole neskor,
podte k nam a my poradime

matima100
19. jún 2009

felicia1 aka je to tema??

felicia1
19. jún 2009

kto sa ku mne..........

matima100
19. jún 2009

idem citat 😀

ericienka
19. jún 2009

felicia ako a kde sa mame k tebe pridat?

felicia1
19. jún 2009

ku mne nie,k nam,je tu tema s nazvom kto sa ku mne prida.........

matima100
19. jún 2009

tak ja uz sa pridavam tiez 😀 😉

felicia1
19. jún 2009

super

adulator
19. jún 2009

ja nemám pokazenú váhu a mám len 2 kg dole 🙂 a nemám brucho a som akási o moc štíhlejšia 😉 a pokračujem ďalej v zdravom stravovaní a dneska zase stacionár a zajtra korčule ........... 🙂

patricia1971
19. jún 2009

felicia už som tam 😀 😀 😀 aj mi mimi poslala na IP všetko,ako cvičiť a ako jesť 😵

debra
autor
19. jún 2009

asi nam sli dole len cm nie kg 😀 ale nevadi,aj tak som rada...hoci tie kamosky co to drzali sxudli obe po 4kg 😖 ale predtym nedrzali ziadnu dietu 😒 ja idem od pondelka cvicit...zaj mame gulas,tak sa idem najest 😀

patricia1971
19. jún 2009

debra nevadí,veď sme len skúšali...ja to cítim na veciach,dnes som mala aj takú suknu,ktorú som inak nezapla...ale ved nič sa nedeje,pokračujeme dalej,no nie????? 🙂 🙂 nemyslím ale v tejto diétke,ale ja za zapájam tam čo píše felicia,v podstate ten jedálniček je to čo ja mám z toho štúdia,takže je to super,len to cvičenie musím zahájiť 😵

takže všetky hore hlavu a robme niečo so sebou a hlavne aj cvičme 😵 😵 😵

debra
autor
19. jún 2009

pati a ta tvoja kamaratka co ma jedalnicek z toho stucia aj cvicila?ake cviky?ja mam doma stacionar,na nom so sxudla tak zacnem s par min a postupne si budem pridavat a skusim aj cviky na bruxo 😉

patricia1971
19. jún 2009

áno,tam aj cvičila,začala tam chodiť 1.2. a teraz tiež cvičí 🙂

cessy
19. jún 2009

ahojte tak ja som sa dnes rano vazila a dole mam 2,3kg.... pekne, aj som sa dnes lahsie zmestila do sukne 😀

debra
autor
20. jún 2009

cessy tak super..ja som dnes robila kolac marhulovy a navrx so slahackou,tak vam ani nejdem pisat kolko ks som sezrala 😀 ja to berem ako odmenu za tie styri dni diety 😉 ale po 5tej hod vecer som vcera nic uz nejedla a od toho pond budem cvicit 😉

cessy
20. jún 2009

debra ja som robila veterniky, dala som si polovicku z jedneho.druhu som si odlozila na zajtra....na buduci tyzden si chcem ist kupit plavky, tak sa musim drzat 😀 .... juuuj tak super vonaju.... 😝 hned by som zjedla aj 2 naraz 😝

jesika26
20. jún 2009

patricia1971- ja Vám to prajem

patricia1971
20. jún 2009

ahojte,no tak ja sa držím,ani mi to nepríde,a to mám pred MS 🙂 ...včera sa tu zastavili aj moje 2 kamošky a nechápali,že ako som schudla 😵 ...tak ale ja som sa snažila už aj predtým 😵 ...takže ja som odhodlaná a chem to a dokážem to...a to tu tiež stále len varím a pečiem pre moju rodinku.....mnam,dnes mali segedín s knedlou 😵a ja podla mojho 😵

mywiel
20. jún 2009

Podla mna 4kg za 4 dni dolu je len docasné a urcite sa to potom vrati naspat akonahle clovek zacne jest normalne, a tie 4 kila ked idu tak rychlo dolu je mozno voda a nie tuk, takze je to skor len narazove schudnutie napr. na nejaku prilezitost na svatbu a tak ale si nemyslim, ze to clovek nenaberie naspat. No drzim vam palce aby ste neboli sklamané, lebo ja si skor myslim, ze treba chudnut pomalsie, ale natrvalo. 😉

danculatko
23. jún 2009

Ahojte, dnes som zacala so 4-dnovou dietku, zatial to ide uvidim ci to zvladnem dotiahnut az do konca. Drzte palce.
V piatok dam vediet ako som dopadla.

cessy
23. jún 2009

danculatko ja sa pomerne drzim.....zatial ani deko naspat 😕
drzim ti palce.... 😉

danculatko
23. jún 2009

Cessy dakujem, vydrzala si cele 4 dni?

cessy
23. jún 2009

vydrzala, len som si nechtiac zamenila druhy den.a namiesto pomarancov som jedla jablka

danculatko
24. jún 2009

Tak ja dnes pokracujem druhy den v dietke. myslim ze je to lepsie jak vcera, vobec nepocitujem hlad. Super, tesim sa na piatok co povie vaha

debra
autor
24. jún 2009

danculatko aj ja ti drzim palce 😉 v piatok napis kolko sa ti podarilo sxudnut 🙂 ja sa na nu este o dake 2 tyzdne dam,len ma mrzi ze som len kilo sxudlo,mozno preto,ze uz nemam z coho 😎 😀 😀