Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

maminkatn
7. júl 2009

ax...boze ,,, 😒 😒 😒 ikke.... ☹ ☹ ☹ aj,,,tu....... 😝 😝 😝 😝
na,jednej teme sa ti to nepodarilo,,tak,aj,tu....... 😠 😠 😠 😠 😠
skoda ze som tam prispela,,,,,,,uz aj xod prec,,od tialto,,,,,,,, 😠 😠 😠 😠 😠

maminkatn
7. júl 2009

ikke sorry,,,som si ta,,pomylila,,,nehnevaj,,sa..... 😉 😉 😉 😉

ikke
7. júl 2009

nehnevam sa 😉

cessy
7. júl 2009

ahojte, tak konecne som tu...doobeda som tu mala svagrinu s detmi, potom mojko 2,5 hod spinkal a potom sme isli k babine a deduskovi na navstevu.takze na net ani cas nebolo....
tak jak to vlastne ta dieta ma byt???mne takto celkom vyhovuje, aspom jem viac ovocia a pijem vela vodicky.

maminkatn samozrejme ze ideme spolu dalej......

emmo ako sa drzis?? 😕

emmo
7. júl 2009

Ahojte,drzim sa dobre,hladna som ako vlk,ale inak pohoda.Uz sa tesim na ranajky...

Ma to byt ako debra pisala,kazdy tyzden vynechas jeden chod a tak sa to stale toci,ten piaty tyzden sa zacina bez obeda.Tak je veru.Ono je to napisane,ze cloveka pomyli.Ja zacnem uderat po styroch dnoch.

A vy sa ako drzite?

adulator
7. júl 2009

ahojte ,tak ja mám dnes taký bláznivý deň 🙄 nič nestíham a jedla som banán, melón a marhule + káva a welnes čaj,som zvedavá kde strávim noc 🤐 sme sa boli hrať s deťmi na váhu a sme zapadli s autom do blata 😎

cessy
8. júl 2009

ahojte,no ako sa drzite??

maminkatn, co sa ti nepaci ikke napoj??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ked si ju poslala prec 😀 😀 😀 😀

cessy
8. júl 2009

adulator, tak to bola smola 😒

dnes rano som si obliekala nohavice a co nevidim???ony su mi konecne dobre a nikde ma netlacia 😅 , aj vy ste uz zaznamenali zmensenie?? 😕

veronkaj
8. júl 2009

mne by ste nemohli preposlať na poštu tú vašu dietku?? potrebovala by som zhodiť tak okolo 15 kíl

emmo
8. júl 2009

Ahojte
cessy,no super,viem si predstavit,aky mas zo seba dobry pocit 😉
a pocujte,ked ste vynechali veceru da sa to vydzat?Cessy a kolko si dala dole od tejto diety?

Maminkatn,hej som tu nova,trocha sa s vami potrapim 😝 .
A kde je deb,som sa na nu tesila a ona tu nieje ☹

maminkatn
8. júl 2009

ahojko,,,,, 😉 😉 😉
cessy,,ja som sa pomylila,,,,s,,ikke ved som sa aj ospravedlnila,,,,, 😉 😉 😉
mno,,dneska,som,mala,,akusik,,zravy,,den,,,na obed som si dala,,,,kapustu,,,teda,,polievku,,,s kyslej kapusty a este som si aj dolozila,,,mnaaaaaaaaaaam,,,,dufam ze so moc nezhresila,,,, 😒 😒 😒 a doma som zjedla,,melon,,,,,a,teraz racinky,,so,syrom,,,platkovym,,nemala,by som,,ale vonal,tak,,uzasne,,,ale,,inak,uz nic,,,,pijem mineralku,,,,bo mi uz caj,lezie hore krkom,,,,
inak,,aj mne capri gate,,celkom,,,padaju,,,este to neni na opasok,,,ale celkom,,,v pohode,,,,mam jeden vytuzeny ciel,,mam,,,super,,,rifle,,tak,estrecove,,,,co som ledva obliekla,,,,take vysuxane,,,ked mi budu tak,,akurat tak ja budem ok,,,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀
emmo,,,neni si tu,,,alebo,,cessy,,,, 😉 😉 😉 😉
asik,,ste niekde,,vonka,,,s deckami,,,,pa,,pa,,,

emmo
8. júl 2009

Uz som tu,bola som s malou vonku,v parku a tak...
Aj dnes sa drzim,rano rozok,potom pomaranc,obed salat a olovrant s vecerou melon a jogurt,ale uz zacinam citit hlad,tak sm si nachystala caj... 😅
Asi tu budete az vecer,tak potom napisem 😉

cessy
8. júl 2009

ahojte spoludietnicky 😉

takze uz som tu....no ja sa celkom drzim, teda okrem dnesneho poobedia. na obed som si dala rybicku na masle so salatom a potom poobede som zjedla kopu, kopu melonu ☹ , hadam som to az tak moc nepokazila, lebo sa mi to zapacilo ze kilecka pomali idu dole

emmo ja som mala hlavne prvy vecer nenormalnu krizu, taza zrava som bola ze som si radsej isla lahnut, aby som to hned prvy den neporusila. 😉

debra halo??kde si??ako pokracujes?? 😅

cessy
8. júl 2009

maminka ja viem ze si sa pomylila, ale jak si sa rozcertila 😀 😀 😀

cessy
8. júl 2009

halo...zas nikto ked som tu ja?? 😕 😨

emmo
8. júl 2009

Inak nejako ako hlad prisiel aj odisiel,nechapem,teraz uplne v pohode.Baby vy tak malo v porovnani so mnou papate,az sa bojim,ked budem tak daleko ako vy ci to zvladnem?Na kolkom ste vlastne dni?Vy ako citam len obedujete a olovrantujete 😲 .

cessy
8. júl 2009

emmo aj desiatujeme, ale ze to je nespravne pochopena dieta, ze sa ma vynechavat vzdy len jedno jedlo 🤐 🤐 ale mne to takto vyhovuje

debra
autor
8. júl 2009

caute caute...prepacte,sa mooooc ospravedlnujem ale nestiham xodit na net 😅 ked je takto pekne vonku,dnes sme boli na navsteve,tak som doobeda nebola...no ako pokracujem 😒 vselijak,tento tyzden asi tiez nic nesxudnem,hoci sa neprezieram po vecerox a po 5tej uz nejem,zerem hoco 😀 neviem preco,a cim to je...a preco nemam az taku motivaciu,vsak ked som xudla touto stravou od januara,tak som to v pohode zvladala 😖

emmo vitaj 🙂 cessy nie ze sa nakoniec stane ze v jeden tyzden budes jest len jedno jabko na olovrant 😀 tie 4 xody musia byt 😵

cessy
9. júl 2009

debra neboj, zas az tak zle na tom nie som, aby som jedla len jablcko, ja este kojim, takze jest musim, sice jem menej ako predtym, mliecko sa stale tvori 😉

emmo
9. júl 2009

Ahojte,deb,vdaka za privitanie.Baby ja som spokojna aj ked som este neschudla,ale citim,ze mam ovela mensie brucho.Odvazim sa v sobotu,po styroch dnoch,co u mna rekord,ja by som sa najradsej vazila 5 krat za den 😵 😵.Inak cessy ako si napisala,aj ked mam pokusenie nieco zjest spomeniem na vas spolubojovnicky a nedam si 😅 😉.

cessy
9. júl 2009

emmo presne tak ved robim to hlavne pre seba a dlho som sa na poriadnu dietu odhodlavala, tak si to nechcem pokazit... 😉

co mate k obedu ja si robim zapekany karfiol, ten milujem

maminkatn
9. júl 2009

ahojko,,,babule 🙂 🙂 🙂
som sa semka,az teraz dostala,bo,,tu bola,,dcerka,,aj,s mojim,,,tornadom,,,a,malinkym,,,dominikom,,,,,,cmuk,,,,cmuk,,,,, 😀 😀 😀 😀
a,,robila,som langose vobec mi ale nejdu na xut aj ked moj manzel povedal ze su vyborny aj s dcerkou,,,dneska,som mala na obed karfiolovu,,polievku,,,,a doma melon,,,ja bez tej polievky,,normalne nemozem byt,,,,,dufam ze nieco zhodim lebo tot moje tyranie uz odsudzuju aj v mojej praci,,aked ani neranajkujem a na desiatu,,len dva pomarance,,, 😉 😉 😉
dufam ze tato moja namaha bude korunovana aspon dvoma kileckami,,,,,teda ako zajtra,,,cess 😖 😖 😖
ideme len na obed alebo,,,to dokoncime az do pondelka,,,haaaa........neviem co mam spravit ked sme to tak,poplietli,,,, ☹ ☹ ☹
NAPIS,,,CESS,,,,OKIK,,,,BUDEM TU,,,, 😉 😉 😉

maminkatn
9. júl 2009

boue to tu nikto neni,,,cvoooo,,,,som tu zasek?,,sama,,,, ☹ ☹ ☹ ☹

cessy
9. júl 2009

ahoj mami som tu....tak teda ako zajtra???ty povedz ako 😅

maminkatn
9. júl 2009

aha,,,,som ti pisala,,na mamicky,,,xi,xi,, 😉 ja,,neviem,,,,asik,,by bolo,,,dobre,,,,dorobit,,tento tyzden az dio konca,,tak,,jak,,sme doteraz,,,co,povies,,,,, 😉

cessy
9. júl 2009

mami pekne si ma nasla, len teraz pred chvilkou som zapla pc

neboj myslela som dnes na teba, robim tortu a taky cokoladkovy krem.....aj som ochutnala, ale nic to somnou nerobi, takze sa drzim.....a kedy sa vazime??

cessy
9. júl 2009

no ja som teda za.... 😉

maminkatn
9. júl 2009

hadam az v pondelok,,co povies,,,,, 😀 😀 😀

cessy
9. júl 2009

ano a kedy sa vazime????

cessy
9. júl 2009

hallo emmo kde si ako sa drzis??? 😕