Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

emmo
10. júl 2009

debra a kedy sa pridas k nam?opat?
ano ano zapekany,ten aj spravim,uz sa tesim.

emmo
10. júl 2009

Si pisala,ze si uz drzala tu dietku,a co?co na nu hovoris?kolko si vtedy schudla?

maminkatn
10. júl 2009

jeeej,,,ahojik,,babulky,,,,,ktore..ste tu,,,,, 😉 😉 😉
zhresial,,,som zjedla som telaci parok okolo,,pol 5 a pred tym melon ale vyborny a rajcinky zo syrom hanbim sa ale tak ma prehana jak slak to mam asik za trest ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
teraz sa mi xladi cajik roibos,,kym ja tu tukam 😉 😉
tie ciarocky to som ja zvyknuta davat medzi slovami z pokecu je to moja uxlka...xi xi 😀 😀 😀 😀
ale gate co mam tak eblede akosi mi idu lepsie zapinat ja by som bola rada ja keby som dala dolu tri kila a uplne by mi to stacilo...zvazujem od pondelka ci pojdem dalej bo ma stale prehana alebo zapeka,,a je mi stale zima a nemozem sa zohriat asik mi neprekrvuje dostatocne organizmus,,,uvidim ako to bude po zdravotnej stranke,,,ako .... 😖 😖 😖
a hlavne aka bude vaha...ale na moc,,kileciek sa netesim,,,,,hm,,,, 😒 😒 😒

maminkatn
10. júl 2009

deb..vies ako ja robim zapekany karfiol,,,,, 😉 😉 😉 😉
robim ho zo zemiakami,,alebo,s cestovinou,,,vysypem si pekac..struhankou,,,,samo ze vymasteny,,,dam don zemiaky,,alebo,cestovinu,,kolienka,,,osoli,,,okorenim,,alebo,vegetu,,cesnak,,,na to dam karfiol,,alebo,brokolicu,,,zas,,,,dam koreniny,,,na to moze byt,,salamka,,,,nakrajana a podusena na cibulke,,,nemusi,,byt,,ale je potom lepsia,xut,,,,,a na to zas,,zemiaky,,,alebo,cestoviny,,,ako ke drobis,,francuzske,zemiaky,,,zalejem to zo smotanou,,na varenie,,,v tom,,rozslaham,,,ale 4,,vajicka,,zriedim,trosou,,mlieka,,,,,na to moze byt struhany syr,,alebo,aj,platky,,poukladat na vrx,,,,,ODPORUCAM,,MNAM,,MNAM,,,,,,, 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝
samo ze to neni dietne ale je to vyborne,,ten karfiol,,je surovy,,,a,aj zemiaky,,su surove,,,a v druhom,priopade,,ked,,su tam cestoviny,,,,,uvarene,,,samo,,,,,tak aj karfiol,,alebo,brokolica,,je do,,poly uvarena,,,,a,moze sa dat aj domaca,,klobaska,,ale vtedy,,ju nedavam na cibulku,,bo dom.klobaska,je dobra..aj bez osmazenia,,,,DOBRU,XUT,,,,co urobila,,som vam xutky,,,,xi,xi 😀 😀 😀

cessy
10. júl 2009

no ja som dnes mala karfiol vareny, ale ked robim zapekany, tak robim ako debra

maminka to vyzera chutne....s tou slaninkou 😝 , uz neviem ako chuti pri tychto mojich dietach 😀 😀 😀

maminkatn
10. júl 2009

idem ja het,,,,kamky,,,,,kde ste vsetky,,,u,,nna si robi v bruxu diskoteku jaka bude noc ani pan boh,,nevie ☹ ☹
ja tu trpim asik samomluvou a vediem monolog,,,xi xi tak ahojenky a zdravim vsetky spoluxudnuce,,zatial,,,,cess,,,debra,,,,emmo,,ozvite sa mi aj t adulator,,pa,,pa 😀 😀 😀

maminkatn
10. júl 2009

inak,,,aj,som davala...salamku,,,ale aj slaninka,moze byt,,,ale asik,,si sa pomylila,,,xi,xi,,slaninku,,davam,,,oravsku,,kes ho spikujem jako,,mesko,,,,,,a aj vtedy,,je to supeeer,,,,, 😝 😝

debra
autor
10. júl 2009

mami si mi nenormalne narobila xutky na ten tvoj karfiol 😀

emmo ja dufm,ze od pondelka mi to pojde lepsie 🙂 neviem preco som nie tak spravne nastavena na xudnutie,musim si to v hlave dat do poriadku asi...od toho januara co som sxudla/sxudla som 7kg za 3mesiace/som to dodrziavala 😒 a vobec som necvicila,ale mohla by som mam bruxo tucne ide ma z toho slak trafit 😠 po porode som uz 5 rokov a ani za toho otca nie a nie sxudnut 😠 😠 asi zacnem opat fajcit 😀

emmo
10. júl 2009

Ahojte,spolubojivnicky 🙂 ,ako?No vy,len chute ste mi narobili 😀
Zajtra hned spravim,ten zapekany.
Deb,ja som tiez od porodu nejako sa nevedela prinutit a zacat s nejakou dietou,aj preto,ze 11mes som kojila,tak som mala sama pre seba dobru vyhovorku 🙂,ale teraz som si povedala,ze jednoducho musim.Chcem vydrzat a dostat sa na povodnu vahu,mam zavazok do konca leta. 😀

cessy
10. júl 2009

maminka....vies ako to je "macke sa len o mysi sniva" tak tu slaninku som si domyslela 😀 😀 😀 ...juuj az mi slinky tiekli, ked som si to predstavila....inak zle som si precitala 🤐 😵

debra neboj, urcite to brucho pojde dole 😉

cessy
11. júl 2009

pozrite mi do albumu, mnam-mnam takto to dopadlo, ale nemala som z nej ani kusocek 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😠

cessy
12. júl 2009

babulky uz nechudneme???kde ste??? ☹

maminkatn
12. júl 2009

ja som tu akurat som dosla,,o..21.00..z roboty,,,,

inak,,ces,,mna zas tak prehana..jak,,slak,,ale co by si xcela,,ked som si dala,rano,,melon,,,teda na desiatu,,,potom,,na obed,,mliecnu polievku...a na olovrant,,,pomaramc a jablcko,,aj,rajcinky,,,,a,este aj caj a rajcinovu stavu,,kruti..mi bruxo jak,,slak,,som,precistana na rok,,dopredu,,,,,,, 😝 😝 😝 😝 😝
ces,,zajtra sa vazime,,okik,,,ja sa budem ramo ked pojdem do roboty,,teda,,o,,,pol5...xi xi

maminkatn
12. júl 2009

SI,,,TU,,,,CES,,,

cessy
12. júl 2009

hallo???ahoj mamik
🙂

maminkatn
12. júl 2009

mno,,,ahoooooooooooj,,,,,som,tu,aj,jaaa
🙂 🙂

cessy
12. júl 2009

ahoj som tu, tak ako zajtra pokracujeme??mne to takto vyhovuje, ja asi nebudem nic menit,co ty na to?? 😕

inak aj ja jem melon na kila, dufam ze s toho nepriberam 😀

cessy
12. júl 2009

ano zajtra sa vazime, ale ja som v piatok porusila, o 21 vecer muz doniesol chrunkavunke teple rozky z pekarne a ja som jeden doslova zozrala 😒 😀

cessy
12. júl 2009

tak ako zajtra??uberame neake jedlo??pridavame?? 😕

cessy
12. júl 2009

debra, emmo, adulator, hiha kde ste????uz nechudnete??? 😕

maminkatn
12. júl 2009

aj,,ja,som,jedla,,melon,,,a gate mi padaju este som si neskusila,,tie rifle,,,myslim,,tie menovane,,,,ale ved zajtra uvidim,,,inak,,,mozme pokracovat ved uvidim,,co,dalej,,,som,si kaosik,,zvykla,,,neviem,,ale potom,,teda,,,dalej,,, 😒 😒 😒 😒

cessy
12. júl 2009

tak ako teda??? 😕 ostavane na tom co mame???

maminkatn
12. júl 2009

ok,,,sedi vec,,,,ja,sa zajtra,,ozvem,,okik,,,,mozme ostat,,,,a uvidime,,,ako,od,,stvrtka,,,
😉 😉 😉

cessy
12. júl 2009

ok, tak zajtra sa vazime a pokracujeme, uz sa tesim zajtra rano na vazenie, kedy das vediet??ked prides z prace?? 🙂

adulator
12. júl 2009

ahojte,cessy ja asi ostávam a neuberám ,mne to takto vyhovuje zaťiaľ,kedže sezona ovocia a zelenina, treba sa nadopovať vitamínmi, ja moc toho nejem teda sa snažím len ovocko a zeleninku 🙂 🙂 🙂

cessy
12. júl 2009

ahojky adula, aj ty sa zajtra vazis???

emmo
13. júl 2009

Ahojte baby,no kde ste?Este sa vazite? 😀 😀 .
Ako sa dari,ja idem dnes bez vecere 🙂 .
Rano -2.1kg,sa tesim,ideme dalej dufam vsetky 😎 😎 .
Cessy pekna torticka,ako od cukrarky 😉 a maly tiez je vemi zlaty.
Co dnes papate?Ja sa neviem rozhodnut,inak ten zap.karfiol,jaaj aj na obed som si dala aj na veceru,velmi dobry bol 😀 😀 😀

debra
autor
13. júl 2009

ahojte kočky 🙂 ja som sama seba zaprisahala,ze odo dneska idem uz naozaj na to 😎 mala som rano zemlicku s kavou a na desiatu banan,na obed len polievku na olovrant si dam ribezle a na veceru len biely jogurt 🙂 😅 drzte mi palce,nex to zvladnem 😉
inak neviem poxopit,preco predxadzajuce 2 tyzdne sa mi nedarilo 😕 robit nieco so sebou...

emmo blahozelam k zhodeniu kileciek 🙂 cessy mamin a adul a vy ako?popiste ubytok kileciek 🙂

cez vikend som tu nebola vyhrievala som sa na slnku 😀 ale bruxo som mala sxovane 😀

debra
autor
13. júl 2009

ozaj a vy aj cvicite daktora?ja som povodne xcela,ale rozhodla som sa zacat az ked dosiahnem 60kg 😎 ale vecer asi hodim zopar brusakov 🙂

emmo
13. júl 2009

Ahoj deb,dakujem,mam motivaciu ist dalej,s vami.
Drzim ti palce,jasne,ze to zvladnes.Ja aj cvicim,tak kazdy druhy den,ale zase sa nejdem nejako pretrhnut.
Ja som obedovala spenatovu polievku,na olovrant mam ovocie a potom nic 😲 .