Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

danculatko
24. jún 2009

Debra dakujem, ja som mala dnes o 0,6 kg dole, tak dufam ze do piatka min. dve budu, no uvidim. Je to inak dost drastak, teda vcera sa mi zdalo dnes moc nie, zatial nie som hladna. Tak dufam ze vydrzim do piatka a vaha ma potesi. Urcite napisem 🙂

kety80
24. jún 2009

ahojte baby chcela by som aj ja zhodit mam stale na vyse 10 kg tak chcem s nimi dole poradte nejake rady 🙂

debra
autor
24. jún 2009

kety80 xces drzat tuto dietku?alebo xces rady ohladne cvicenia 😒 ?mne sa podarilo dobre zhodit jednym super stravovacim planom,kt treba vsak dobre a presne dodrziavat,sxudnutie je zadrzane,jes vsetko,v malyx davkax,ja om jedla aj sladkosti a sxudla som od pondelka idem na to 🙂 ak xces poslem ti to v maili 😉

debra
autor
24. jún 2009

to co som za blbost napsala,ze sxudnutie je zadrzane 😀 😀 xcela som napsat zaruceneeeeee 😀 tymto urcite sxudnes v pohode tyx 10kg a nemusis cvicit 😎 ja som tiez necvicila...ide o pravidelnost v jedeni 🙂

kety80
24. jún 2009

ak mozes mi to poslat mam ti poslat mail

ssilvus
24. jún 2009

baby ahojte...tak vy uz mate asi po diete a ako osvedcila sa

mukky
24. jún 2009

no tak vam blahozelam ku stratenym kileckam 😉

pegas174
25. jún 2009

baby, no som zvedava ci ste tu dietku vydrzali cele 4 dni, tak sem z vysledkami

danculatko
25. jún 2009

Ahojte tak ja hlasim dnes 1,5 kg dole a drzim treti den. Este zajtra a hurraaaaaaaa konec. Da sa to vydrzat v pohode, najhorsie je ked rozvana obed alebo potrebujem nieco ochutnat co varim, tento tyzden nezarucujem ze je moje varenie chutne. 😀

danculatko
25. jún 2009

Ahoj Debra mozes prosim ta aj mne poslat ten plan cez IP? po tejto dietke by som chcela pokracovat ale nie tak drasticky ako teraz 🙂

petkovalucka
25. jún 2009

Ahojte,mne toto pripada dost drsne a hlavne, co potom po tych 4 dnoch? Ved to sa postupne naberie dalej.Ja som bola vzdy chuda az moc a po porode som sa nevedela nejak kkileciek zbavit a posledny mesiac sa to same upravilo, robim si take dva dni v tyzdni ked papam striedmejsie,nepapam moc vecer len ovocie a je to okey 🙂

danculatko
25. jún 2009

ja praveze potrebujem zrovna 4 kilecka dole, to mi staci a potom si to budem udrziavat 😉 je to drsne ale da sa to vydrzat, aspon sa mi trocha telo precisti 🙂

petkovalucka
25. jún 2009

Najviac by ma desilo to mlieko,to nemusiiim 🙂.Inak za den kilo tuku zhodit,to podla mna nie je realne,to si viem predstavit len pri hladovke a usilovnom cviceni a aj tak ide skor o odvodnenie.Ja mam taku vahu co mi ukazuje aj vodu a tuk v tele, to je super, clovek vidi ci straca svaly, vodu alebo naozaj tuk 🙂

debra
autor
25. jún 2009

babky,tie ktore xcete aby som vam poslala ten stravovaci plan piste mi do IP vase maily,lebo vas je dost,co ho xcete poslat 😉

debra
autor
25. jún 2009

este napisem ze tie zeny co takto sxudli ako ja napisali aj hodnotenia na www.mimibazar.sk/gejiva skuste si tam precitat jej hodnotenia,co tento plan mi posielala a mozte sa rozhodnut ci sa na to date alebo nie...ale tie zhodene kilecka jednotlivyx zien su uzasneeee 🙂

kety80
25. jún 2009

debra poslala som ti mail cez internu postu dik

debra
autor
26. jún 2009

vsetkym,co ste ma poziadali o ten plan,tak som vam prave poposielala mailom 🙂 dajte vediet,ci vam dosiel 😉 ak sa rozhodnete ze to skusite,budem rada,lebo aj ja idem od pondelka opat to tak dodrziavat sxudnutie je zarucene a zarucene je aj to,ze jojo efekt nehrozi,pokial sa samozrejme nebudete prezierat 😀

mikalove
26. jún 2009

debra idem ti aj ja Ip poslať mailovú adresu,aj ja to skusim,ked sa vam tak darí 😵

nicolkarin
26. jún 2009

ahoj debra, poslala som ti IP, a ak budes este rozosielat plan stravovania tak vopred dakujem.

kety80
26. jún 2009

ahoj debra prisiel mi dakujem tak mozem zacat este som ho necitala 🙂

emily333
26. jún 2009

ahojte debra aj ja este poprosim ten plan idem ti poslat email .adres. 😉

adulator
26. jún 2009

ahojte tak mňa táto dietka naučila pravidelne jesť 🙂 neschudla som síce 4 kg za 4 dni ale pokračujem v zdravom starvovaní a hlavne jem 5 x denne + cvičím....a kilá - cm pomaly ubúdajú ....

debra
autor
26. jún 2009

ahojte zienky,zavalili ste ma ziadostami v IP o ten plan 😀 poprosim o strpenie,vsetkym vam poposielam zajtra,lebo mi blbne post.sk...tam mam mail 😉 nebojte urcite vam vsetkym poslem co xcete,len mi piste mail adresy 🙂

tak ktora idete na to od pondelka?? 😎 ja urcite ano,tak ktore sa xcete pridat,budem moooc rada,mozme si odovzdavat rady a tipy v tejto temicke,co vy na to? 😉

debra
autor
26. jún 2009

adulator a kolko si sxudla? 🙂 ja si tiez myslim,ze 5x denne jest je najlepsie a cvicit,urcite sa vysledok dostavi coskoro 😉 drzim ti palce

adulator
26. jún 2009

debra asi 3 kg,odkedy sme začali ale v páse mi to robí 5 cm a veci sú mi volné 🙂 🙂 chcela som od pondelka začať zase ,ale pôjdem podľa plánu ak môžem 😉

mukky
26. jún 2009

ja som dnes zacala dietovat,manzel ma pofotil zo vsetkych stran 😀 ,no des... 😝 man nadvahu asi 24 kg 😝 ,jedla som tusim 4 krat,a bez sladkosti hlavne,aj stacionar som si pozicala dnes,musim este ho dnes spojazdnit..idem prestudovat ten program

debra
autor
26. jún 2009

adulator tak perfektne si zhodilaaa 🙂 no ze v pase ti slo dole?aj mne v pase...len skoda,ze som sa neodmerala,ale citila som aj ja na veciax...len v kg nie 😒

mukky ty si uz zacala ten dietny plan?najlepsie je zacat v pond 🙂 este sa napapkaj poriadne 😀 a od pondelka zacneme hladovat 😀 teda xudnut a jest zdravsie 😉 pridas sa ku mne?a co vy ostatne babenky?pomerajte sa,odvazte a ideme na toooooooooo! 😀

debra
autor
26. jún 2009

jasne adul..pridaj sa ku mne,zatial som asi len sama 😒 a ty ak sa pridas 🙂

mukky
26. jún 2009

debra este nie podla planu taku svoju dietku so zatial nahodila,ty ides od pondelka?

debra
autor
26. jún 2009

aaano idem 🙂