Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

emmo
3. jún 2010

myslim ze pazitka je v pohode,ja vnatku mam...malej ju davam do polievky,tak ju mam v podstate stale doma.
@cessy ta sobota vecer,neviem,ja ked som ju predtym drzala,tak som si tusim dala nejake cestoviny (taku malu porciu),ale na to papiery od teba je,ze sa jest len to co je v tabulke.Tak neviem,je by som si dala aj nejaku polievku,ale nechcem to pokazit.Kdo to tam napisal?

emmo
3. jún 2010

@monkula to som zhodila az po tych piatych tyzdnoch....postupne
kolko chces ty schudnut?ja nejake 4 kg

monkula
3. jún 2010

tak môj ideál je dať dole 10 kg, ale tak stačilo by mi aj 6kg, do konca júla, som náročná a nič preto nerobím, už si leziem na nervy...

cessy
3. jún 2010

@monkula ta dieta sa drzi 2 tyzdne, potom tyzden pauza a zas 2 tyzdne

monkula
3. jún 2010

a dá sa to vydržať? A čím teda nahradzuješ ten ocot?

cessy
3. jún 2010

jeej ja sam neako mimo.....odpisujem na to co je na predoslej strane, sorry 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

emmo
3. jún 2010

ja mam ten ocot v tabletkach

cessy
3. jún 2010

@emmo no susenu vnytku mam ale ja lubim na zemiackoch cerstvu 😒

cessy
3. jún 2010

mnaaam ale som sa najedla, toto veru mozem 😅 😅 😅

monkula
3. jún 2010

už som si to odpísala, tak som straašne zvedavá.. 😀

emmo
3. jún 2010

ja som mala teraz navecer taku krizu,hrozne som mala chut na sladke,tak som vypila 2 pohare sladkej mineralky 😝
nevedela som to vydrzat 😝
@cessy normalne som na teba myslela,aby som neotvorila nejaku cokoladu 🤐
ale uz je ok

emmo
3. jún 2010

monkula takze sa pridavas??odkedy??

cessy
3. jún 2010

@emmo mojaa 😵 😵 😵 😵 , ja som mala tiez dnes krizu, ale len malicku, ked som plnila tak som mala na male.......ale aj tak som si dala taku omrvinku z cesta, to bolo sladuckeeee, az teraz ked som bez sladkeho si uvedomujem ze aj take obyc.piškotove cesto je ake dobrucke 🙂

emmo
3. jún 2010

@cessy ani nehovor,ved som to vypila ako keby som 100 rokov nepila

cessy
3. jún 2010

no presne.......
jak som zbadala ze si tu, tak v tom momente sa maly zacal ozyvat, nedovoli mi tu vobec byt ☹ . ale uz zas spinka, tak dufam ze mu to vydrzi

emmo
3. jún 2010

ja len teraz idem malu uspat,mi chodime az takto neskoro

cessy
3. jún 2010

tak neskoro???ale ved vy mate svoj rezim, ja som ho ucila nech spinka cim skor, nech si aj ja mozem oddychnut 😉
zato zas rano sme skoro hore, ale to mne nevadi, ja somm zvyknuta 🙂

chymenitta33
4. jún 2010

ahojte cicky, nebola som lebo nám blbne ten net šlahne ma o zem 😉 😖 som u kamaratky, kočky a večera som zrobila večer prehrešok som mrkvu zjedla jednu, surovu... 😒 lebo my nebolo dobre sa my hlava točila...neviem kedy nám to pôjde snažím sa držať myslím na vás cmuk potom sa ozvem... 🙂

emmo
4. jún 2010

@chymenitta33 jeeej ahoj,drzim palce,ten prehresok je ok 😅 ,teba aspon podla mna 😕
@cessy cez vikend tu asi vela nebudem,ked sa podari tak sa ozvem,ak nie tak potom v pondelok 😉
no veru mi az tak neskoro chodime spavat.... 😅
dnes vecer ovocie,jeej aspon trosku zmena chuti,ani sunku nemam kupenu,dam si len ovocie.. 😝

cessy
4. jún 2010

@emmo
@chymenitta33
ahojte, ja som dnes doobecda bola v meste na nakupy, tak na hlad som ani nemyslel 🙂
jedna mrkvicka ti neuskodi, mne dnes maly natlacil do pusy gumenneho medvedika, ale nezjedla som ho.... 😒

na veceru mam kupenu tu sunku, ale neviem ci si dam aj sunku aj ovocie....ved uvidim podla hladu 🙂

cessy
4. jún 2010

@emmo jeej a kto ma bude podporovat v chudnuti ked nie ty??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .
dufam ze sa cim skor ozves ☹

emmo
4. jún 2010

@cessy som tu,sice zajtra budem mimo,ale ked muz nebude mat robotu na pc tak sa potom urcite ozvem 😉
ved aj ja budem mat co robit,nemam rada vikendy pri diete,same navstevy 😠 😠 a nic si nemozem dat ☹

emmo
4. jún 2010

a to som zabudla,ze ked bude pekne,tak grilujeme,v sobotu vecer 😝
asi si nachystam kura a zeleninu na grilovacku,ved to je aj v diete 😵

emmo
4. jún 2010

cessy kolko si davas ovocia na veceru??ja mam nachustanu jablko,hrusku a este rozmyslam nad melonom?? 😕 😕 😕

jazminn
4. jún 2010

Na večeru sa ovocie nemá jesť, ovocie doobedu, poobede zelenina.

cessy
4. jún 2010

@emmo skor som sa sem nedostala.....ja som si na veceru dala len tu sunku, tak mi chutila ze som zjedla celych 10dkg 😝 ...
ovocie som si nedala

cessy
4. jún 2010

mi sa zajtra chceme ist kupat do Senca......idem ukazovat svoju božsku postavu 😒 😒 😒 😒 a na vecer ma krsniatko oslavu narodenin, tak ideme aj s darcekami aj s tortickou co som robila.....tiez bude grilovacka......

a teraz pozeram ze v nedelu mame polku kurata....to akoze mam zjest cele???? ved prasknem 😀 noooo, tesim sa

cessy
4. jún 2010

@jazminn dakujeme za info....... 🙄

cessy
4. jún 2010

emmo citam ze ty mas melon?????mnaaaaaaaaam to by som veru zjedla aj polovicku, ja milujem melonik... 😝

emmo
4. jún 2010

@cessy hej melon,tak dobre vyzeral a uplne som bola prekvapena ze je aj sladky....myslela som,ze bude bez chuti,ale prave naopak.Mala som,ale len kusok,a este aj hrusku aj jablko. 😉
Do Senca???hned by som sa pridala...tak mate tiez grilovacku?ja som nakoniec si nachystala pstruha na veceru,tak si ho ugrilujem 😵 (zajtra)
ale mohla si si dat tej sunky aj viacej 😀 dnes nam dovolili 20dkg 😀