Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

debra
autor
29. jún 2009

no u nas hrmi teda riadne...sa az bojim 🙄 a to mam taku kopisko zehlenia,ale nejdem radsej teraz zehlit,ked hrmi,no aspon mam vyhovorku 😀

maminkatn
29. jún 2009

ahojko,,,inak,,vy ste uz asik,,pokrocile,,ze..... 😉 😉
ja,som to nepoxopila ze kedy ten rozok na ranajky lebo v dietke je len kava nesladena inka ja ani inaksiu nepijem inak uz som vypila liter puerh caju a mam urobeny aj cajik na cistenie krvi a mam aj tak malo sladenu mineralku ale riedim to s sodovkou pol na pol 😉 😉 a tesim sa na kafcoooooo,,moje oblubene 😀 😀 😀

debra
autor
29. jún 2009

maminka a ty si co jedla na desiatu a obed?lebo si tam pisala ze pomaranc aj syry ci co...pocuvaj nepomylila si si ty dietky 😀

maminkatn
29. jún 2009

aha,,,tak debra teraz som to uz poxopila ja som si myslela ze ta dietka co je na str.2 je inaksia ako ta co si myi poslala v mejliku ...xi xi a mne to furt neslo do hlavy xi xi ja drzim tu co mas na stranke 2...som na taketo dietky zvyknuta ved vies z kavovej takze mi to probklemy nerobi len to xcem vyskusat 😉 😉 inak aj u nas sa xysta prsat je riadna ciernava a aj sa oxladilo,,, 😒 😒

maminkatn
29. jún 2009

nie inaksia la etaka ista som xcela napisat,,ale dik za ip,teda a xcela som sa opytat ta dietka na str2,,je zla alebo aka ked ju vy nedrzite bo ja som sa dala na tu,,,odpis mi..prosim
☹ ☹ ☹

maminkatn
29. jún 2009

idem ja het preluskala som sa az na str.9 teda drzim tu dietku zo str1 drzte mi palce dojdem sa na vas kuk niekedy okik pa pa 😀 😀

cessy
29. jún 2009

no ja uz mam jewdno jablko za sebou, celkom som si pochutila 🙂

mami a ja som rozmyslala ze ake syry si to ty jedla, ze ved to v diete nieje....az potom som pochopila, ze ty drzis tu co je na prvej strane 😀

emily333
29. jún 2009

babenky ja os az teraz od rana papala dve paradajky .ja keby som sa flakala kazdy den po meste tak som jak tvigi 😀

hiha
29. jún 2009

Ahojte,tak to je hladisko co citim,heeelp.Na obed som mala rizoto,olovrant jablko a teraz musli 😉 .Dufam,ze vecer nebudem skapinat od hladu.
Cessy,niekde som citala,ze hrozno je galiba,vysoky glykemicky index 😒
Ked som videla Adamka ako sa laduje,az mi slinky tiekli 😝 😀

cessy
29. jún 2009

ja mam krizu.....o takomto case uz maly spinka a ja sadak k pc a vzdy nieco chrumkam.....a teraz leda tak ohryzam ceruzku 😖 . co s tym 😕 😖 😒

mukky
29. jún 2009

cessi to poznam,ja si idem o chvilu urobit caro s umelym sladidlom,aspon nieco sladke..teda nahrada,a minimum kalorii..a od manzela som dostala 2 dezerty na dnesne meniny,ale nedam si 😝 😀 a on ide vecerat hranolky 🙄 😀

a chodim spavat o 3 rano,to ti poviem ze su krize jak svinky 😀

cessy
29. jún 2009

muky tak vsetko naj k meninkam 😵 😵 😵

aj ja som uz nazerala do skrinky, ze co dobre tam mame.....a tam je toho tooooolko... 😒

ale vydrzim, predsa to nevzdam hned prvý den 😉 😖

mukky
29. jún 2009

dakujem 🙂
a caj si nemozes urobit bez cukru?Alebo si zober mineralku a chlipkaj s pocitom ze je to nieco fantasticke 😀

cessy
29. jún 2009

mukky mam tu flasku s vodou, a pijem ju presne tak ako pises 😒 predstavujem si, ze pijem ladovu kavu so slahackou 😀
idem si spravit cajik 😉

debra
autor
29. jún 2009

maminkatn prepac,ze az terz reagujem nebola som tu od obeda...nooo my drzime inuuu uz dietku 😀 tu co ti poslala v maili,ta na strane 2 je inaaaa... 😀
tak preto si ma nexapala a ja zas teba 🙂

cessy neopovaz sa nic xruuumat... 😀 urob si radsej caj bylinkovy alebo ovocny bez cukru

mukky vsetko naj naj k dnesnym meninkam 🙂

cessy
29. jún 2009

debra ja vydrzim, teda snazim sa, inak uz sa tesim na zajtrajsie ranajky 🙂 😀 😀

debra
autor
29. jún 2009

aj ja sa tesim...ja mam rada cerealny roztek aj suxy 😵

cessy
29. jún 2009

cerealny to je taky ako croisan???lebo ja tie milujem,ked su cerstve a tak sa lupaju... 😝 len sa mi zdaju byt dost kaloricke, myslime na tie iste?? 😕

debra
autor
29. jún 2009

croisan 😒 ?asi nee 🙄 no taky rozok podobny grahamovemu len sa tak lame 😀 a zajtra si asi urobim rybku na masle 🙂 tu milujem spolu so zeleninou surovou

adulator
29. jún 2009

baby neuveríte ,ale u nás padol 9 kg melón za obeť 😀 😀

cessy
29. jún 2009

debra aj som si myslela ze to urcite nemyslis ten co ja...tak potom viem ktory to asi bude

nooo ryba by nebola zla 😨

maminkatn
29. jún 2009

ale vedd to neva na ktoru som sa dala,,no nie 😉 😉
hlavne ze to bude fungovat,,ja ked sa zatnem tak vydrzim,,a keby som si dala,,iba pauzu jeden tyzden nevadilo by to co ty na to povies,, 😒 😒

debra
autor
29. jún 2009

mami jasne,ze to nevadi ktoru drzis...len ide o to,ze sme sa nepoxopili 😀 myslim,ze by nevadila ta pauza tyzdnova...ved ale nexces vyskusat tu,co ti poslala mailom,tam sa tak neobmedzujes ako v tej 4dnovej 😉

maminkatn
29. jún 2009

ja viem citala,,,som ten,,planik,,,stravy ale ja uz mam skusene,,,takyto,,striktny,,rezim,,ako,v kavovej,,,inak,dneska,som,vypila,,2l,,caju,,,na cist,,krvi a aj regulaxu ribezloveho,,aj puerh a necitim vobec hlad 😖

maminkatn
29. jún 2009

a este som sa xcela,,opytat ten piaty den,,,tam uz neni dieta 😉 len nesmiem sa hned rozozrat ze,,,pomalicky,,a len take zdrave ze,,, 😉 😉

debra
autor
29. jún 2009

ja som tu 4dnovu drzala len raz v zivote 😀 ale kamosky ju drzali a tie sxudli presne 4kg kazda...ak neoserkali ma 😀 ja len kilecko 😠

tie dva tyzdne po skonceni tej 4dnovej by si sa mala stravovat striedmo...ano teda ziadne prezieranie sa 😀

maminkatn
29. jún 2009

hm,,takze presne tak,ako,som,povedala,,ze inak,preco si ty sxudla iba kilo hm na teba to neucinkovalo,,ci ako ha ☹ ☹ ☹ ☹

debra
autor
29. jún 2009

hmmm asi nee...ale ja som sa na nu dala po kavovej takmer hned tak mozno som uz nemala co zhadzovat 😀

cessy
29. jún 2009

asi si idem lahnut, lebo zacnem vymyslat ☹

maminkatn
29. jún 2009

aha,.,,tak asik preto ☹ ☹ ☹ inak ten regulax,,je vyborny a aj ta linea,,,su to super cajiky,,inak,dnes vecer sme boli v kostole bola zadusna omsa,,za svokr,rodicov,,,a tam bol vzdux jak v mastali skoro som odpadla potila som sa jak,,konisko,,otras,,,,,,a aj od hladu,,hm,,ale teraz je mi uz lepsie,, 😉 😉