Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

cessy
4. júl 2009

ahoj mami, ja som sem uz potom ani nesla, ked nikto neodpovedal, myslela som ze uz vsetky spite 😔 . keby som vedela ze si tu tak popiseme 😉

no a ako je to s tym uberanim stravy??nemas poslanu mailom tu dietu??
prvy tyzden papas ranajky, desiata, obed, olovrant a vecera
druhy tyzden sa uz vynechavaju ranajky
treti tyzden vynechavas aj ranajky aj veceru
stvrty tyzden treba vynechat desiatu
piaty tyzden vynechavas olovrant.....papas uz iba na obed,
takto neako som to ja pochopila, ak to tak nieje, nech ma dievcata opravia 😅 😕 😵

cessy
4. júl 2009

halo?? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

adulator
4. júl 2009

ahoj cesy ,ja slen na skok 🙂 ideme k svokre na grilovačku tak trochen poruším 😠 a hlavne marhule....papa
a ja som raňajky uberala až dnes ,ale už v piatok som nevydržala a postavila sa na váhu a mám za tie 4 dni 1/5 kila menej 🙂

cessy
4. júl 2009

ja som sa zatial nevazila, no velmi som zvedava na pondelok kolko ta moja vaha ukaze...ak nic tak ju vyhodim von oknom 😠

mukky
4. júl 2009

ahojte babulky..jej adulator super 🙂 🙂

cessy urcite si zhodila,verim tomu 🙂 🙂

cessy ta obdivujem sa neodvazit,ja by som nevydrzala 😝 😀

cessy
5. júl 2009

mukky ja sa tiez cudujem, lebo ked drzim dietu, tak sa vazim kazde rano....uz len 10-20dkg ma motivuje ked vidim, ze mi ubudlo. a teraz????neviem, ani ma to rano nenapadne. ale na zajtra sa tesim, mozno to kilo islo dole, teda dufam 😵

mukky a ty tak ponocujes??

mukky
5. júl 2009

cessy ahoj,hej,ja som taky ponocovaci tip 😀 😀 😀

ja sa vazim kazde rano a vobec ma to nedemotivuje,prave naopak 😀 😀
tak zajtra napis 😵 😵

debra
autor
5. júl 2009

ja sa zajtra nemusim ani vazit,lebo viem,ze som nic nesxudla 😒 jaaaaj sa hambim za seba,lebo som zhresila 😔 od zaj musim zacat odznova a neprezierat sa uz 😅

cessy
5. júl 2009

mukky zajtra hned napisem, som veru zvedava 😕

debra........ ☹ a ja som myslela ze sme v tom spolu ☹ .a ty takto??co si zas dobre papala?? 😅 😅 😀 😵

ja som si dnes namiesto vecere dala jednu nalicku celozrnnu susienku, hadam mi to moc nenarusilo chudnutie 😨 😕

mukky
5. júl 2009

debra ty si podarena 😀 😎

a nechcete skusit jest 5 krat denne,male porcie a tak chudnut?to nie su take nervy ako tato dieta 😕 ,mne sa celkom dari

cessy
5. júl 2009

mukky ja z diet nemam nervy, ja som si uz na ne celkom zvykla. v podstate aj v tejto diete sa je 5x za den, len sa to postupne ubera 😅 😅

obdivujem tych co povedia ze dietu nikdy nedrzali...teda zavidim im 😉 😖

mukky
5. júl 2009

cessy tak ked si zvyknuta tak to je dobre..
hej poznam takych 😝 😀 ,niekto je kolko chce a nic nenaberie

cessy
5. júl 2009

ja si musim byt vedoma ze drzim dietu a mat neaky plan, inak by som sa veru nevedela udrzat, mne najviac chuti sladke, juuj toho sa akosi neviem vzdat ☹ , dnes som po tyzdni jedla tu susienku a taka bola dobrucka 😅

mukky
5. júl 2009

😀 😀
ja som sa vzdala sladkeho,az na 9 kopcekov zmrzky,nie naraz 😀 na piaty den,bol to olovrant a vecera.. 😀
a dezerty na mna cumia vzdy ked otvorim chladnicku a cokolady..ale sa cudujem ze nejak po tom nebazim.. 😕
ale v nedelu budeme mat veeelku oslavu a tam si dam obed a aj tortu,a ne jednu 😝 2

mukky
5. júl 2009

alebo 3

mukky
5. júl 2009

alebo 4..nie,to by uz bolo vela 😀

cessy
6. júl 2009

mukky a veru dopraj si aj 5 😀 😀 😀 , ale z kazdej len kusocek 😉

schudla som, juchuuuuuuuu 😵 konecne som sa odvázila 🤐

mukky
6. júl 2009

cessy supeeer,tesim sa 😵 a kolko si schudla? 😵

cessy
6. júl 2009

jej ved ja som zabudla napisat kolko 😀 a mala som to na mysli

mukky 2,2kg presne😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 tesim sa moc, moc 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cessy
6. júl 2009

malo?????? 😨 😨 😨 😨 😨

maminkatn
6. júl 2009

ahojko,,,,ja som tu bo som dosla skorej z robotry ale niňenui to malo aj ja som dala dolu 2,5kg,,za tyzden a to som drzala tu dietku zo str1 a aj kombinovala s toto vasou,,,,,,,, 😉 😉 😉
ale ja ju drzim tak jak mi napisala debra aj ju zhanam bo som si neni v niecom ista 😒 😒 😒 😒
akurat som dopapala kuraciu polievku,,mnam,,mnam na desiatu som mala tri krajce melonu a na olovrant asi,,dve jablcka,,,ved uvidime ,,inak,,,dneska,je to bez vecere,,ze....... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
alew hadamvydrzime,,,,, 😀 😀 😀

maminkatn
6. júl 2009

este sa vecer ozvem,,,pa,,pa,,,, 😀 😀

cessy
6. júl 2009

mami ahoj...aj ja som dnes bez vecere 😒

debra
autor
6. júl 2009

cessy sxudla si teda super,blahozelam...ale ty si to aspon neporusovala,ale ja hej 😔 sa hambim zeny ako pes...cize maminka,cessy i ostatne ja dnes zacinam od zaciatku a bez prehresko,po 5tej nejest a tak...lebo v sob sme mali gulas,popijali vinko 😀,grilovali a nedalo sa odolat pecenym dobrotkam,mnaaam 😝 takze ja dnes pokusim k tomu pridat aj cvicenie na stacionarnom bicykli
😎

mami dnes je to bez vecere ano ak pokracujes tak jak cessy ale ja kedze zacinam od zaciatku mam vsetkyx 5 xodov...neviem ci to xces drzat tak jak sme to drzali ze po 3-4 dnox menis xody...mozes ix menit aj po tyzdni,aby si nemala taky xaos v tom... 🙂

adulator
6. júl 2009

cessy super 🙂 🙂 🙂 ,tak ja len to 1/2 kilečko 😀 som sa nevedela udržať cez víkend ,sa grilovalo oslavovalo a mala som tonu marhúľ 🙄 ,ale dnes pokračujem 😉

debra
autor
6. júl 2009

adul aj vy?aj my sme grilovali a gulas varili...no a nedaj si? 😀 tie co nemaju veceru ak mozem poradit posunut si olovrant nie na pol 3 ci 3 ale kludne aj na pol 4,aby vam neskvrkalo v bruxu,ja som si to tak robievala 🙂

adulator
6. júl 2009

deb,šak som si myslela ,že keď cvičím tak to pôjde trochu rýchlejšie a môžem aj trochu zhrešiť 😉 ale asi nemôžem 😀 😀 😀

cessy
6. júl 2009

ahojte, aj mi sme mali grilovacku, ale odolala som, len som si popijala moju cistu vodu a bavila sa s detmi....dala som si grilovany baklazam akoze na veceru, takze tiez bol neaky prehresok 😒

cessy
6. júl 2009

ja budem teraz bez ranajok a vecere tyzden, az potom zas uberiem, uvidim... 😖

debra dakujem, 😖 ja som este aj dovolenkou motivovana... 😀 ked som sa dala do plaviek.. 😠 ..no...hruza .......na grilovacke som si hned masko zakazala 😠

debra
autor
6. júl 2009

cessy ved diety vymysleli na to,aby sa porusovali 😀 ja idem robit na veceru zapekany karfiol,tak si trosku dam,ja mam moc rada karfiol,aj vyprazany aj zapekany aj polievku...cessy ale ved si si mohla kludne dat masko kuracie to by ti neublizilo,vsetko mozes,ale s mierou 🙂 no to ta prava vravi,ale my sme mali tento tyzden trosku taky tazky,tak som mala nervy,preto som nemyslela na dietu,a nebola som tak akosi vnutorne nadstavena tej myslienke xudnut,tento tyzden je to uz lepsie,uz som aj psychicky lepsie 🙂 tak mi to pojde 😀