Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

cessy
20. sep 2009

ahojte, tak kto zacina somnou od zajtra????

emmo kde si???? ☹

emmo
21. sep 2009

Ahoj Cessy,som tu konecne 🙂 ,cely vikend som pracovala....
Zacala som od dnes,aj ty?
Inak som klamala,postavim sa na vahu a mam o kilo viacej....som myslela ze som nepribrala 😀 😀 😀
No vyzera,ze zase sme zostali same dve 😉

cessy
21. sep 2009

ahoj... 😅
asi len dve, ale cez mail som tu dietu rozposlala hadam aj 20 co sa opat ozvali, ked som ozivila tuto temu

co si dnes papala???

ja som nemala rohlik, tak som si dala platok chlebika, na desiatu 1 nektarinku, ale bola taka velka, ze som uz druhu nevladala a teraz na obed mam polievocku

adulikka
21. sep 2009

CESSY NAPíSALA SI NA DOBRý MAIL ,ALE PO OTVORENí SOM TAM NAšLA LINK NA STRáNKU SME..no neviem ,kde som to mala hladať tú dietu .

ja som dnes tenký plátok chleba s pomazánkou rybacou ...

cessy
21. sep 2009

adulika idem ti to opat preposlat 😉

cessy
21. sep 2009

adili pozri prilohu, nie tu www stranku co tam je

emmo
21. sep 2009

Ja som zacala ako sme minule skoncili,3 chody.
Na desiatu som mala banan a na oded kura a par zemiakov,
olovrant asi nejake ovocie...
To vazne si rozposlala 20?a nikto sa nepridava? 😕 😕 😕
Pocas prestavky co sme mali som sa snazila nejest sladke a vecer len nejaku drobnost,ale aj boli dni kedy som to prehanala,hlavne ked bola nejaka grilovacka,tak este,ze len kilo som pribrala.

cessy
21. sep 2009

no teda asi 20 nie ale 13 presne....a nikto 😒

nevadi, vystacime si hadam aj same

ja som isla opat od zaciatku....ale asi tiez pojdem ako ty, lebo SOm nevecerala a ani ranajky by mi nechybali

claudee
21. sep 2009

aj mne si posielala mail cessy...ale ja diskutujem v inej téme, tak píšem tam 😅 ináč začala som dnes..

emmo
23. sep 2009

Ahoj Cessy,ako sa drzis?Ja celkom v pohode... 🙂 Vcera s malym prehreskom,dala som si jeden pagac 😀
Dnes doobeda ovocie,na obed polievku a s grahamovym rozkom...a pokracujem s ovocim.
Prvy den som bola taka hladna,ale teraz uz je to lepsie. 🙂

cessy
25. sep 2009

emmo presne tak aj ja, prvy sden bol iny zabijak

teraz na obed papavam polievku ako maminka. inak ta sa tu uz dlho neobjavila 😕

adulikka
25. sep 2009

neviem prečo ,ale mi nejde otvoriť ten mail od teba cessy ,tak ja ešte nechudnem.ani som nechcela tu písať kvôli tomu ,aby neotravovala.

emmo
28. sep 2009

Cessy no ako?dietujes?
ja som sa chcela odvazit,ale nemam doma vahu,som ju pozicala,takze vobec neviem ako som na tom 🙂
ja sa drzim celkom v pohode....
ked budem mat vahu doma tak dam vediet ci som nieco zhodila 😉

maminkatn
19. okt 2009

AHOJKO...CESS.....ako sa mi mavas,,,, 🙂 🙂 🙂

ja som sa oddnes dala znova na dietku...by som xcela s tebou pokecat ale neviem kde ta mam hladat,,hm 😖 😖

maminkatn
19. okt 2009

ozvite sa mi babulky,,,aby som v tom nebola zas sama,,,aj ja som sa rozozra..... ☹ ☹ ☹ ☹ az to neni pekne a aj zaludok,,to citi a boli ma musim si ho dat znova do poriadku,,,takze dneska,som mala,,ranajky,,kavu,s mliekom,,,na obed polievka,,,zo syrovymi haluskami,,,a,na veceru,,dve jablcka,,,a,medzi tym,,,2 l,,cajika,,na cistenie krvi,,a,,vitalinea...cerny ribiz3,,,,a samo ze beriem tabletky,,jablcneho octu,s xromom a vlakninou,,a este akesi na xudnutie co boli u nas,,za 1 euro expiracia,v novembri takze uvidime,,bol,to,dopredaj,,,hm,,skusime,,,, 😉 😉
a samo ze ziaden pecivo,,a ani xleba..... 😒 😒 😒

cessy
19. okt 2009

halo, halo.....
maminka tak ideme na to???

cessy
19. okt 2009

uz ako som ti poisala do IP...asi sme na rovnakej vlnovej dlzke 😵

ja som dnes mala na ranajky roztek-polovicku
desiata banan
obed zeleninova polievka-neosolena-neokorenena-varena pre maleho 😝
olovrant jablcko
vecera ryza

a co mame zajtra????

cessy
19. okt 2009

maminkatn, ale si ma potesila 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ze si tu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
normalne mam vacsiu chut do chudnutia 😅 😉

cessy
20. okt 2009

mami?? 😕
dufam ze sa tu aj stretneme a popiseme.. 😉

patricia1971
20. okt 2009

ahojte.....aj ja sa chcem pridať....akú dieétku držíte????? 🙂 🙂 🙂
cessy ahoj

cessy
20. okt 2009

ahoj pati, drzime tu co sme uz raz drzali, mne sa pacila a moc som pri nej netrpela hladom

rozposielali sme si to mailom.tebe som to neposlala????musela by som pozriet ci to vobec este mam....
ja som si to vytlacila a mam to na chladnicke 🙂

maminkatn
21. okt 2009

jeeeeeeej,,,ahojko...cess...ja som nenormalne rada ze som ta tu zaseky stretla,,,xi,xi 😀 😀 😀 😀
inak,,ja ale drzim,,to co sme pred tym,,teda ziadne pecivo,,,ani xleba,,len na obed polievka,,,samo ze kava s mliekom,,bez cukru,,,a cajiky,,,zihlavove,,aj na cistenie krvi,,,a vitalinea..abo,,regulax,,,a,samo ze ja jabl,,ocot,,v tabletkax,,,, 😖 😖 😖
inak,,dnes,,som mala,,na ranajky kavu,,na obed sackovu polievku,,,bo som bola u dr,,,samo ze cajiky,,tentoraz urologicky,,aj,na cistenie krvi,,mam zapal,,,beriem aj antib,,,zas,,aj probiotika,,som daka,pokaslana,,od,,augusta..... ☹ ☹ ☹
poobde,,kava,,,a zel,,salat,,len s troskou,,vegety,,,a,caj,,a dve jablcka,,,,, 😢 😢 😢
takze ja som hned preskocila,,,,a idem len s obedom,,teda s polievkou,,ale niekedy,,si dam ja na ranajky,,,zeleninku,,,abo,,ovocko,,zalezi na tom co mame v robote....dnes,,sme mali,,taky,vonavy xlebik,,a,zeleninovo,,sunkovu,,,pomazanku,,,a,cesnakove kroisanty....... 😝 😝 😝 😝 😝 😝
taaaaaak,,vonali,,,,,nedala,som si,,,,vies,,ze ja som tvrda,,na seba,,,musi,,ist aspon,,,7..kilov,,,dolu,,najmenej,,,,, 😠 😠 😠 😠 😠 😠
takze..pokracujeme,,,,dalej neeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

dzio2
21. okt 2009

baby da sa tak fakt schudnut?velmi to potrbujem . ☹ 😠 pomozete?

sonya16
22. okt 2009

aj ja cem 😀

emmo
7. nov 2009

Ahojte baby,
nikto tu uz nechudne? 😕
Kde ste vsetky?Ako sa dari?Cessy.....Maminkatn.... 🙂

cessy
5. jan 2010

ahojte....neozivime nasu zabudnutu temu??
emmo. maminkatn, debra, patka a vsetky ostatne ktore som nespomenula...
po vianociach netreba nikomu chudnut??? 😕

mukky
5. jan 2010

ahoj cessy,akurat som v noci hladala tuto temu kde sa podela,asi telepatia 😀

pancake
5. jan 2010

a ja by som to vyskusala. len by ma zaujimalo ci aj ten efekt je taky ako pisete. 4kg. za 4 dni? je to pravda? mate s tym skusenost niektora? 😕 😕

mukky
5. jan 2010

pan sa miname 😀

pancake
5. jan 2010

asi ano. p. prave zaspal od unavy tak som si zapla net. 😔