Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

cessy
22. jún 2010

@emmo kde sme???????????
JA IDEM ROBIT OBED HLADNA SOM JAK CERT 😠 😠 😠

cessy
22. jún 2010

@emmo kde si ☹ ☹ ☹ je mi tu smutno 😒

emmo
22. jún 2010

@cessy haloooo,som tu,mali sme navstevu,tak az teraz som si konecne sadla k pc.Uz som po obede ale mala som len zeleninovy salat,bez masa 😉
a uz mam nachystany aj jogurt a ovocie (ja tomu ananasu nemozem prist nejako no chut 😝 )tak si dam hrozno 😅

emmo
22. jún 2010

ani si nevies predstavit ako aj mne to pomaha,ked to drzim s niekym 😵 ,keby som sa na to dala sama tak urcite viem,ze nevydrzim 😖
a aj keby som vydrzala,tak mam asi milion prehreskov(u) 😖 😠

emmo
22. jún 2010

Ja zase pijem vela kavy,aj 3-4 za den 😝 ,ale teraz sa snazim len 2,dam si rano a poobede a potom uz len caj si spravim

citinka
22. jún 2010

...len si potom nezabudnite dat urobit testy na hladinu cholesterolu 🙂

dievcata, budete realisticke, kazdy by schudol pri takomto masakri. nie je to vobec prirodzene !
ale co potom ? prejdete na "normalny" rezim ? ...a kila budu spat.
radsej sa budem normalne stravovat (myslim tym zelenina, maso, menej peciva, atd, samozrejme ziadne alebo minimum sladke...) a samozrejme cvicit a vysledok sa tiez dostavi, sice pomalsie ale aspon percento na udrzanie si vahy je vacsie.
kazdopadne vela stastia 🙂

monkula
22. jún 2010

Kočky, ja vašu tému opúšťam...
Táto diéta nikam nevedie... Akurát k zničeniu si zdravia... a ku krásnemu jojo efektu..
Radšej sa vrátim k posilovni, cvičeniu a teraz so mzačala s Pilatesom...

Prajem vám veľa šťastia pri chudnutí, ale hlavne po ňom, nech sa kilá nevrátia, lebo je to pravdepodobné..
neviem ,čo ma to napadlo..... až sa hanbím... 😔 😔 😝

emmo
22. jún 2010

@monkula dik za tvoj nazor 😠 ,ja tu nejdem kritizovat tvoje cvicenie,posilovnu ani pilatesa,tak bud tej lasky a nerob to ani ty 😠
ako som ti napisala uz na zaciatku,kazdemu vyhovuje iny zaaaazrak 😉
aj ja ti prajem aby si s cvicenim dosiahla tebe vyhovujuce zazraky
@cessy asi by sme mali zvolit iny sposob komunikacie......lebo jedna mudrejsia ako druha 😝 😝 😝 😝 😝 😠

cessy
22. jún 2010

cicinka neboj sa ty o nas........mi sa dame cele pretestovat...... 🙄 ani netusis aku detu drzime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ak si myslis ze tu z prvej strany, tak si na omyle....ale dakujeme za laskavost
@citinka veru aj tebe vela stastia, papa 😎

cessy
22. jún 2010

@citinka sorač neako som ta premenovala..... 😀 😕 😨 nie umyselne 😅

cessy
22. jún 2010

monkula vela stastia pri pilatesovi

cessy
22. jún 2010

@emmo presne ako som pisala, asi si aj dve vystacime........vidis kazdy len nakukne....akoze sa prida a potom zacne mudrovat...aaaach....aale co uz, my sme si zvykli, nie???

takze mudrlantky premudre seeeeeeeeem cakame vaaaaaas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 podte nam poradit......povvedat ake to j skodlive, neucinneeeeeee 😎

cessy
22. jún 2010

@emmo pojdeme radsej cez FB, alebo IP????
lebo toto ma tiez nebavi.......a adminka temu moze uzavriet, co ty na to???? ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹

citinka
22. jún 2010

cessy & emmo, ja som skor reagovala na nazov temy a jej uvod...ale v pohode, sorac ak som sa dotkla vasho ega 😉

citinka
22. jún 2010

emmo, len na obranu monkuly, ona nic ani koho nekritizovala, iba napisala, ze konci, ze to nie je pre nu.
ty a cessy ste nejake citlive ?! nemate to z tej diety ?

monkula
23. jún 2010

@cessy
@emmo ako nehnevajte sa na mňa, ale čo sa d omňa teraz navážate? Áno, som mudrlatnka, predstav si ,že od svojich šestnástich cvičím, MM cvičí, cvičievali sme spolu, len som mala teraz nejakú krízu, tak som si myslela, že takouto diétou niečo zhodím, ale našťastie som sa spamätala. Dosť dievčat ma tu pozná a vie, ako som na to ms cvičením a vedomosťami okolo takýchto diét... Aj pred nimi sa teraz hanbím ,asi som mala zatmenie mozgu... ... Ja vás nekritizujem, každému podľa chuti.. niekto je lenivý a myslí si, že nejedením schudne, jasné, schudne, ale je len otázkou času, kedy to naberie späť.. A niekomu zapne, že tudy cesta nikam nevede....
A fakt, ste nejaké podráždené, ale ja vás chápem, to je ten nedostatok sacharidov...

emmo
23. jún 2010

@monkula,@citinka ide vam tusim karta 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mate kazda 100cervenych bodikov...len tak dalej.... 😀 😀 😀
koncim tu 😀 😀
dovi dopo 😝 😝 😝

monkula
23. jún 2010

@emmo ďakujeme za červené bodíky, a ešte by som chcela poďakovať svojim rodičom, a svojmu manželovi a chcem len jedno... Svetový mier....

ako, nejako som to nepochopila... tak ty svoj názor môžeš povedať a ja nie? Proste som napísala ,že s touto diétou končím, lebo mi to nevyhovuje.... a vy ste sa hneĎ urazili, ako malé deti, ktorým pani učiteľka povedala ,že ale Tvoj a bábovka z piesku sa mi nepáči... 😝 😝 😝 😝

chymenitta33
11. júl 2010

ahojte žienky🙂

Ak si myslíte že som sa na Vás vykašlala tak nie len som mala problémy s notebookom, pc zase to išlo pomaly tak som len sem tam kuki, ale myslím na vás🙂
s tou dietkou, prestala som s tým schudla som ale nestojí mi to zato, že mi bolo zle a na moje srdce to neni dobre takže tak, ale držím Vám palčeky kludne môžme tukať ak Vám to nevadí 😔 ked tu už budem navyše 😀 😅

maminkatn
8. sep 2010

ax jaj boze babulky,,preco,,tato zvada,,,,aj som pomaly,,,tuto,,,,temu,,,zacala,,,,propagovat,,,,zacala,som pisat,,ked bola,,,tusim,,,16 strana,,,,a j cess,,poznam aj maonkulu,,,,aj debru,,tusim,,,,atd,,,ale to je kazdeho xut a vola,,,ci sa bude podla tejto diety drzat alebo nie,,,ale nie,,,je to,,na stalo,,,lebo kilecka,,,sxudnete a potom ix priberiete,,,,maoje poznam to na vlastnej kozi,,,,,

cessy
8. sep 2010

@maminkatn presne tak ako pises.....
podla mna sa da schudnut kazdou dietou, ale po diete treba dodrziavat disciplinu, nadalej cvicit a nie sa zacat prezierat a cakat ze v zivote nikdy po diete nepriberie... 😀 😀 😀 😀

a hlavne, treba si pred dietou uvedomit vsetky pre a proti 🙄 🙄 🙄 🙄

maminkatn
8. nov 2010

tak tak moja,,,,

atinka22
9. nov 2010

Ja by som do toho aj išla, ale je to časovo náročné, ja chodím do práce a neviem si predstaviť, že tam pravidelne budem niečo pojedať. My máme čas na obed len o 12.00 hod.

katherine120
18. apr 2015

Potrebujem schudnúť ale neviem ako! ☹ Pomôžete mi prosím? 🙂

vladka4
18. apr 2015

Ahojte,

Dieétu som sama držala pred dvoma rokmi, schudla som 15 kíl za pol roka, len preto,že som nič nejedla, ale to nie je správne.Potom priberiete raz dva to čo ste schudli.Mňa inšpirovala knižka od pána doktora Bukovského.Prečítajte si ju.Je dobré sa zdravo stravovať.

vladka4
18. apr 2015

A odvtedy sa už bojím držať akúkoľvek diétu.

aela52
29. okt 2015

Ja som dnes zacala na 59,4 kila, uvidime, kolko dam dole do pondelku, sama som zvedava, tuto dietu som este neskusala. Dam vam vediet.

worker_falcon
29. okt 2015

to ste dočista hlúpe, ženy, držať také diéty? hlúpe, hlúpe, hlúpe. Za ďalšie 4 dni máte tie kilá naspäť aj s niečím navyše. A zamiesené na zdravotné problémy.

evittam
29. okt 2015

@worker_falcon Asi tak nejak... 😀
Fakt, niektoré ženy sú hlúpe - 4kg za 4 dni?! To nie je ani zdravé a ani normálne....
@aela52 Čo chceš dať dole do pondelka? Nohavice? Prípadne sa lepšie vyprázdniš? To nemyslíš vážne, naozaj neverím, že normálna,priemerne inteligentná žena v tvojom veku verí na takého sprostosti. Ale veľa šťastia.

aela52
29. okt 2015

@evittam, uz som sa bala, ze sa neozves! :D