Používame cookies. Viac informácií tu. OK
veronikaszabova
26. sep 2019

@bubi1121 pred MS sa mozes trocha zavodnit

bubi1121
autor
26. sep 2019

@veronikaszabova myslím že ms to nebude, teraz som s ňou mala problémy. Od apríla som nemala, dostala som v júli a trvala takmer 2 mesiace. Ako som sa začala zdravo stravovať tak mi cca po 3 týždňoch skončila. Teraz je tomu 10 dni

iwesska
26. sep 2019

Vaha stale hore? Akoze riesis 0,5kg? Ved to mozes len zadrziavat vodu pocas ovulacie napriklad. Keby si pribrala 2kg nepoviem, ale 0,5kg, nad tym by som sa ani nepozastavila. Mne to pocas tyzdna kolise aj +/- 1kg. Kludne mozes byt aj nafuknuta z vlakniny.
Jasne ze ked si zmenila uplne stravu, tak nastal vahovy ubytok. Ale to nebude stale takto klesat. Akonahle si telo na tu stravu zvykne uz budes musiet len pohyb pridavat. Ja som na takej strave zdravej uz ale 3r. a nechudnem absolutne, pokial dusu nejdem vyplut pri cviceni. Ja uz nemam kde uberat v jedle.

zuzkamp
26. sep 2019

čokoľvek +/- 2-3 kg vôbec nestojí za zmienku... ani pri zdravej strave, ani pri cvičení... to mi povedala aj diabetologička, aj trénerka vo fitku...

telo zadržiava vodu, môžeš mať nejaké zdravotné problémy a inak spaľuješ... pokiaľ by to prekročilo limit tých 3 kíl, tak potom si rob starosti... 🙂

modrava
26. sep 2019

10 kil za 5 tyzdnov je asi aj prilis, nie? to su 2 kila tyzdenne.... mozno si sa prve dni len viac odvodnila, vyprazdnila

zlatica99
26. sep 2019

Je úplne normálne, že keď ti išla váha prudko dole, že teraz budeš stagnovať a že to pôjde pomalšie. Ale nevzdávaj sa!

nela82
26. sep 2019

@bubi1121 10 kg za 5 tyzdnov je vela.Pozor na to.Z akej váhy si takto išla dole??

slavkadud
27. sep 2019

Narazovo si celkom dost schudla, obavala by som sa aby sa to nevratilo spat. Je jasne, ze ak si isla z vyssej vahy, tak teraz sa to zastavi, ze nieco malo mozes aj ist hore, predsa len uz potom to tak jednoducho nejde. Hlavne nenechaj sa odradit, ale hlavne aby si mala dost vitaminov a nebola hladna 😉

ki_wi
17. okt 2019

@bubi1121 hlavne si nekontroluj váhu každý deň, ale zameraj sa na centimetre...odmeraj si pás, boky, stehná, ramená...ak ti ubúdajú centimetre, nie je dôležité koľko vážiš.. ja sa zdravo stravujem vďaka 28-čke od pani Antónie Mačingovej...jej donáška jedla je super, absolútne nič nemusím riešiť..fakt odporúčam 🙂. človek nie je hladný a dáva telu všetky živiny, ktoré potrebuje...

eliska13
17. okt 2019

@bubi1121 Vôbec to nerieš...je bežné, že sa to zastaviť dočasne telo si zvykli😚o.Pekne si schudla skôr by som riešila ten problém s menzesom 😉

erika1594
6. nov 2019

@bubi1121 priberať môžeš, aj keď zdravo ješ. paradoxne, niektoré "zdravé" jedlá (raw koláčiky, orechy...) môžu mať viac kalórií, než "nezdravé varianty". To ale neznamená, že by sme ich nemali jesť, iba treba upraviť množsvo.

Každopádne, pol kila vôbec nerieš - ako hovoríš, môžeš mať ovuláciu alebo pred MS, prípadne nejaké iné hormonálne zmeny. Niektorým ženám spraví MS aj kilo hore, je to ale iba voda.

Prípadne - koľko si za poslednú dobu spala? Nemala si veľa stresu? Aj to môže ovplyvniť zadržiavanie vody v tele.

Áno, je možné, že si znovu pribrala, ale to asi teraz nijako nezistíš. Hlavne to nevzdávaj, venuj pozornosť tomu, koľko a čoho si vkladáš do úst, mysli pozitívne a hýb sa 🙂 Niekedy musíme urobiť krok dozadu, aby sme sa mohli znovu rozbehnúť vpred.

marus23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli