Zelená káva na chudnutie. Máte s ňou skúsenosť?

aniratak696
12. máj 2011

čaute baby, počuli ste alebo máte niekto skúsenosť so zelenou kávou ako nová "metoda" chudnutia? 🙂

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aniratak696
autor
18. okt 2011

@michaela5 mas osobne odskusane?

sendyhubka
19. okt 2011

ja si idem zajtra po dobierku na postu. Potrebujem zhodit par kil na dcerinu stuzkovu, tak som straaaaaasne zvedava 🙂

evita59
15. nov 2011

potom napíšte či to funguje

sendyhubka
15. nov 2011

...nefunguje ☹ pila som ju 11 dni a nic, ani len naznak, tak zvysne tri som poslala naspat. Uz mi aj prisli peniaze. Mozno na kazdeho ine zabera, ale kym zistim co zabera na mna... 🙂

vikinka4
6. mar 2012

kde ste si to objednali??ja som si tiež objednala ešte pred dvoma týždnami na CAFEFORM ale ešte mi to neprišlo..som zvedavá ako to bude umna..potom napíšem aj ja ako som dopadla 🙂

poleva
15. apr 2012

baby pomáha to? kamoška schudla za 2 týždne 4 kg

poleva
22. apr 2012

no beriem to týžden a nič,takže blud

quiksi
10. máj 2012

@poleva Dobrý den,možem sa spýtať aj ste to vrátila naspeť a poslali Vám peniažky? Lebo ja som si objednala týždnovu kuru že to skusim ale nič to neurobilo a ešte ktomu všetkému tam boli tri sáčky naplnené iba vzduchom tak dva ešte vzduchom naplnené som poslala nazad tak dufam že mi pošlu korunky. ☹

poleva
10. máj 2012

@quiksi ja SOM to mala z lekárne, kávu na 2 týždne za 23 eur

quiksi
10. máj 2012

@poleva ja som to objednávala cez intrnet že na týžden 24 eur s poštou ☹

poleva
10. máj 2012

@quiksi aha,a to sa dá vrátiť?? neviem o tom,ja som všetky popila,onadaávala som sa a bolo
nikdy viac 😒

quiksi
10. máj 2012

@poleva cafefor sa volá ten zázrak čo som objednávala a písali tam že ked to nezaberie tak mám poslať spet aj prázdne obaly a vrátia mi peniažky tak som vrátila aj dva vzduchom naplnené 😖 čo mi poslali a budem čakať 😉

poleva
10. máj 2012

@quiksi juj moje sa ináč volalo,ja kašlem už na to

quiksi
10. máj 2012

Aj ja asi prestanem po večeroch papkať 😀 a trošku aj pocvičím 🙂 ale netreba to zas prehánať 😀 😀 😉

11motylka11
24. máj 2012

@michaela5 kolko davok? s vodou???

aniratak696
autor
28. máj 2012

@aniratak696 práveže nemám a preto som chcela vedieť nejaké info od báb

jazminn
20. sep 2012

ta káva je taká blbosť, ako všetky tabletky, ktoré sú normálne dostupné v lekárňach....Pomáha iba to, čo je zakázané a je stiahnuté z trhu...

barcelona94901
23. sep 2012

neschudol nikto zelenou kávou ,bolo to v teste 😉

ivanatim
25. apr 2013

Ludia, ako mozete byt taki hlupi?... na kazdu kravinu naletite, poskodite si zdravie takymito lacnymi nizkonakladovymi brakmi.. tieto veci sa vyrabaju len za ucelom rychleho zbohatnutia. Su tam extremne nizke vyrobne naklady, predava sa to potom za o dost vyssie ceny, preto to casto vidite na zlavovych portaloch, ktore su z vacsej casti urcene hlavne pre naivnych a hlupych ludi...Tam to nema vyrobca problem umiestnit ani ked si portal vezme proviziu 20%, stale sa mu to oplati, kedze vyrobne naklady su niekde okolo 20 centov a on to tam predava napriklad za 15 eur...a hlupak to kupi a potom plače, ze nepomohlo a ze ma hnačky...

ivanatim
25. apr 2013

teda, hovorila som o zelenej kave v tabletach, aby bolo jasne. Mozno sa aniratak696 pyta na takuto kavu v surovom stave, v nejakom prasku a podobne, neviem, ale pravdepodobne sa pyta na tie tablety, ktore su aj teraz a zlavovom portale propagovane.

80472
26. apr 2013

velikáááááááááá hov.adina! ja som teda už vyskúšala všeličo aj zelenú kavú - strong nature a nič! samozrejme, že keď som bola v aktívnom procese chudnutia, bol pohyb, strava, všetko aj výživ. doplnky, ale zelená káva bez efektu. mne skôr pomáhajú jablčny ocot, chrom, l-carnitin, tam to bolo viditeľné, ale táto káva určite u mna nie.

adka_8
12. máj 2013

baby-kava herbafast je účinna-mam overene

mikixxx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavka1307
21. máj 2013

Je tu nejaká nová skúsenosť - pozitívna i negatívna - s tabletkami na chudnutie Green Coffee ? Ďakujem.

elena96
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babkabubko
27. máj 2013

v našom obchodíku máme 3 druhy zelených káv (kokosová, vanilková a škoricová), viac by som však odporúčala ajurvédske kávy - tiež rôzne druhy - napr. pri nespavosti, strese alebo zníženie chuti do jedla. Kávu tvoria byliny - základ čakanka s rôznymi obmenami podľa zamerania kávy. Sú chutné a rozpustné ako klasická nesca- Ale, baby, pozor ! Zázraky sa nedejú!, Je to náhrada klasickej kávy, ktorá Vám spolu s nahradením iných potravín zdravšími alternatívami dokáže pomôcť, nedokáže však za Vás schudnúť. Viac si môžeet prečítať tu: https://www.modrykonik.sk/shopy/moj-shop/vyzivo... 🙂

organogold
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macica7
4. júl 2013

@elena96 ahojček môžeš dať presne ktorý kávovinový prípravok to máš vyskúšaný?aj do IP ešte to používaš koľko si schudla? dik maca