Zelený jačmeň a redukcia váhy.Máte vlastné skúsenosti?

mimusiacik
16. júl 2007

🙂 Prijemny dobry den!
Ma prosim,niekto z Vas vlastne skusenosti s uzivanim zeleneho jacmena a jeho efektivnou redukciou vahy?
V relacii Chalupari ho spominala Andy Timkova,a ked tak na nu hladim,je ako prutik,ubytok je evidentny...
🙂 😀 😅 😵

kasami
23. nov 2010

@ketrinn neviem od akej firmy máš jačmen, ale môžem ti povedať ako to funguje s našimi produktami v skratke ... Nakoľko iba produkty pôsobia ako detoxikant a vyplavili z tvojich criev nahromadene nánosy si schudla... ale taktiež upravujú travenie, prirodzene pH v crevach a môžeš mat väčšiu chuť do jedla a preto priberas, ale ak chceš chudnut, môžeš využiť jednu dávku jacmena za hlavne jedlo. Jačmen ti dodá všetky potrebné vitamíny a vlakninu, ktoré tvoje telo potrebuje ... Takze dá sa tak ...
Toto je len skromne a rýchle info 😉

luciaja
5. dec 2010

@babatko37 Ahojcek, zelene potraviny su na nezaplatenie! ano mam osobnu skusenost s jacmenom a rakovinou, a mozem povedat klobuk dole pred ZP...

babatko37
6. dec 2010

@luciaja Dakujem velmi pekne za tieto slova a zelam vela zdravia. Mozem sa spytat, ktore konkretne?

luciaja
11. dec 2010

Non hodgkin

bora8
13. dec 2010

no ja ho pijem s menšími prestávkami už 3-4 roky a nemôžem si ho vynachváliť, nebrala by som ho na chudnutie, ale ako doplnok stravy, má sa piť na lačno a ja ho pijem s vodou, s džúsom by som to asi nedokázala...... 😀 chuťovo je hrozný ale dá sa to, ráno vždy a lačno ho vypijem a potom do hodinky sa najem.... mne to veľmi pomohlo na črevá /nemám zápchu/, pleť, končne bez vrážok, celkovo som zdravá a nemám nejaké potiaže a tiež som nemala 4 roky chrípku /ale ja sa dávam aj očkovať 😉 ) ja ho kupujem priamo od A. Timkovej, je veľmi milá a v rámci BA ho privezie, existuje s rôznymi prímesami, je to na tej stránke, teraz ho mám v tabletkovej forme a to sa dá..... len asi je lepší predsa ten prášok, ale občas treba spraviť aj zmenu aby to nebolo stále o tom istom, clekovo ho odporúčam ja som s ním veľmi spokojná.... 🙂

sbombosova
29. dec 2011

baby možem zeleny jačmen aj ked kojim?

evoska
2. máj 2012

prosím žienky ešte o vaše novšie sk=úsenosti s jačmeňom. Ide mi hlavne o porovnanie kvalita/cena. Ja som 3 mesiace užívala ten od GW a cítila som sa naozaj lepšie. Je ale dosť drahý, čiže či máte skúsenosti aj s inými značkami v porovnateľnej kvalite.

ywetta23
13. máj 2012

ahoj baby, jačmeň chlorelu GW užívam už od roku 2007 . úbytok 17 kil.. za pol roka.. a to iba tým že sa mi zmenili chute.. Mám 46 rokov a moj metabolizmus už dávno po všetkých tých dietach zatiahol ručnú brzdu.. .
dám veľmi rada info .. ivapavlik@gmail.com

monikamajova
13. jún 2012

@sbombosova ahoj,môžeš 🙂 aj ja kojím aj pila som ho ked som bola tehotná..už ho pijem 7 rokov-
@mimusiacik áno,schudneš ale nie extrémne,len na takú váhu,ktorá je tvojmu telu prirodzená a aby ťa udržala "v oblasti zdravia" ja som zasa po ňom konečne pribrala a teraz sa mi váha drží stále rovnako,mám 54 kg a mala so niekedy 48..ináč moja svokra schudla do mesiaca 4 kg,ale to si zober že od prechodu pribrala 27kg..a to nemala žiaden pohyb,len do obchodu a domov a doslova sa pučí sladkosťami..a po čase sa ti upravia chute..aj ja mám ten čo Andy Timková,mala som ho skôr,ona ho má od našej krstnej 🙂
to ona mi povedala.aby som si napísala svoj príbeh ako článok,že čo jej ďakujem 🙂 lebo to pomáha veľa ľuďom

lenocka777
1. okt 2012

Ja som to zacala uzivat zeleny jacmen a chlorellu od firmy GW, ked mi zistili vysoke aslo a nechcela som brat dlhodobo antibiotika. To je taky zeleny zazrak. Lieci velmi vela chorob, ekzemy, biely to zuby, podporuje chudnutie, ma antioxidacne ucinky, protirakovinove ucinky, ma velmi vela mineralov, enzymov, vitaminov, zlepsuje kvalitu spanku, odstranuje unavu, depresie, zlepsuje travenie, posilnuje imunitu organizmu, spomaluje starnutie organizmu....atd. Ak by ste chcela, mozete si o tom precitat aj na tejto stranke
http://www.gw-int.net/sk/produkty
Su tam napisane aj skusenosti ludi co to uzivaju. Skusenosti su aj na tejto stranke:
http://www.zelenacesta.cz/zdravi/zelene-potravi...
Nielenze mi to znizilo aslo, ale aj mi zacali rast vlasy, schudla som, vybielilo mi to zuby, mam z toho velmi vela energie, citim sa super fyzicky aj psychicky. Svokra mala rok velke problemy s klbami, nevedela spavat, depresie a pomohlo jej to, teraz sa citi vyborne...svagrina mala tiez velmi zle vysledky, dokonca jej povedali, ze ma nabeh na rakovinu zaludka a odkedy to pije ma super vysledky.
Ja to davam aj dcerke , teraz ma rok a 3 mesiace, odkedy sa narodila nebola vobec chora...a boli sme teraz na meranie antioxidantov v tele a mame vynikajuce vysledky, na rozdiel od ludi, co to nepiju.

Po tejto pozitivnej skusenosti som zacala spolupracovat s firmou Green Ways. Ak by ste niektora mala zaujem o tieto produkty, alebo nejake otazky, tak mi napiste. Pekny den.

ZDRAVIE JE NAJDOLEZITEJSIE CO MAME!

Lenka
0944/154601

lenocka777
1. okt 2012

@ketrinn dobrý deň, ja spolupracujem pre firmu GW-Green ways a to že na začiatku priberáte je úplne normálne...prečítajte si toto:

"Dobrý den všem, co řešíte problém přibírání na hmotnosti, i těm, kteří to neřešíte!
Rozhodla jsem se napsat pár vět na toto téma, na které se mě někteří ptáváte. Jak to tedy vlastně je s tím, že někteří když začnou brát zelené potraviny zhubnou, jiní začnou přibírat?
Je to stejné jak s tím, že se některým na začátku zhorší nebo zlepší ekzem, či jiné nemoci. Zelené začne v těle dělat, co je potřeba! Lidé, kteří začnou přibírat, mají něco ve svém těle v disharmonii a tělo takto reaguje.
Lidé mají oslabenou imunitu, možná něco v nepořádku s hormony, s ledvinami, či jiné…viz níže uvedená má konverzace s Mudr. Šáchou.
Je tedy potřeba v tomto případě se zamyslet nad tím, proč se tomu tak děje, proč tělo takto reaguje !
A položit si několik zásadních otázek.
- Jak se stravuji nyní a jak jsem se stravoval předtím, než jsem zelené začal jíst
- Jím a jedl jsem několikrát denně nebo jen dvakrát nebo jenom jednou?
- Jídlo rychle zhltnu, jelikož nemám čas nebo ho velice pečlivě rozkousávám, tak jak mám????
- Jedl jsem kvalitní stravu nebo na složení a všechny přidané chemicky věci v potravinám nehledím?
- Jak a kolik a co piji?
- Jak moc jsem toho snědla předtím a kolik toho jím teď?
- Jaké mám nemoci?
- Držela jsem někdy dietu?

Pokud někdo jedl 2x denně, pokud jídlo zhltl, pokud jedl nekvalitní stravu bez vitamínů, držel někdy dietu atd. Není divu, že začne přibírat! Tělu jsou najednou dodávány vitamíny minerály atd. co mu za celou jeho dlouho dobu dodávány nebyly !!!!!!! Tělo je v šoku ! Co to najednou mám, co s tím? Hele to je supr konečně mám to co potřebuji, ale co když mi to on zase přestane dávat ???? To si to musím uložit na horší časy, tak jak si křeček křečkuje na zimu . Tělo je chytré a má strach, pokud má ještě někdo nějakou nemoc, spojí se to s tím a zelené maká na nemoci a vůbec neřeší nějaké přibírání, to řešíme jenom my. Jelikož nám záleží na tom, jak vypadáme, ale tělu záleží na něčem jiném, na tom co je v něm, na tom vyhnat nemoci ven.

Co je ale důležité, důležité je VYDRŽET !!! Přesto, že přibíráte. Proč? Protože jakmile přestanete zase tělu dodávat ty lahodné vitamíny …atd. tak ono si zase řekne, hele já mělo pravdu, ještě že jsem si to uložil….škoda…tak zase nic nedostanu…A zase jsem v tom začarovaném kruhu.

Spousta lidí není tlustých, ale spousta lidí, protože nefungují správně ledviny, a tím jejich metabolismus, je ZAVODNĚNÝCH !!! Mají všude v těle vodu, a proto vypadají jako silnější. Pokud vydrží se zeleným, tělo se zharmonizuje, metabolismus začne fungovat a tělo se začne odvodňovat a hubnout. U každého je to INDIVIDUÁLNÍ , některým to trvá i několik více měsíců, ale věřte, stojí to za to. Stojí za to být bez ekzemu, stojí za to mít dobrou štítnou žlázu, stojí za to být zdravý, přibrat i několik více kilo, ale jakmile se v těle dá vše dokupy, věřte, že i váha se zharmonizuje, tak to popisuje i Mudr. Lacina v knize o ječmeni. Tam v jeho studii z třiceti lidí přibral jeden človíček (protože předtím mnoho let kvůli zažívacím problémům nejedl, nemohl), ale ten byl tak vyhublý, že přibrání bylo žádoucí. Všech dvacet lidí s nadváhou nadváhu snížilo!!!!
Stojí za to být zdravý uvnitř a následně i vně. Nejdřív krása a zdraví uvnitř, teprve pak budete krásní a zdraví i navenek. Obráceně to možné není."
Písala o tom moja kolegyna z Ciech, ak by ste mala este nejake otazky, tak ma kontaktujte.

lenocka777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenocka777
1. okt 2012

@katarinkad mne to az tak nechutilo prvy týzden, potom mi to tak zacalo chutit, ze si to teraz vychutnavam ako niekto kavu...zarabam si to do cistej neperlivej vody a miesam si to v sejkry. Ja pijem mlady jacmen a chlorellu od firmy GW - Green Ways.

lenocka777
1. okt 2012

@elliana zeleny jacmen a chlorella su velmi dobre na kozne ochorenie, treba ich nie len uzivat vnutorne ale je dobre zmiesat jacmen s kvalitným olivovým olejom lisovanyn za studena, alebo este lepsi je sezamový olej urobi sa z toho taka kasicka a tym treba polierat postihnute miesta, najlepsie je to nechat aj posobit cez noc...moze sa rozdrvit aj chlorella na prasok

lenocka777
1. okt 2012

@kisska mam vela skusenosti od ludi co to uzivaju a pomohlo im to, od koznych ochoreni, problemy so zapchov, rakovina, cukrovka, problem s otehotnenim, skusenosti s tehotenstvom a kojenim, zo znizenim hmotnosti, so zapalom stredneho ucha a spojiviek, zapal mocoveho mechura, laryngitida, znizenie cholesterolu a asla, chronicke ochorenie slinivky, s hojenim ran, vrcholovy sport...atd. ak by niekto mal zaujem poslem na email.

lenocka777
1. okt 2012

@expertka8 ano ja som schudla, po porode som mala problem schudnut a vdaka jacmenu a chlorelle sa mi to podarilo..🙂

lenocka777
1. okt 2012

@kasami zeleny jacmen neobsahuje vlakninu, chlorella obsahuje vlakninu...

ketrinn
1. okt 2012

@lenocka777 ok to bolo davno ,čo som pisala mam to z vašej firmy ale odvtedy som sa liecila na štitnu zlazu(hyperfunkcia ) chlorela mi celkovo nerobila dobre ,už mam vyoperovanu štitku a zas som skusila ,no nie nie je to pre mna nie kazdy ju moze 🙂 zlčnik mi zpracuva zle bielkoviny vseobecne a je mi po nej zle a mam bolesti v zlčniku na gastre mi povedal ze mam vsetko ok ,kym som nesla za doktorkou ktora pomocou neakej metody bodou zisti ,kde je vlastne chyba a mne zistila ,že mi zle spracuva bielkoviny a nemam dobru konzistenciu žlče,chlorela obsahuje vela bielkovin ,mozno preto ju neznesiem ako aj masko🙂 inač moja dcerka(5) chlorelu uživa z vašej firmy 2 krat do roka po dobu 3 mesiace 5 tabletok a velmi jej pomaha bola na prisnej diete tak som jej ju nasadila lebo obsahuje vela bohatych latok a ona nemohla mliecko,muku,vajcia,hovedzie,kukuricu ,takze sme sa trapili dietou a nahradzala som vsetkym dostupnym jednou z veci bola prave chlorela a pel z medom miešany dokopy striedali sme a teraz musim poklopat 🤐 🤐 🤐 rok sme uplne zdravy bez lekarou ,ekzemou,bolesti bruska dost mi pomohla kamaratka ktora mi dala urobit testy na intoleranciu potravin v irsku ale daju sa dnes urobit aj na slovensku🙂tam sa zistilo čo jej je a naco mame davat pozor a co vyradit,takze som všetko vzala do vlasnych ruk a nasadila dietku a doplnila tymi vyziv doplnkami a dnes sme zdravi ako rybičky,musim povedat ked niekto v bliskosti je chori,že ma vyrozu nasadim 5-7 dni chlorelu a nechitime🙂proste ako antibiotika ,ak sa mi zda že chyta anginu a zacina ju skriabat nasadim pel z medikom 5-7 dni a super ,vysledky krvy proste super ,predtym stale neake streptokoky a čerty 😀 😀 teraz mame rok psika a bozkava sa s nim a vsetko ma v poriadku 😵 takze asi tolko hovorim nie pre kazdeho je chlorelka ale je dobra vec komu sadne a potrebuje vela vyzivnych latok atd....skušala som aj jačmen ale nemožem tiez lebo mam vela kyseliny a zas mi to urobi len zle začne ma zduvat a dostanem až zapal žaludka grganie atd.každy musi vyskušat či mu sadne preto ked to aj niekomu odporučim nech skusia jeden sačok aby zbytočne nevyhodili peniažky a davkovanie ako je pisane na sačku potom ak sa citia fajn objednaju si cele balenie ,zohana mi to sestra 🙂

borja
8. jan 2013

@lenocka777 čo dávaš malej jačmeň alebo chlorellu? napíš mi prosím do ip viac info o chlorelle a cenu chlorelly GW 1200tbl. ďakujem.

13mamicka
8. jan 2013

je neaka stranka,kde si mozem precitat o A.Timkovej?dakovala 🙂

sonia1501
8. jan 2013

@evoska ja mam doma caj Zeleny jacmen a kupila som ho normalne v obchode, uz si nepamätam presne kde a stal mozno do 2eur viac urcite nie. Od znacky Wellness tea Herbex. Skus pohladat v takych vacsich supermarketoch kde maju habadej vyber roznych druhov cajov. Mozno maju aj v lekarni.

katka1906
10. apr 2013

tu su vsetky spomínane vyrobky : www.hanojushop.sk

katka1906
23. máj 2013

cenovo jednoznacne naj produkty: www.hanojushop.sk

blue99
2. jún 2013
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.

ja mám radšej jačmeň v tobolkách,nie prašok 🙂

vili73
15. dec 2013

mam 40 som sportovec a kedze beriem chlorelu a ktomu mlady jacmen,citim naozaj svoje telo v takej vitalite a malinko sa mi zda ze niesom kazdu chvilu prechladnuty ako som byval...beriem tak dva mesiace a zalezi co clovek ocakava

naty7765
14. feb 2014

Dobry den ma niekto skusenosti z toho ze po uzivani zeleneho jacmena schudol ? 😀

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianchovanec
26. mar 2014

pekny den prajem...no ako zacat ja uz uzivam niekolko mesiacov zeleny jacmen a chlorelu...stoji to presne 48€ krabica a mate to na 3 mesiace...a poviem vam citim sa ovela lepsie...co sa tyka zdravotného stavu...ale pozor musi to byt s firmi gw..tie ine su odpad....vyskusajte...pa

timeejkaa
27. mar 2014

Ahojte, papám jačmeň 2 mesiace a zatiaľ som schudla 2 kg, (zo 60). Kupujem to od firmy tachyon technology pharm a som strašne spokojná.. vôbec si nemyslím že niečo ine ako gw by mal byť odpad ( v takom prípade by som to do nich predsa nekupovala...) 🙂

vvrka
24. apr 2014

@timeejkaa ahoj, mozem sa spytat - to "papam jacmen" si myslela doslova? mas ho v nejakej inej forme, nez prasok, ktory sa s vodou zarobi na napoj?
ja pijem uz piaty mesiac jacmen od GW a kombinujem ho s Chlorellou a vidim vysledky (cisti sa mi plet, presli mi menstruacne bolesti) a podla toho, co viem, tak GW je naozaj top na trhu, pretoze pouzivaju inu technologiu nez konkurencia. Oni boli v CR a SR so zelenymi potravinami prvi, a ich jacmen je najlepsi hlavne preto, ze pijes cistu stavu z mladych listkov jacmena, nie posekane cele steblo s nestravitelnou vlakninou. to je ten rozdiel v kvalite. 🙂