Zelený jačmeň a redukcia váhy.Máte vlastné skúsenosti?

mimusiacik
16. júl 2007

🙂 Prijemny dobry den!
Ma prosim,niekto z Vas vlastne skusenosti s uzivanim zeleneho jacmena a jeho efektivnou redukciou vahy?
V relacii Chalupari ho spominala Andy Timkova,a ked tak na nu hladim,je ako prutik,ubytok je evidentny...
🙂 😀 😅 😵

angelinka13
16. máj 2014

My uzivame cela rodina zelene potraviny od Nastroje zdravia, su vsetky v BIO kvalite a myslim, ze cenovo ovela vyhodnejsie ako od GW. Ja osobne uzivam pravidene chlorellu (perfektne ucinky, uprava stolice, pleti, vlasov, nechty, kg) a ferospirinu (ma vysoky obsah zelaza, pri anemii, labor. vysetrenie krvi po 2t uzivania ovela lepsie) a manzel uziva jacmen (hlavne proti unave), da sa kupit na tejto stranke aj v kapsuliach aj prasku:
http://www.nutrimas.sk/Zelene-potraviny-c1_0_1.htm
My sme teda velmi spokojni.
Na chudnutie by som odporucila ale skor spirulinu ako jacmen...

ncora
11. okt 2014

Ahojte mam na predaj Zeleny jacmen prasok 1cele balenie a z jedneho odobrate asi 2čl a sumive tablety zeleny jacmen s chlorellou 29tabl. za veelmi dobru cenu 🙂 Viac info IP 🙂 dakujem

majka992
26. okt 2014

dievčence ak by ste chceli mám Zelený jačmeň a chlorellu od GW na predaj .... je to užasné ..neviem si to vynachváliť ..citím sa lepšie .mam viacej energie , zredukovala sa mi váha a trávenie je stopercentne 😉 pište na IP

321123
19. feb 2015

všetko zelené je zdravé, tak by som to zhrnula najjednoduchšie. Ja to pijem tiež, rozmixujem si do toho trocha banánu, a hneď je to chtnejšie 😉

vieraspacka
11. apr 2015

Pre všetky fanynky zeleného jačmeňa máme výbornú správu, kvalitný jačmeň značky Energy je tento mesiac v akcii 1+1 ZADAMO. Akcia platí len v mesiaci apríl. Viac info tu: https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/mamaze...

mikibe
14. apr 2015

ja mám lepšiu skúsenosť s aloe, užívala som aj jačmen a chlorellu , ostala som pri aloe predsa len rieši každú bunku v našom tele a čistí a má aminokyselín viac

inuskas
16. jún 2015

chcela by som poprosiť radu, chcem objednať priateľovi zelený jačmeň, ale neviem, ktorý je najlepší a cenovo sú veľmi odlišné? poradíte??? ďakujem

hematologiabb
21. jún 2015

...som prekvapena,lebo jacmen a chlorelu predava pomaly kazdy eshop bio a za podstatne nizsiu cenu ako firma GW...je to extra predrazene,ze krabica 250g stoji 48€ ?UFF.Pisu,ze vydrzi na 3 mesiace,no neviem,neviem...inde pri tejto gramazi vydrzi vraj cca 1,5 mesiaca len!
A jasne,ze kazda znacka si hovori,ze je ta naj a ostatne su nekvalitne!GW su multilevel,takze ceny aj prislusne tomu,premrstene...vsetko je obchod...veci ktore pomaly nemaju cenu su najviac drahe,lebo kazdy chce riesit zdravie...keby nebola volne dostupna napriklad zihlava,tak z nej obchodnici urobia taky obchod,ze az,ale vieme si ju aj v lese natrhat...takze tak...

hematologiabb
21. jún 2015

...vie niekto poradit ci sa skutocne musi kombinovat jacmen zaroven s chlorelou ako Vam radia/asi zasa len pre podporu predaja/alebo cim je lepsie zacat?V pripade,ze chce clovek detoxikovat je lepsie co???Alebo ist dole s vahou pre podporu...dakujeeeem za rady...a ozaj plne webove portaly su jacmena a chlorelly za super ceny 250g cca za 10 eur...a predavaju aj bio predajne cez zlavove portaly...jasne,ti co nepredavaju cez zlavovy portal povedia,ze je to nekvalita,ale asi zato,ze oni zlavu dat nechcu iba ryzovat...

rozvod
10. sep 2015

@majka992 Ahoj , mám záujem o GW zelený jačmeň a chlorrelu a nejaké info by som tiež potrebovala a cenu, ak nemôžeš sem do diskusie, prosím , môžeš dať info do správy ? ďakujem

ivankad
15. okt 2015

Ja som našla tento zaujímavý članok http://www.zdravieimunita.sk/pripravky/zeleny-j... a majú tam aj recenziu s porovnanim medzi tabletami a práškom. Ja som objednávala s kamarátkou tak sme mali aj zľavu 5€, lebo to bolo viac ako 30€

jane124
8. jan 2016

ahojte, skusali ste jacmen a chlorelu od firmy zeleny zivot?

janica1977
14. júl 2016

Áno, skúšala som. Jačmeň mi ale viac chutil od GW či BOF. Myslím že aj cenovo boli na tom o niečo lepšie. Všetko som brala na http://www.dobrezdravie.sk/jacmen Ak chceš jačmeň a chlorellu od GW, tak tam stačí zavolať.

martinalulejova
4. apr 2018

O zelenom jačmeni písala kamoška, o jej osobných skúsenostiach sa dočítate tu: https://www.polakova.sk/zeleny-jacmen/
Ja ho inak používam tiež, ale nie pravidelne tak neviem povedať.. V článku opísala účinky aj aký ma prínos pre ľudský organizmus a detoxikáciu. Ak by ste vedeli nejaké infošky doplniť napíšte mi do správy a doplníme do článku aj vaše skúsenosti 🙂

lubka300
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubka300
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andy2506
15. okt 2020

Určite badam že je proti únave a mam krajšiu pokožku

petra151515
16. jan 2023

Dobry den ja pijem na lacno euthyrox na štitnu žlazu .zeleny jacmen zacinam uzivat este len dnes... mozem ho uzivat aj pri tychto liekoch? A este sa stravujem LC je to povolene pri tejto strave dakujem

susan1904
23. jan 2024

@lenocka777 ako dlho sa užívala jačmeň a chlorella,kým si niečo schudla?