Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

anonym89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mukky
30. jún 2009

dievcata mozem sa opytat ako dlho ste na stacionari?Uz viem ze by trebalo slapat minimalne 30 minut..,no ja asi tak dlho nevydrzim...ale skusim to dnes vecer..

anonym89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shaden
30. jún 2009

tak konecne je moj pracovny utorok za mnou, asi ako sobota na Slovensku - upratovanie , pranie ......
pojdem si zacvicit kalanetiku , nech sa ponatahujem , chrbat trocha boli
v jedle som vzorna , ziadne prehresky 🙂
a zajtra asi budem cely den na cukrovych melonoch , mame ich doma dokopy asi 25 kg 😀 cely dom od nich vonia
tak sa zatial majte , ja tu este vecer nakuknem precitat , co ste popisali

monca4ever
30. jún 2009

anonym89 - 😀 poznáme sa? 😀

janka_pn
30. jún 2009

zapnem MK a co zas citam? ... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 baby prestante 😠 toto forum a tato tema nie je len o felicii, monike a mimi (sorry baby) .... ale piseme o nasich chudnucich uspechoch a neuspechoch ! ma to fakt nebavi stale dake ohovaracky 😠 nie je tu na to nikto zvedavy!

monca4ever
30. jún 2009

janka_pn z duše mi hovoríš...
Budúci pondelok ideme zas do prečisťovačky?

mimikyky
autor
30. jún 2009

janka aj ja čumím ako puk 😠

janka_pn
30. jún 2009

a oznamila som to adminom 😠 tak ohovarajte teraz mna 😠

sticker
30. jún 2009

Janka 😀 😀 😀 😀

mimikyky
autor
30. jún 2009

kočky, my sme tu mali strašnú búrku, aj sme boli hodku bez elektriny 😠

decká vymýšľajú..........pomoooc,prečo sú prázdniny???

monkula
30. jún 2009

mimi, aj tu bola búrka.... ja rino prišiel z mesta a že je vonku horúco a dusno,a pár minút nato hrmelo... vravím,hrmí... a jarino, nie to sa vracajú stíhačky do Kuchyne, veď vonku je modrá oébloha a ochvíľku znova... potom len počujem z obývačky, ty vole, to čo je? a vzadu úúúplne čierno.... a maláu dokakaná až za ušami, že búka to.... bojim sa....

a teraz si predstavte, aká som koza.... nemám ani tuniaka, ani tvaroh, super, čo? 😠 😠

mukky
30. jún 2009

ahojte,mozem aktualizovat svoju otazku? 😀 vysiie uvedenu?

a co si myslite o burizonoch,tych farebnych?Bolo by to obcas velke zlo? 😀

nie su tam uvedene kalorie ani nic podobne..teda co pamatam..vcera som prenechala posledny balicek manzelovi 😀

jete obcas sladke?A ak ano,tak co ak smiem vediet 🙂

sticker
30. jún 2009

Mimi ja som sa tých mojich "zbavila"...mladšia je už v postieľke a staršia sa ešte hrá....pôjdem jej prečítať rozprávku a hotovo. Musím umyť v celom byte podlahy a keďže nepoužívam mop, ale sa "plazím", tak to mám taký tréning 😅 😝

mimikyky
autor
30. jún 2009

mon, dobré 😀 s krpcom to ani nehlo 😀

mukky, ak myslíš o tom stcionáry, tak ja hodinu 😉
burizony farebné-arizonky, sú sladkéééé

sticki, tichá závisť 😉

sticker
30. jún 2009

Mon najlepšia diéta - nemať doma nič z toho, čo môžeš 😅 😀

monkula
30. jún 2009

a ja som si kupovala dve konzervy tuniaka, no ani keby ste ma zabili, ja neviem, kam som ich dala.... 😖 😖
jogurtov mám doma plnú .... chladničku 😀 ale tvaroh, ani jeden.... a ani von sa nedá isť, leje ako z krhly.... 😒

sticker
30. jún 2009

MOn žeby škriatkovia? 🙂

monkula
30. jún 2009

vuuuuuaaaaaa...
aj som z toho mojho potomstva zbláznim.... skáču tu po sedačke a chiara kričí, že chce kupičku.... a keď navarím, tak sa porýpe e nechá tak, že ona chce vajíčka, porýpe a potom chce žošok s maslom a so šunkou a porýpe.... 😝 😝 😝

Dnes sa malý lúčil v škôlke, mali taký menší program, potom dostali absolventské čiapky, pasovali ich za školákov, dostali vysvedčenia a vyhadzovali čiapky do vzduchu.... 😀 😀 😀 😀

mimikyky
autor
30. jún 2009

mon, mne vždy tuniaka zožerká denis....musím dávať na dve miesta 😀 a tam nenájde 😀
daj si proteiňák 😉

monkula
30. jún 2009

škriatkovia nie, ja som tupá.... 😝
mimi, keĎ mne ten ja rinov proteinový nápoj nechutí.... 😅 😅 a že najlepší na trhu.... 😝

mimikyky
autor
30. jún 2009

mon,pekný program im spravili 😉
naša mima sa lúčila s prvým stupňom tak,že mali "noc v škole"

a náš denis sa dnes rozlúčil s prázdninami 😀 😀 😀

danciacik
30. jún 2009

Babulky no my sme sa vrátili z ďalšej prechádzky. Žiadna z vás teda nemá skúsenosti s Norbiho metódou?

mimikyky
autor
30. jún 2009

danciacik, ja nie 😉

zuzka1.
30. jún 2009

mimi ked chodim spavat okolo polnoci a neskor ,mozem jest aj okolo 20???som hladna ☹

monkula
30. jún 2009

zuzka, môžeš.... nemalo by sa jesť tri hodiny pred odchodom do postele.... 😉

zuzka1.
30. jún 2009

ok, idem na toho texas tuniaka, mnam 😀 😀 😀
monkula zachranila si mi zivot🙂

danciacik
30. jún 2009

Mimi a počula si už o tom respektíve o niekom kto by s tým mal skúsenosť. Lebo kamoška mi požičala knihu a znie veľmi zaujímavo

monkula
30. jún 2009

danciacik, veim, že Norbi mal so svojím programom úspech, ale osobné skpsenosti nemám ani ja....

ja mám doma Tuniaka Italiano, ale ten mi nechutí bez cestovín 😅

danciacik
30. jún 2009

no tak ja tu budem asi prvá 😀