Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

felicia1
3. júl 2009

a kde ste vsetky?mne maly chrni ja som si dala 2 cuketky kolieska este pobede bude acidko a ideme sa kupat pobede som rozhodla,to nas muz zavezie,idem sa asi vykotit na gauc,ved co budem????????

polarka
3. júl 2009

ahooojteee...mimikyky urobila som dnes pre seba razny krok a kupila korcule fila,skoda,ze prsi uz ma svrbia päty...velmi sa na ne tesim...pokojny vikend vsetkym! 😉

helenkasabinka
3. júl 2009

ahojte ja som si prave dala nivu-velky prehresok ale tej jedinej neodolam 😝

tenty
3. júl 2009

ahojte 😉

idem trosku na steper

ako sa drzite?

mimikyky
autor
3. júl 2009

ahojte kočky 😉
my sme sa dnes boli kúpať, pred chvíľou sme dorazii 😉

polarka, ahoj, držkaj sa 😉

tenty
3. júl 2009

mimi, tak mas za sebou krasny slnecny den aj s kupanim 😉

ja som prave docvicila, brucho, vnutorne stehna, teda stehniska a steper 2000 krokov

pekny vecer, snad este nakuknem

mimikyky
autor
3. júl 2009

😉

felicia1
3. júl 2009

ahojte

my sme bol boli v tescu na nakup,zas som si spravila nejake zasoby pre mna,chlapi si kupili zavinace a uz ich aj zjedli,ja som si pokupila tricka,mali take cipkove na ramienka,a este dva ine,nohavice som skusala ale nic sa mi nelubilo,tak behnem volakedy na klokocinu k nam do KIK tak som si vzdy kupila pekne a dobre

s riskom sme si kupili po nanuku,ale uz by som mohla aj prestat aj s tymi sladkostami a ist na to konecne vazne ako na zaciatku,ved 12 sa ha blizi

mimi,kde ste sa boli kupat?

felicia1
3. júl 2009

halooooooooo,kde ste vsetky?

helenkasabinka
3. júl 2009

ja tiez chodim do kik na nakupy oblecenia-aj pre mna a aj pre malu

felicia1
3. júl 2009

heli,nie ze by tam mali kraaaaasne veci,ale pre mna maju na moju postavu ano a to este ked som mala90 kilov,takze teraz hadam aj nieco krajsie este kupim,malemu som tam tiez kupila nejake veci,vetrovku zimnu minuly rok,aj nejake ine veci,cez tyzdne tam behnem a kupim nieco,lebo potrebujem

felicia1
4. júl 2009

dobre ranko

😕 😕 😕 a co kde ste sa stratili?

ale prisla som sa vma pochvalit,mam za sebou moj prvy ciel a to je 79 kilov a mam dolu zatila vyse 9 kilooooooooov 😅 je to super pocit,ako som ocakavala tak som nastartovana opat

idem rychlo davat do pucungu byt,mam na to len hodinu,potom mi pridu chlapi

tenty
4. júl 2009

ahojte 😉

kde ste vsetky?

ja este trosku upratujem a potom sa chystam cvicit nieco

a vobec neviem, co dnes varit 😒

mimikyky
autor
4. júl 2009

ahojte kočky 😉

ako prvé sa musím pochváliť 🙂 ak náhodou máte dnešný nový čas,str.24-25 sú foto vyžrebovaných jednotkárov, ktorý získajú pekné ceny...........a foto č.52 je moja šikuľka Mimi 😉 😉

nám sa včera pokazilo elektrické otváranie okna na spolujazdcovom mieste,tak sme sa s tým večer serepetičkovali, a dnes to muž išiel do dielne ku kamošovi opravovať.......

a hneď ako príde, nalodíme sa do auta, a ideme sa kúpať 😉 cestou nakúpime nejaké to jedlo,ak by hladoši mali záujem aj z vody vyjsť 😀 😀

feli,chodíme do Senca 😉

tenty
4. júl 2009

mimi, gratulujeme k jednotkam a k vyhre, je to super 😉

pekne kupanie, nech pocasko vydrzi

felicia1
4. júl 2009

mimi,gratulujem

tenty ja som akurat dovarila zeleninkovu polievku z mladej zeleninky a kopu hraaasku s krupicovymi haluskami a druhe maju vajcove halusky s uhorkou,to miluju,spravila som len malo,aby som nevychadzovala ,lebo zajtra varim na novo ine jedlo
upratovala som sufliky este,fuuu a teraz si idem dat melon este ako desiatu,pobede hadam niekam vypadneme ale nevime kam,ja planujem ist ku kamoske,uz ma chce vidiet,ale aj tak nic neuvidi 😀 idem pradlo naukladat do skrin,nech mi to mizne pomali,caka ma dalsia varka zehlenia,ja len zehlim,zehlim,periem,periem,kedy si najdem nejaky ten system uz?

mimikyky
autor
4. júl 2009

Dakujeméééé 😉

mimikyky
autor
4. júl 2009

no, tata je doma, okno opravené...

tak ideme pobaliť,a odchoooooood 😀
beriem aj foťák 😉

zatiaľ pááá 🙂

mimikyky
autor
4. júl 2009

ale vás tu bolo cez deň veľa 😀

shaden
4. júl 2009

pekny den dnes musi byt , ked ste este vsetky mimo pocitaca 🙂
u nas postarom - horuco , ani sa nemam s cim pochvalit, par dni uz chyba kontrola pri jedle 😀 😀 ani neviem na co by som sa vyhovorila 😀 ale ved to prejde, hlavne je udrzat si zatial znizenu vahu, ale aj tak uz sa od zajtra chystam pokracovat v zmensovani 🙂 🙂 v lahsim zaludkom mam akosi viac energie

mimi , dcerke prajem, nech sa jej aj nadalej tak pekne dari 🙂

shaden
4. júl 2009

aha, kym som dopisala uz si ma predbehla
🙂 🙂

monkula
4. júl 2009

Mimi, Miška šikuľka, len tak ďalej... 😉
My sme dnes boli v ZOO, pridala som nejaké fotky, aj moju 😝

ikatarina
4. júl 2009

bože mon, videla som fotky, a ty čo cgceš schudnúť?

mimikyky
autor
4. júl 2009

mon, dík 😉

práve sme sa vrátili s tatinkom,boli sme "vonku" po sto rokoch tuším 😀
idem nahádzať nejaké foto 😉

monkula
4. júl 2009

katka, zadok a brucho... 😝 😝 😝

helenkasabinka
4. júl 2009

ahoj mimi

helenkasabinka
4. júl 2009

mon postavicku mas peknu 😉

monkula
4. júl 2009

heli, dík...
ale aj tak nie som spokojná... i keď si niekedy hovorím, že po dvoch deťoch, to nie je zlé... 😅

helenkasabinka
4. júl 2009

kočky je mi luto ste velmi zlate---ale tato nova tema mi nejako nereze ☹ -uz to nie je ono a ja odchadzam na inu stranku-do inej temy 😔 😔

len som sa dozvedela zasa zarazajuce klamstva a boli ma to 😢 -boli ma ako ma iste osoby sklamali ☹ nemam tu uz co robit ☹ 😔

drzkam vam vsetkym palceky 😉