Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

sedmokrasska
13. jan 2010

mimikyky, kolko stoji ten casopis dieta? 😎 idem si ho asi kupit, aj sme. uz sa obliekam a idem na lov 😅

mimikyky
autor
13. jan 2010

1,60 a toto vydanie je dobrééé, už študujem 😉

sedmokrasska
13. jan 2010

dakujem, uz idem, a ked pridem, precitam, napisem postrehy 😉

mimikyky
autor
13. jan 2010

ok 🙂 😉

helenkasabinka
13. jan 2010

ahojte tak ja uz mam po ranajkach-kaiserka celozrnna+sunka+fit syr+redkovka,rajcina,cervena paprika 🙂

monkula
13. jan 2010

Už mám SME doma, som zvedavá na jedálniček 😉
Dietu som si chcela kúpiť aj ja, ale ešte nemali nové číslo... 😀

helenkasabinka
13. jan 2010

no aj ja by som mala ist kupit SME ale sa mi nechce,zavolam mm,ked pojde z prace,tak nech mi kupi cestou domov 🙂

sedmokrasska
13. jan 2010

NO babulky, mam aj SME aj casopis DIETA! Oboje supis. Som cela zazrata do toho casaku, neviem prestat citat. Normalne som prekvapena, ako som doteraz mohla bez neho fungovat? 😎
Fakt dufam, ze mi to pojde lepsie, a rozmyslam, kde si mam nalepit ten plagat??? Kam si ho date vy? 😅

helenkasabinka
13. jan 2010

co je na tom plagate? 😕

mimikyky
autor
13. jan 2010

no,kura sa dopeká, polievka varí 😀

ja časák dieta mlujem 🙂 🙂 🙂
sme ešte nemám, zabudla som si do škôlky zobrať euráče ráno 😠

mon, ja si kupujem aj fitnes, český, re ženy,je to dvojčíslo vždy na dv mesiace za 3,99 a ten je bombový,suer rady o cvičení 😉
mon,dnes si idem kúpiť nejaké bielkovinky,máš tip??? nejaký drink namiesto večere po cvičení...

helenkasabinka
13. jan 2010

mimi ty si sikulka ze kura sa uz dopeka 😵 no ja som este ani piect nedala 😅 😀 a ako si ho robila? 😕 😉

mimikyky
autor
13. jan 2010

heli, dík
normálka, s korením na kuriatko pre zvyšok, sebe na cecíky som nedala,len troška kmínu, a samozko aj kožička išla pá ☹
ešte dokončujem koláčik pre decká, skúšam nanukové rezy 😕

Miška mala 11teho o 11tej 11narodky, a ja som bola v robotke, tak aspoň dnes ten koláčik 😉

helenkasabinka
13. jan 2010

mimi jej Miška mala krasny datum,same jedenstky 😵

kuriatko aj ja spravim a tiez len ceciky ja budem papat a bez kože 🙂

mimikyky
autor
13. jan 2010

no, ráno išla do školy ako 10r a zo školy došla ako 11ročná 😀 😀 😀
keď prišla za mnou do roboty na zmrzku som jej povedala: ty vyzeráš inak ako ráno 😀 nechápala,ale potom sa smiala 😀 😀

helenkasabinka
13. jan 2010

mimi dobreeeee,zlate 😵

helenkasabinka
13. jan 2010

jeeeej a konecne vidim s kym si pisem,dala si si fotku konecne zasa 😵

mimikyky
autor
13. jan 2010

no, vieš....určite vieš 😉

helenkasabinka
13. jan 2010

mimi viem moja,asi teda viem 😉

mimikyky
autor
13. jan 2010

heli, si aj na FB??

helenkasabinka
13. jan 2010

lubka ano som aj na FB 🙂

mimikyky
autor
13. jan 2010

ja si tam občas píšem so zuzu 🙂 ale mon tam tuším nechodí.....
budem musieť kvoly vám oprášiť skype 😀

helenkasabinka
13. jan 2010

mimi tak ho strasne rychlo opras,lebo cez skype je to super a tam mi skor poradis ked nieco surne potrebujem

sedmokrasska
13. jan 2010

No tak casopis je super, a este skusim ten fitnes. Uvidime. Ja idem mat dnes kridielka so zeleninou na obed. Uz som hladna ako vlk, ale dam este prat predtym, lebo vonka je pekne, svieti slnko.
Na tom plagate zo SME su policka na jednotlive dni, kde si mozete zapisovat, ci uz cvicky, alebo jedlo, ktore planujete jest. A su tam taktiez nejake rady, ako sa stravovat,pyramida toho, co mate jest. A este tabulka, kde si mozete zapisovat, ako stracate kila 🙂 V celku optimisticke 😎

mimikyky
autor
13. jan 2010

no, ja mám hotovo 🙂

idem si dať polievočku 😉 zeleninkový vývar čiste len zeleninka 😉

helenkasabinka
13. jan 2010

mimi sikulka a vyvarik musi byt mnamky 🙂

ja som mala navstevu a uz odisli...... 😉

helenkasabinka
13. jan 2010

papala som kuriatko pecene bez koze,len prsička a k nemu koooopec zeleninky 😵

monkula
13. jan 2010

nie, ja nie som na FB
aj ja už mám časopis Diéta pred sebou, a ten krém ma prekvapil, ja že len vzorka a oni tam švihli celé balenie, super 😀 Recepty tam sú perfektné.... 😵 😵

helenkasabinka
13. jan 2010

monkulka ahojky ja asi pojdem do mesta s mangelom a kupim si aj casak dieta a aj SME,uz sa moc tesim 🙂

a kremik je tam aky? 😕

domyyy
13. jan 2010

ahojte kočky, môžem sa pridať?? 🙂 helenkasabinka mi odporučila túto tému, snažím sa schudnúť od nedele len dnes som moc zhrešila 😝 snažím sa schudnúť delenou stravou 🙂

helenkasabinka
13. jan 2010

dominika ahojky,urcite sa mozes k nam pridat,ved tu su zlate baby a netrap sa tym ze si zhresila,zajtra to napravis 😉