Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

sedmokrasska
14. jan 2010

Baby, zjedla som spenat, ale este som hladna. Je pravda, ze som si dala len maly tenierik, ale este dnes asi zhresim, ak to teda nie je prehresok, dam si zavinaca s kaiserkou, co vy na to? 😅

helenkasabinka
14. jan 2010

sedmokraska zavinac s kaiserkou podla mna nie je vobec prehresok 😉

sedmokrasska
14. jan 2010

som rada, ze je to tak 😵

sedmokrasska
14. jan 2010

No v tej bille sa mi dobre nakupuje 😎 zavinaca som kupila v 50% zlave! idem citat SME. A inak ta karicka Finest, je klasicky trojuholnikovy syr, v takom istom obale ako normalny, cize v ruzovom, a ma tam nadpis ze Fitnes, a este ze je 7% tuku v nom. Ja som si kupila ten s jogurtom 😝 mnam

monkula
14. jan 2010

jaaj a ja že je plátkový, no, dnes som trúba ja... 😝

sedmokrasska
14. jan 2010

je aj platkovy! a je aj natierkovy, su asi 3 druhy! 🙂 ale tento ma nejmenej tuku 😅

helenkasabinka
14. jan 2010

ja mam karicku fitnes tvrdy syr a ten si krajam na chlieb 😉

domyyy
14. jan 2010

ahojte 😎 ja už mám po obedíku 🙂 na raňajky som mala jablko a teraz špenátik so zemiakmi...inak špenát len s vodou, žiadne mlieko 😕

kočky čo hovoríte na to, že na raňajky jem ovocie? 😕 neviem či sa to v pohode môže.... 😅

helenkasabinka
14. jan 2010

dominika ovocie na ranajky je perfis 😵

domyyy
14. jan 2010

heli...ďakujem 😵 inak ty nič nepapáš medzi raňajkami a obedom a medzi obedom a večerou? 😕 ja mám stále na niečo chuť a neviem čo môžem a čo nie 😒

helenkasabinka
14. jan 2010

medzi ranajkami a obedom ee lebo ja ranajkovavam okolo 10-tej alebo 9-tej 🙂

domyyy
14. jan 2010

heli..a poobede? 🙂

helenkasabinka
14. jan 2010

poobede si zvyknem dat nejaky light jogurt a ovocie alebo musli k tomu 😉

helenkasabinka
14. jan 2010

ja som prave dojedla musli s jahodami a s jogurtom 🙂

domyyy
14. jan 2010

díky Heli 🙂

kočky a neviete mi poradiť s čím mám jesť cestoviny? 😅 kečup a syr, to mi nechutí 😅 ja si dávam vždy morca dellu ale to mi ide už hore krkom 🙂

monkula
14. jan 2010

domyyy, až sa mi zatmelo pred očami, že na špagety kečup a syr a morca dellu, pomoc 😅 😅 😅

Cestoviny sa môžu papať s hocičím, napríklad s tuniakom, špenátikom, to milujem
na olivovom oleji si osmaž cesnak a pridaj špenátové listy, môžeš aj mrazené, ale tie najpr prelej vriacou vodou, nech sa oddelia. Môžeš dať aj trošku šľahačkovej smotany, len aby to bolo omáčkové, nie celý kelímok 😝 😀
Alebo s brokolicou a inou zeleninkou, ale už nikdy nie kečup a syr... taliani by odpadli, keby to videli 😀 😀

domyyy
14. jan 2010

monkula....ten kečup a syr nejem už 10 rokov ale väčšina ľudí v mojom okolí to jedáva 😅 🙂 a morca dellu som jedla ešte pred diétou 🙂 ďakujem za rady 🙂 🙂 najviac milujem cestoviny s brokolicou len som sa bála, že je to moc kalorické keďže tam dávam aj tú smotanu 😝 😀 zajtra si to teda spravím 🙂

helenkasabinka
14. jan 2010

monkula namiesto kecupu moze byt pretlak vsak? 😕

a syr preco nie? 😕 ved ked je light do 30%t.v.s.tak ani tak nie? 😕

mimikyky
autor
14. jan 2010

ahojte kočky 🙂
tak už som z práce doma, a dnes to bolo strašnééé 😝 😝 😠 ☹ 😢 😖
doma som raňajkovala o 7hod ovsenú kašu......a potom sa mi podarilo na stojáka až o 18:35 si dať desiatu 😠 😠
ľuďom u nás zašibotáva, v kuse máme plnú cukráreň!!!!!!

doma som spapala zeleninový šalát s cecíkmi, čo mi muž o 13hod doniesol do roboty 😖

helenkasabinka
14. jan 2010

ahoj mimi som rada ze sa k nam ozvala juj ha a stym papanim sa polepsi 🙂

mimikyky
autor
14. jan 2010

no, heli keby som vedela ako!!!!!!!!

helenkasabinka
14. jan 2010

mimi ved chapem ze v praci je to uz horsie 😒

poradte mi co zajtra si mam uvarit na obed? 😕

helenkasabinka
14. jan 2010

zase nikto? 😒

no pojdem ja spat,a ak mozete tak mi poradte ako si na zajtra mozem pripravit pangasa 😵

monkula
15. jan 2010

heli, mne nešlo o to, že syr je tučný, alebo kečup... Ja milujem Taliansko, taliansku kuchyňu, aj sa učím po taliansky, tak ten kečup a syr, to mi pripadalo, ako "znásilňovanie" špagiet, keďže je také množstvo iných, chutných vecí, čo sa dajú na cestoviny dať..
Domyyy, ešte aj pesto, len si ho rozohreješ na panvici, bez oleja, tam už olej je, a vhodíš cestoviny, hore parmezán a je... 😉
Pesto sa dá kúpiť v LIDLI

helenkasabinka
15. jan 2010

monkul ja chapem ako si to myslela,len za to som sa pytala,ci nie je lepsi pretlak 🙂 viem ze kecup ma vela cukru a kadecoho ineho 😉

sedmokrasska
15. jan 2010

Ahoj Ahoj, mam sme, uz som ho aj prestudovala. Len jedno mi v tom jedalnom listku nie je jasne, ci je ta gramaz v surovom stave?! 🙂

helenkasabinka
15. jan 2010

juj dnes som mala cely den co rbot,nemala som ani cas na vas 😅

od rana som sa az teraz zastavila 😅

papala som o 15:30 hod.cestoviny a pomoc uz ma hlad chyta 😅

asi si dam nieco pod zub ale bud jogurt alebo ovocie len 😉

sedmokrasska
15. jan 2010

A este mam jednu otazocku na vas 😎 kde sa da kupit mrazeny spenat, ale listy, nie drteny 😅 lebo vsade maju len ten rozdzabany 😒