Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

felicia1
2. júl 2009

sticker 😉 tak som dala len 20 minut,ale nieco zo mna odtieklo 😀 potom este cinkysom prevetrala,umyla dalzky v celom byte po vcerajsku,syr z chlebickov bol vsade 😀 este som nebola ani vo vani,cakam maleho,kazdu chvilu pride,dam jeho do poriadku a potom seba 🙂

a dnes lahnem vecer pred tv,tusim ma byt nejaky dobry film,tak si v klude kuknem

co mate zajtra v plane?ja uz nevime co s malym,kde by sme isli.........asi pojdem k svagrinej,ma doma deti,tak ich pojdeme kuknut na MHD lebo je to trosku daleko a my uz kocik nepouzivame

Heli,bola si s malou u doktorky?co povedala?

mimi a tvoja mimi je ako na tom?Hrdielko este boli?

mimikyky
autor
2. júl 2009

feli,dnes ju ráno nebolelo,a neskôr zase hej........takže zajtra ieme k doktorke 😉

mimikyky
autor
2. júl 2009

dnes som sa dozvedela,že nás čítajú aj kočky z "mamaaja", a majú nejaké komentáre na nás.....
všetky pozdravujem 🙂
a odkaz pre ne, áno,dá sa chudnúť aj keď si človek občas dopraje čokoládu 😉 a aj keď je strava 70% ,zvyšných 30% úspechu je správny pohyb, cvičenie 😉 a keď niekto máká 1-3hodiny denne, a 4-5x v týždni,môže si to dovoliť 😉

hankah23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sticker
2. júl 2009

Mimi 😵 😉

shaden
2. júl 2009

ahojte!
pracovny den , ale som spokojna, vsetko co som chcela, som stihla. akurat s jedlom 😀 to mohlo byt inak, ale nevadi , bude to v pohode 🙂
zajtra dalsi rusny den, na obed pride svagrina s rodinou , tak budeme mat rusno az do vecera 😀
a inac horuuuuuuuuco, zacina uz typicke leto

mimikyky
autor
2. júl 2009

sticki, čo už 😉

mimikyky
autor
2. júl 2009

shaden,ahoj 🙂

aj tu má byť zajtra pekne.......muž sa ráno dozvie,či bude mať voľno, vraj to vyzerá že áno,,,,,,tak by sme skočili k vode 😀 schladiť bandu

shaden
2. júl 2009

ja to vidim na sebe, ze to ide aj s tou cokoladou dole, aj ked samozrejme pomalsie, ale predsa 😀

mimikyky
autor
2. júl 2009

no, takže žiadne moje kecy 😉 ďakujem shaden 🙂 😀 😀 😀

shaden
2. júl 2009

mm ma teraz par dni oddych, ale moznost ist k vode nie je ☹ tak oddychujeme doma 😀 😀 na zajtrajsok sa tesim , dozviem sa nove klebety 😀 😀

danciacik
2. júl 2009

ahojte kočky. ako sa tu máte? Ja som sa celý deň neozvala, konečne mal muž voľno tak sme išli s deckami ku starým rodičom, nafúkali sme bazén nasmerovali do neho šmýkalku,...to bolo radosti. Teta nám upiekla medovníky (len jeden som ochutnala 😉 😀 ) a oberali sme čerešne - mňam. Ale moji krpci majú riadnu výdrž, Paťko spal len 30 minút za celý deň a Larka 15 minút 🤐

aplless
2. júl 2009

mimikyky ,,, felicia hlavne že ste šťastne 😠

mimikyky
autor
2. júl 2009

vau, to bola rýchlosť 😉

shaden
2. júl 2009

http://jaruna7.bloguje.cz/536162-skvela-zazvoro...

jaaaaaaaj, skoda , ze nemam tie kvasinky hned by som to isla vyskusat, akurat som dnes kupila 0,5kg zazvoru , no nic bude na caj a do jedla

a este clanok o zazvore
http://www.diva.sk/zdravie-a-lifestyle/zdravie/...

felicia1
2. júl 2009

co to tu,vidim nejaky tvar znamu,idem rychlo citat 😀 😀 😀

felicia1
2. júl 2009

aples a co tu ty?
a preco si spomenula len mna a mimi?

aplless
2. júl 2009

didka ty vies prečo a neprisla som sa hadat verejne nebudem vam kazit temu

felicia1
2. júl 2009

a uz mi je lepsie na dusi,mimi,pod na skype na chvilu

felicia1
2. júl 2009

aples pre teba uz nie som didka,ani nic ine,ak chces nieco riesit,ries to cez ip alebo ss a to odkazujem aj ostanym a nesnorte ak nechudnete s nami!!!!!!!!!!!!!!!!

aplless
2. júl 2009

daj mi uz pokoj lebo furt len klames a vbzdy aj budeš 😠

felicia1
2. júl 2009

idem si uspat maleho,dufam,ze dovtedy tu budem citat len same pekne prispevky 😀

lucxy
2. júl 2009

prestante sa tu zase hadat,,,lebo to bloknu

felicia1
2. júl 2009

lucxy ja som kludnaaaaaaaa 🙂

zmenme temu,piste kto co dnes robil

aplless
2. júl 2009

no mne už mala spi od osmej 🙂

mimikyky
autor
2. júl 2009

no, tak už stačilo hádam..........

mne neva že sem chodia aj iné kočky 😉

shaden
2. júl 2009

dobru noc! na zajtrajsok sa mi treba dobre vyspat , aj tak uz nevidim poriadne na pismenka
😀

felicia1
2. júl 2009

mimi,zle som napisala?ved nech sa chodi aj sam prezident ale s rozumom si ideme pisat,nie?

mimikyky
autor
2. júl 2009

shaden dobrúúúúúúúúúú 🙂

tak ten mi asi nepoďakuje za dobré rady 😀

aplless
2. júl 2009

ja vzdy len s rozumom a mier s nami 🙂