Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

felicia1
2. júl 2009

mimi,jasne ze podakuje a este aj cokoladu mu odporucime 😀

felicia1
2. júl 2009

Sandra Bulock 😀

mimikyky
autor
2. júl 2009

feli, už daj pokoj s tou čoko 😉 lebo si pôjdem dať 😀

aplless, oficiálne Ťa vítam mezi nami 😉

aplless
2. júl 2009

akože toto je verejne forum a hadam si tu moze pisat kto chce co chce

aplless
2. júl 2009

mimik dakujem

aplless
2. júl 2009

za privitanie som zabudla napisat

felicia1
2. júl 2009

mimi,na daj si ked mas chut,ja nie radsej uz,bola mi zas svagrina gratulovat a doniesla mi coko,orieskovu a otec modre plody,morske ci co,tak som hned kazala muzovi nech to schova

mimikyky
autor
2. júl 2009

aplless, jasan 😉 budem rada 🙂

a čoko už dnes bola, ale bez cvičenia 😝

zuzu80
2. júl 2009

ahojte zienky 😉

tak tento tyzdnen vas absolutne nestiham 😕 Som s malou na marodke a sa mi zda, ze toho stiham menej ako ked som v praci.....tie dni su nejake kratke 😕

este potrebujem nejake veci do roboty porobit a potom ak este nebudem chrapkat na klavesnici, tak si este pojdem odcvicit nohy a brucho, bo dnes sme uz aerobik nemali......prazdniny 😀 😀 😀 😀

mimikyky
autor
2. júl 2009

zuzulík, ahooooooooj 🙂
tak neskoro cvičiť? ani by ma nehlo 😝 😀

zuzu80
2. júl 2009

mimi, sak ked sa cez den neda, tak musim tak neskoro.....ale aspon mi nebude tak straaasne teplo 😉

aplless
2. júl 2009

ja som mala čoko nanuk a nehanbim sa za to no ked je chut tak co uz

felicia1
2. júl 2009

a ja vcera bonbonieru a co???????? 😀 a dnes nic 😀

mimikyky
autor
2. júl 2009

zuzu, no,neviem......ja by som sa ani nehla už najradšej, nie to ešte cvičiť 😝

aplless, veru, ja zastávam,keď je chuť, treba si dať.......čím dlhšie odolávam a na silu hlavne......tým viac potom toho zožeriem 😀 😀

mimikyky
autor
2. júl 2009

kočky, idem off.....horúci notebook, bolavá riťulka, a v prstoch na rukách kŕče........kto vie pečo?!!! 😀 😀 😀

dobrú nocku,krásne sníčky 🙂

felicia1
2. júl 2009

mimi,dobru a kto tu este je?ja som si dala o 20:00 kafe

mukky
2. júl 2009

ja som tu ak neva 😀

mukky
2. júl 2009

ja som za 6 dni mala len raz zmrzlinu,odmena mala za ten krok sa zmensit 😵 ,ale po roku jedenia kazdy den sladkeho to je super 😀 😎

felicia1
2. júl 2009

ahoj mukky

aplless
2. júl 2009

idem aj ja mužik je doma

mukky
2. júl 2009

ahoj ako dovi?

felicia1
2. júl 2009

mukky co dovi?

mukky
2. júl 2009

si napisala ahoj,tak somnevedela ci ma vitas ci odchadzas ...ale vidim ze si tu..juj ten dezert ti zavidim,ja som dostala na meniny 2 a nedala som si ach jaj 😝 a este jeden tam je,takze su 3 😀 ,ale par kuskov si mozno dam o tyzden 🤐

sticker
3. júl 2009

Ahojte 🙂 Fal kávu o ôsmej? Kedy si šla spať? 😅 😝
Ja pijem kávu a na jedlo chuť nemám - cestovná horúčka je dobrá diéta 🙂
Mukky ja som tiež bola závislá na sladkom každý deň 😝 a hlavne Kinder Pingue...to by som aj celý kartón zjedla 😀 . Ale krotím sa už a ani tá chuť taká nie je 🙂
Ale mať doma 3 dezerty tak neviem, neviem 😀

mukky
3. júl 2009

sticker 😀 ,a to mam doma este plno zmrzliny,nanuky,milky cokolady,spustu lentiliek a cukrikov 🤐 🤐 😀
a vies ze ani ja uz nemam taku chut na sladke?bola len zmrzlina jeden den,na olovrant a veceru 😀

ale mam zo seba dobry pocit ze som sa odhodlala nieco so sebou robit 😵

felicia1
3. júl 2009

ahojte

tak my sme sa mali ist kupat dnes,ale sme zmeskali mhd dva krat,takze sme nesli,bola som si kupit dnes cukoty,kupili sme si melon,tak som dnes mala este chlebik rano a teraz melon,a inak napriek mojmu velkemu prehresku bonboniere,som asi moj metabolizmus sokla,lebo mi to ide kraaaasne dole,no mozno aj preto,ze som vcera nic nejedla skoro

idem si dat maleho spinkat papa

danciacik
3. júl 2009

ahojte kočky. tak poslušne hlásim že po troch dňoch dodržiavania Norbiho metódy je kilo dole. Ale porušila som jednu zásadu, nemala som sa vážiť 30 dní a vydržala som len tri dni 😅

felicia1
3. júl 2009

danciacik ahoj,tak gratulujem,z toho si nic nerob,ja prve co spravim ked rozplestim oci je,ze idem na vahu 😅

ikatarina
3. júl 2009

Feli - aj ja, máme ju v obyvke a niekedy somn na nej aj 3x za deň, choré, že? :-
Ja som akurát vstala, a idem im niečo ukuchtiť, nech neumrú hladom 😀

danciacik
3. júl 2009

Feli ja to isté, ale nejak som tie 3 dni vydržala ale dnes som to už nemohla vydržať 😀 Už mi konečne prišla aj vlastná kniha tak požičanú môžem konečne vrátiť -juj sa teším