Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

danciacik
27. jún 2009

ahoj a môžu sa pridať aj nové kočky - teda ja 😀 z témy Idem chudnúť a seriozne! - dúfam, že somsi dobre zapamätala názov. Sme ťa tam hľadali.

tamuska2007
27. jún 2009

ahooooooooooooj, mimikyky, tak ja som tiež neprispievala do vašej starej temy, ale rada by som sa pridala sem, sice nepatrim do starej partie, ale chudnem, ale neako sa mi nedari, môžem sa pridať??? 😉

mimikyky
autor
27. jún 2009

tému som založila hlavne kvoly mojim kočkám, a so súhlasom admina, a budeme tu okrem pokračovania nášho zmenšovania sa, ktoré máme rozbehnuté, aj kecať o všeličom možnom.......taký voľný pokec,aby niekto náhodou nemal zase nejaké úmysly😉

nemôžem nikomu zakázať sem prispievať 😉

tamuska2007
27. jún 2009

ok, len som sa opytala, nebudem prispievať ☹ , ale chapem to 😔 , len by som ta chcela poprosiť, či by si mi mohla poslať neake triki ake si posielala babam na ip, chcem len dobru radu, ked ti to tak dobre ide. Nechcem sa vnucovať, a ani ta otravovať. 😉

mimikyky
autor
27. jún 2009

tamuska, kľudne tu zostaň 😉
iem Ti to poslať,už to letííííííííííí 🙂

tamuska2007
27. jún 2009

dakujeeeeeeeem, si strašne zlataaaa 😵 😵 😵

mimikyky
autor
27. jún 2009

ja viem........len tu niektoré na to už akosi zabudli 🙂

monkula
27. jún 2009

ahoj Ľubi, konečneeeee 😵 😵 😵 😵

mimikyky
autor
27. jún 2009

mon, už som isté veci psychicky nezvládla.........rozumieme si,že???

monkula
27. jún 2009

mimi,rozumieme.... ani aj som tam nechodila, až na pár príspevkov.... 😉 😉 😅 ale nebudem nikomu brať to, že sa teraz cíti ako king,,,, 😉

mimikyky
autor
27. jún 2009

mon, vedela som, že Ty ma zase nesklameš! ďakujem 😉

apna
27. jún 2009

ahooooj mimi,
snad este pamatas,som bola tak trochu este nova v tv.teme a do novej som nejak nepisala 🙂

monkula
27. jún 2009

mimi, veď vieš, že ja som Tvoja úplne najväčšia opora... to si za tie dva roky ešte nepoznalaaa? 🙄 🙄 😀 😀

ozaj, Jari mi povedal, že ma za Tebou kedykoľvek odvezie, že sa poprechádza po meste a my budeme kecať... 🙂 🙂 🙂 😉

mimikyky
autor
27. jún 2009

ahoj, pamätám........vítam Ťa mezi nami 😉

felicia1
27. jún 2009

mimi,dakujem za pozvanie,veeeeelmi si to vazim, 🙂 🙂 my dve sme si cosi vysvetlili a ja nehavam tomu volny priebeh.......chapenzi 😉

ako som uz pisala vedla,tak chudnem, a mne osobne sa darilo len tu,no posledne dva dni akosi odbocujem od chudnutia,hadam ma znova dostanes na tu ''spravnu cestu''

tak nech je tato tema opat taka skvela ako predosla a mimi,pevne nervy s nami,v chudnuti 😀

mimikyky
autor
27. jún 2009

mon,
super, tak si spravíme niekedy randíčko 😉

ja mám teraz strááášne nervy z prázdnin........to bue u nás horror 😀 😀 😀

monkula
27. jún 2009

aké boli vysvedčenia? 🙂

mimikyky
autor
27. jún 2009

mon, moji majú až v utorok 😉 ešte mám dva dni kľud 😀

felicia1
27. jún 2009

tak to musis este vyuzit 🙂

mimikyky
autor
27. jún 2009

no, budem musieť......a v utorok doobeda už idem pre mladú na intrák, to bude plné auto 😀 ........a ona je schopná si tam ešte zajtra na tie dva dni odtrepať miliardu handier

felicia1
27. jún 2009

mimi,nosite ju n ainrak kazdu nedelu?no ved ako baby,ne?musia byt vzdy pekne

monkula
27. jún 2009

no baba, no...

ja asi za chcíľu oddídem, musím si umyť riad 😝 😝 , zajtra skoro ráno odchádzame, synátor má futbalový turnaj v Brezovej pod Bradlom,a máme tam byť o pol deviatej ráno... 😲

mimikyky
autor
27. jún 2009

feli,každú nedeľu veru.......

baby sú obe riadne modelky,aj päť krát sa pezlečú kým len na nákup skočia

mimikyky
autor
27. jún 2009

mon,
tak mu budem držať palce 🙂

monkula
27. jún 2009

mimi, dík..... ak ho teda mladý postaví, lebo už sme dvakrát odišli zo zápasu, čo tam malý len stál a fňukal, že nehrá...

mne vysvetlia, že je malý a že bol dobrý stav, tak nestavajú malích, ale malému to nevysvetlím.... tie slzy ako hrachy...

monkula
27. jún 2009

malích=malých... 😅

mimikyky
autor
27. jún 2009

hnusoby hnusné.......to je škoda, budem mu o to viac držať palce, aj ten šiesty prst 😉

monkula
27. jún 2009

dík....

ale každú nedeľu sa hrabeme niekam na záhorácky laz a on len stojí a stojí... 🙄 🙄

maca793
27. jún 2009

takže idete chudnúť? ja sa o to pokúšam už dlho a nič dokonca som si kúpila aj nejaké lieky ale keĎ prídem k našim tak neodolám maminej kuchyni 😉

felicia1
27. jún 2009

ahoj maca,no to je aj o tom odolavani,hlavne o pevnej voly