Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

maca793
27. jún 2009

a to ani doma nejem a chodím stále niekde preč som v stálom pohybe aj 6 hodín denne, aj viac a nič sa s mojím telom nedeje

viem najlepší by bol sex ale kde zohrať super chlapa, čo by to vydržal so mňou? 😀

mimikyky
autor
27. jún 2009

maca, my pokračujeme 🙂 ........a krásne sa nám darí.....len sme si trošku prevetrali tému 😉

maca793
27. jún 2009

a čo robíte preto? nestíham vás poriadne čítať, doma počítač nemám, takže za týždeň vypadnem z cviku

mimikyky
autor
27. jún 2009

pekne správne papáme, a cvičíme-poniektorý 😉

maca793
27. jún 2009

nejem vôbec cez deň dám si len nejaký banán, jablko, a vypijem asi 3,5 l vody. a koľko sa ti podarilo už schudnúť? a z koľkých kilogramov?

mimikyky
autor
27. jún 2009

ja som dala teraz dole už cez 5kil,ale véééľa cm 😉
zajtra si urobím album tu mi ho zmazali, a dám Vám heslo, kočky Ti potvrdia,ktoré foto už videli kým tu boli, že som sa pekne zmenšila 😉

monkula
27. jún 2009

maca, ale to robíš chybu, že neješ.... cez deň neješ, nechytá ťa na noc žravá? Musíš papať pravidelne, aby si telo zvyklo, že dostane napapať, potom nebude pýtať, ako sa mu zachce.... 😝

no nič, touto múdrou radou sa s vami lúčim, ten riad sa neumyl, sviniar, musím ísť ja....
mejte, dám vedieť, ako dopadol jarko
a mimi krásne schudla.... 😉

mimikyky
autor
27. jún 2009

mon dík 🙂 a dobrúúúúúúúúúú, a držte sa, hlavne Jarko ml 😉

maca793
27. jún 2009

nie vôbec ma nechytá pažravosť večerom, lebo líham do postele doma už o ôsmej.

apna
27. jún 2009

maca potvdzzujem,ze sa mimi krasne zmensila,spevnila a upravila si perfektne postavu,som videla fotky 😉
no ja som sa dnes zvazila a asi dva mesiace aj nieco ,co tak aj chudnem,potom sa vykaslem na to a zas chudnem...ale teraz posledne tyzdne tak serioznejsie som to zobrala.no a mam dole osem kil.a nechapem odkial,ked rifle su mi stale take tesnejsie,ako je to lepsie ako predtym,ale zas nie az tak.a splaslo brucho trochu.skoda,ze som sa nepomerala.

mimikyky
autor
27. jún 2009

apna, dík 😉
a pomeraj sa teraz,a o dva týždne znova 😉

mimikyky
autor
27. jún 2009

maca IP 😉

felicia1
27. jún 2009

tak ,tak ,mimi schudla krasne,ja som sa nemohla vynadivat,

ja som schudla nieco vyse 8 kilov,ale cm idu lepsie dole
takze maca,zacni papkat 5 krat za den az 6 krat male porcie,mimi uz poradi co tak papat ja ti mozem akurat napisat,,ovocko len do obeda a aj pecivo,pobede bielkoviny,obed masko,kuracinka,biele masko,vselijake zeleniny zapekane to uz mimi ti napise,ja osobne zihalvovy caj pijem a pi vodu tak ako doteraz to je super,
ked pridas cvik pojde to lepsie dole,je to makacka pre mna osobne ano,ale ono to za to stojiiiiiiiii

apna
27. jún 2009

mimi zajtra sa isto pomeram a zapisem
ked baby ja som z tej vody taka nafuknuta,tazka sa citim,plna,mam pocit,ze keby netrebalo tolko pit,tak by som bola mensia 😀

felicia1
27. jún 2009

a ozaj mimiiiiiiiiiii - DAKUJEM 😉 ty vies za co............... 😉

maca793
27. jún 2009

cviky sú u mňa na dennom poriadku samé behanie s letákmi, okolo detí a večer som hotová, nestačí to? a na jedenie cez deň nemám čas.
a nemôže to byť aj hormónmi? počula som že po 30-tke sa hormóny menia a horšie sa aj chudne.
a nie som paranoidná, keď vážim 54kg a chcem vážiť menej? síce pri 3 deťoch je to podľa mňa dobré, a na to, že som nikdy chudá nebývala, len v puberte som začala chudnúť, je to dobré.

mimikyky
autor
27. jún 2009

maca, a na čo Ty chceš ešte chudnúť???

maca793
27. jún 2009

vravím že mi sibe 😀

mimikyky
autor
27. jún 2009

aha, tak už rozumiem 😀 😀 😀

maca793
27. jún 2009

stále nie som spokojná s postavou, už som mala pri deťoch pred 2 rokmi 49kg. a cítila som sa super len som bývala viac unavená.

felicia1
27. jún 2009

maca a kolko mas cm?vysku?
maca,garantujem ti ze ak zacnes papat tak ako my,tak vaha pojde dole,a akoze nemas cas papat?vytiahnes si z chladnicky kotage syr,zeleninu a najes sa za chvilu,mas 3 rocne dieta a vacsie chodia do skolky a do skoly?ak ano,tak??????????urcite to zvladnes 🙂 drzim palce

maca793
27. jún 2009

a normálne cítim, že mi pribrali prsia, objavili sa mi strie na nich, ale tehotná nie som, nemám byť ským 😀

felicia1
27. jún 2009

49?????????????waaaaaauuuuuu,aj ja chcem tolkooooooo

felicia1
27. jún 2009

ze by hormony??????????ozaj?????????

felicia1
27. jún 2009

idem spinkat,zajtra mam nabity program........tam,tam,tam

ale pocas nedelnajsieho varenia pridem kuk,

prajem sladke sny,ja vravim,ze aspon to je sladke 😀

mimikyky
autor
27. jún 2009

kočky,idem ja spať,dobrú nocku 🙂

a neriešme len chudnutie stále...musíme aj voľný pokec 😉 , lebo nás zrovnajú so zemou 😝 .....čo mám zajtra napiecť tým nevďačným pažrošom????????

mimikyky
autor
27. jún 2009

a ešte sa u nás bude riešiť,ktorá si ktoré šaty oblečie v utorok.......br, už sa mi ježia chlpy teraz z toho,ako sa budú zajtra vadiť,kozy malé,moje puberťácke 😀 😀 😀

felicia1
27. jún 2009

mimi,pernik s cokoladou,alebo zakusok velhory,chces?napisem ti zajtra na skype?lahke,rychle a chutne

mimikyky
autor
27. jún 2009

dobrú nocku, krásne sníčky 🙂

mimikyky
autor
27. jún 2009

scéééém 😀