Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

monca4ever
28. jún 2009

mimikyky vidíš že sa dá schudnúť aj ked sa sem tam dá pivo.
Ja som toho dôkaz je zo mňa polovica a mám takmer ploché
a hladké bruško. 😝
A uvýtam ak ma nebudete rozoberať ved každý máme svoj
život. či už skutočný alebo virtuálny. Skúste sa radšej realizovať
tam kde to treba.

lucxy
29. jún 2009

dobre ranko zenusky,,,ste toho popisala ale nemam cas to precitat,,,,tak vas zdravim ,,,ja si dam rano brusaky a s cinkami cviky,,,poobede by som mala ist na aerobiku no tak uvidim ci pojdem dufam, ze hej 🙂

danciacik
29. jún 2009

ahojte, dobré ránko prajem. No konečne to u nás vyzerá pekný slnečný deň, už som dohodnutá s kamarátkou a ideme vonku. Obedík už mám za chvíľku hotový takže hurá užívať si deň. 🙂

sticker
29. jún 2009

Ahojte 🙂 Kto všetk drží sacharidové vlny? Mon, Mimi ....aj vy babenky?

lucxy
29. jún 2009

ja nie sticker 🙂

sticker
29. jún 2009

Lucy ja by som teda ráno nedokázala cvičiť 😝 . To ťa obdivujem. Ja som činnejšia od takej piatej poobed do večera...Doobedie nie som schopná normálne fungovať 😅 . Aj keď musím samozrejme..... A ja už mám malú zo škôlky doma dva týždne, takže predpríprava na dva mesiace je už za mnou 😝 😀

zuzu80
29. jún 2009

dobre rano 😎

baby vy ste toho ale popisali....ufff

idem urobit ranajky a idem s malou k doktorke, cely vikend sme teplotovali 😖

lucxy
29. jún 2009

no vidis kazda znas sme ina,,,,ja som inak rano cula vacsinou

sticker
29. jún 2009

Zuzu tak nech to je "iba" nejaký viróza a ste rýchlo zdravé 🙂

zuzu80
29. jún 2009

stiker, dakujem 😉 , dnes uz vyzera celkom vo svojej kozi, ale svoje maxima divokeho dietata, este ani zdaleka nedosahuje 😀 😀 😀

volakedy som aj ja chodila cvicit doobeda, teraz som rada, ked sa mi podari vecer o 20.00 😝

mimikyky
autor
29. jún 2009

ahojte kočky 😉
veru dnes už bude dúfam krajšie 😉

sticki, ja skúsim 😉 ale neviem,neviem 😀

zuzu, držím palčeky 😉

ja už som vypila carnitín,a chystám sa cvičiť,ale pekne sa mi to po....
asi má niekto doma bábiku "vudu" neviem ako sa to presne píše 😀 s mojim ksychtom,a nedopraje mi, lebo včera ešte hneď večer v sprche som dostala menzes, a bolí ma brušisko, a ráno o piatej príšerný kŕč do lýtka, a bolí ma tá noha príšerne......ale idem na to 😉

sticker
29. jún 2009

Mimi na jednej strane ti závidím, že si to už dostala - budeš to mať rýchlejšie za sebou 😝 . Mňa to čaká v nedeľu 🙄

janka_pn
29. jún 2009

dobre ranko dievcata 😀 ,

mimi, menzes, fuuuuj, nezavidim 😝
tak ja mam dnes uz ten spominany kazdopondelkovy tekuty den a zajtra vlny 🙄 , len si to este musim ist nastudovat.

mon, prosim ta, a ten carnitin ti fakt pomaha? teda aj popri tom kojeni...

mimikyky
autor
29. jún 2009

janka, carnitín veľmi pomáha 😉

janka_pn
29. jún 2009

no dnes idem na aerobic, tak by som to skusila, len viem, ze sa to ma pol hodku pred a to nestiham, vadi to?

leninka75
29. jún 2009

ahoj mimikyky!!!.......toto je nová téma po tej zamknutej??!! 😉 .......ja som vás čítala aj tam, občas, len nestíham moc písať ☹

leninka75
29. jún 2009

mimikyky, tá druhá fotka je bombová!!! 🙂 ........malý má nádherné vlásky!!!

felicia1
29. jún 2009

Ahojte

mimi,viac uz nereaguj,ani nijak inak sa nevyjadruj o 4 ,ani okrajovo,zabudneme na to,jo?
tak si dostala mrchanu?ja dostanem v prvy den dovolenky,sa ''tesim''

mne este maly drichme,ja o nechapem,ako moze tak dlho spat,ale kazdu chvilu sa zobudi a pojdeme von,uz som dohodnuta s kamoskou

pa

janka_pn
29. jún 2009

a inak som smutna, ze su tu zase dake rozbroje 😢 ja som fakt nestranna a nepaci sa mi to. ved mame vsetky jeden jediny ciel ... tak preco si to nevyjasnit cez IP, ale normalnym tonom a nespojit sa zase a spolocnymi silami bojovat proti hnusnym tukovym vankusom 😠

to teraz akoze ked budem pisat do oboch tem... tak budem zla? ja nemam nic proti nikomu, pretoze mi nikto nijako neublizil a nemam dovod sa s niekym nebavit. myslim, ze tato cela situacia vznikla jednym velkym nedorozumenim, no nie?

pisem sem, lebo som k tymto dievcatam pisat zacala... potom sa tema docasne uzavrela a myslela som si, ze sa zas ina docasne otvorila. tak ja fakt nemchapem preco sa po vysvetleni situacie temy nespoja. ved si radime vsetky navzajom a nie len zakladatelky tem 😒 . tot moj nazor.

monika4, tvoje rady su tiez cenne, lebo si tiez dokazala zhodit to o com mnohe snivame, no a mimi tiez lubime, lebo nam tiez pomaha a take chudnuce uspechy po 4 tehotenstvach je az nepredstavitelne....

tak a mne sa to uz nechce rozoberat 😠 . IP tiez citat nebudem...

ale pivo lubim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimikyky
autor
29. jún 2009

leninka,áno je 😉
a dík za pochvalu 😉

janka_pn
29. jún 2009

feli, prosim ta, ty tiez neprovokenzi 😠 , nic v zlom, ale radsej uz bud na danu temu no comment. PROSIM 🙄

janka_pn
29. jún 2009

mimi, lulu je teda kost 😕 😉 a majky je chutne dievcatko 😀 .

to si fajin spravila s tymi menavymi fotkami 😎

janka_pn
29. jún 2009

este mi napis, ako sa robia tie srdiecka co mas v nazve temy 😕 😵

mimikyky
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_pn
29. jún 2009

este raz sa pytam, ktora strasne mudra dusa sa podujme na spravenie tabulky ubytkov? 😅 😅 😅 😉

janka_pn
29. jún 2009

mimi, ale ja nechapem, ze preco??????????

mimikyky
autor
29. jún 2009

ani ja 😉

a tabuľky už boli, ale sa na to postupne kašľalo

janka_pn
29. jún 2009

mimi, ach jo

felicia1
29. jún 2009

ja osobne sa uz o tom tu nechcem bavit,
janka nehaj to tak uz,ved len mastime brusko dotycnej,
ja som mala dve vetu na to,nic viac,bude lepsie ked sa tu uz nebude spomynat ta alebo henta
a ja neprovokujem,ale fatky su fakty
a ja sa na to mozem zvysoka,ja som prisla chudnut,ale verim,ze mimi to trapi a na mna tiez teraz hra divadielko,ale kaslem

zuzidr
29. jún 2009

mimik máš nádherné detičky a skvelú rodinku 😀 😀 😀 😀 prajem ti v živote už len to naj naj aby si bola šťastná 😀

a popri čítaní vašej témy som dala dole 3kilá za 3týždne 😀 😀 😀