Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

janka_pn
29. jún 2009

feli, mala by som k tomu este par slov, ale povedala, som, ze uz nenapisem 🤐

mimikyky
autor
29. jún 2009

zuzidr, ďakujem 😉

janka_pn
29. jún 2009

zuzidr 😀 ja som dala dolu len dve 😝 , ale 3cm v pase 😀

monkula
29. jún 2009

jeeej, janka, m§j jarko sa narodil 7.10. 😀
mladý má svalovku na zadku 😀

zuzidr
29. jún 2009

janka no ja sa nemeriam,len som sa asi po mesiaci vážila a mám dole 3kilá,a to som sa vážila len preto,lebo mi v sobotu poobede povedala suseda,že som schudla 😕 😅 a večer mi to isté povedal MM ked som vyšla zo sprchy,tak zase tomu nechávam volný priebeh bez diety 😀 😀 😀 😀

mimikyky
autor
29. jún 2009

zuzidr, šikuľka 😉

mimikyky
autor
29. jún 2009

no, odcvičené, dnes nohy, zadok, brucho a bicák.......kardio poobede-navečer 😉
ospršená,vymasírovaná, idem niečo porobiť 😀

sticker
29. jún 2009

Ahojte 🙂 Bola som s malými v tom úpeku a len som pila, konečne!!!! Svalovka na nohách je, tak večer pokračujem 🙂
Mimi neskutočne pekné deti máš 😵
Zuzi to by som aj ja brala - čítať a schudnúť pri tom 😝 Sa Ti žije 🙂 😉 Aj si nejako makala, či stačil "bežný život" 😝

mimikyky
autor
29. jún 2009

ahoj sticki 😉
ja už cítim stehná teraz 😀
a ďakujem 😉

shaden
29. jún 2009

ja som si na dnes navarila kapustovu polievku, nieco na sposob tukozrutskej, ale len na dnes - odlahcovaci den, po 3 dnoch , ked som trocha prehanala s ovocim a melonmi, dnes bude len zelenina , vecer aj jogurt 🙂
tiez si zacvicim vecer pri tv

sticker
29. jún 2009

No mimi vieš - keď cvičíš Ty, to je "kapánek" iné ako tie moje cviky 😅 😝 Keďže nemám mašinku nemôžem sa tak riadne "vybujačiť" 😀 . Mala som doma požičaný asi mesiac orbitrek - no paráda!!!! 2krát denne som na ňom bola.....
Idem rýchlo umyť balkónové okná, kým tam nesvieti slnko. Tak sa trochu ponaťahujem 🙂

felicia1
29. jún 2009

ahojte ja som pridala pat fotiek,tak kuknite ktore chcete lebo to zmazem

baby a co mam ist aj cvicit ked mi maly zaspi?

zuzidr
29. jún 2009

stick nie že som schudla pri čítaní 😅 😀 😀 😀 😀

ja nestíham cvičiť ale mám hrozne uponáhlaný život v poslednej dobe,takže pohybu mám dosť..... 😅

a dietovať proste nemôžem akonáhle si poveim,že idem na diétu tak jem všetko do radu......

len vždy ako idem niečo jesť si poviem,hmmmm toto by som nemala,tak to nezjem 😅 😀 😀 😀 😀 a samozrejme že sme celý večer po príchode z roboty vonku,a prídeme až večer a potom už nejem,takže v podstate po 17tej nejem 😀 😀 😀

sticker
29. jún 2009

Mimi tým som chcela vlastne povedať, že keď máš svalovku Ty, tak je to pochopiteľné, ale ja ....... to je na zamyslenie 😀

mimikyky
autor
29. jún 2009

sticki 😀 😀 😀

sticker
29. jún 2009

No Zuzi pri takých dobrotách aké ty vyváraš a vyrábaš by som nikdy neschudla 😅 😝 . Konečne už viem, u koho som to videla v albumu tú slanú tortu.... Keď to vidím, neskutočne slincem.

zuzidr
29. jún 2009

sticker ale ja ked to robím to nikdy nejem 😀 😀 😀 😀

ja od malička napr.nelúbim mastné jedlá,nejem nič vysmážané(okrem karfiolu,ktorý mám 1x za rok) 😅 majonézové veci tiež moc nelúbim 😅

od mala som bola proste pevnejšia,hoci jedávam vela ovocia,zeleniny,ale samozrejme sladkostíííííí a nanukýýýý 😅 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ale už sa krotím 😅 😀

a hoci mám tolko kilov čo pred pôrodom,tak ešte 8-10 musí ísť dolu 😅 😠 😠 😠

mimikyky
autor
29. jún 2009

no, idem sa ja vykotiť na gauč s nejakým časákom 😀

sticker
29. jún 2009

Mimi to je život 😎 Vychutnaj si ten kľud 🙂

danciacik
29. jún 2009

ahojte, tak ja som dnes proste hrooooznááá 😝 , nestihla som ani raňajkovať a ani desiatovať ☹ . Teraz som si dala obed dám ešte nejaký ľahký olovrant a ľahkú večeru ale nenapadá ma čo.
Jogurty sa na večeru papať môžu?

danciacik
29. jún 2009

Inak konečne mi deti spia - božský kľud zavládol v byte 😀

sticker
29. jún 2009

Danciacik mne sa o chvíľu mladšia zobudí 😝 . Staršia zbehla k babine na palacinky 🙂
A práve začalo hrmieť 😝

sticker
29. jún 2009

No ja mám dnes na večeru jogurt 🙂 Len neviem, či si ho dám s tvarohom...mala by som.....

danciacik
29. jún 2009

jogurt s tarohom? to som ešte nepočula

sticker
29. jún 2009

To je v tej diéte sacharidovej 😝

danciacik
29. jún 2009

no takú ani nepoznám

sticker
29. jún 2009

Monkula ju sem dala 🙂 Drží ju aj mimi aj mon 🙂

lucxy
29. jún 2009

sticker a na ktorom si dni?

danciacik
29. jún 2009

tak ju idem pohľadť

ingra73
29. jún 2009

babemky, pozte mi prosim, aj ja sa chcem zmensit, ale kedze na zvladnutie stresu ako antidepresivum u mna funguju sladkosti, tak asi to takto nepojde, vsak??? a uz som aj stara (36r. o chvilu)... no co mam robit? ved s tolkymi kilami sa este aj dycha tazko...a ja s nimi musim fungovat cely den, vecer odpadavam od unavy, boli ma cely clovek... chrbtica v tahu.... help me please ☹ .... potrebujem zhodit 20kg, ale potrebujem aj fungovat okolo deti, rodiny...a na kadeake cvicenia v posilnovniach ja nemam cas a ani peniaze ☹ ...najde sa niketo kto ma nakopne k zdravesiemu zivotnemu stylu? resp. k sebaovladaniu? nechce sa niektora mamina s podobnym problemom so mnou nejako stavit? alebo aby sme nejako isli do toho zhadzovania spolocne? hm? ... napiste aj cez IP...