Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

felicia1
30. jún 2009

baby som hladna,co si mozem zobnut?mozem nizkotucny jogurt biely?

mimikyky
autor
30. jún 2009

danciacik, neviemo nikom........dáš nám potom vedieť 😉

feli,daj si.....veď kým Ty pôjdeš haji,ešte ho spáliš 😉

felicia1
30. jún 2009

mimi,ahoj,uz si mi chybala,tak som si dala trojuholni kraicka fitnes a 3 platky sunky,jogurt som nacala ale chuti mi ako keby bol pokazeny a to je zaruka este do jula

mimikyky
autor
30. jún 2009

feli, asi je moc zdravý,preto tak chutí 😉 nezdravý by bol mňam 😀

felicia1
30. jún 2009

mimi,ale ozaj,dala som ho do chladnicky a rano zjem

monkula
30. jún 2009

kua, ako mi tu rozvoniava tá kupička, idem ju odniesť....
som zvedavá, čo budem večerať.... asi si dám tiho italiano tuniaka 😝

mimikyky
autor
30. jún 2009

práve som zbodla 5 bonbónov ferero rocher 😀

mimikyky
autor
30. jún 2009

mon,ja som musela seknúť s vlnením ☹ ☹ ☹ ma dnes dvíhali zo zeme dva razy 😢 😔 😔

mimikyky
autor
30. jún 2009

neviem,či z dena, alebo z -cukru

shaden
30. jún 2009

ja si casto davam vecer jogurt, nie je nizkotucny, robim ho doma z mlieka ,co mi nosia priamo z farmy, na chudnutie , co sa mna tyka to nema vplyv , skor keby som ho jedla s chlebom, ale ked sa drzim zasad delenej stravy tak je to v poriadku 🙂

kdesi som citala , ze pocviceni je dobre dat si nejake bielkoviny, nie sacharidy, a odvtedy si ho skoro vzdy dam 😀 alebo skor natlacim 😀 😀 zjem ho tolko co sa do mna vmesti , niekedy si ho pokvapkam citronovou stavou, vraj pomaha traveniu bielkovin 🙂

mimikyky
autor
30. jún 2009

shaden, to môže byť dobré, určite lepšie ako niektoré light zázraky 😀

shaden
30. jún 2009

dcera uz vysvecko doniesla minuly stvrtok, ziadne prekvapko - sikulka , syn neviem kedy ma ist pre neho , a nejako sa ani nehrnie ,aby sa opytal. ked sa vrati , tak mu ho pripomeniem 😀

mimikyky
autor
30. jún 2009

shaden, šikuľka 😉

shaden
30. jún 2009

celkom dobry, pouzivam ho aj na varenie, aj pomazanku - odvodneny jogurt, deti si do neho primiesavaju dzem 🙂

shaden
30. jún 2009

tak sa majte , idem si nachystat veci na zajtra . idem ucit rucne prace do dobrocinnej organizacii, normalne mi uz aj zaludok stahuje od tremy 😀 😀

mimikyky
autor
30. jún 2009

shaden, budem držať palce 🙂 zvládneš, neboj, trému nechaj doma 😀

helenkasabinka
30. jún 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tak som tu uz aj ja a konecne mam opraveny pc 😉

mimikyky
autor
30. jún 2009

heli, no konečne 🙂 vitáááj 😉 😉 😉
ako sa máš???

helenkasabinka
30. jún 2009

mimi tebe sa chcem v prvom rade podakovat........ved vies za co......a vdaka aj za to ze si sa nakoniec rozhodla zalozit druhu pokracovaciu temu

ja len dufam ze to pojde uz hladko a bez problemov 😉

helenkasabinka
30. jún 2009

mimi mam sa velmi dobre 😉

tenty
30. jún 2009

dievcata, hlasim odchod na spanok

dnesok ma nejako polozil 😝

dobru noc

felicia1
30. jún 2009

ahoj hela,

mimikyky
autor
30. jún 2009

tenty, dobrúúúúúú 🙂

olitka
30. jún 2009

mimi, ako? tak tie vlny nezvládaš, to si normálne odpadla?

olitka
30. jún 2009

mimi, máš zlaté fotky v albume. Najlepší je drobec spiaci pod dáždnikom. Mne sa už druhý deň nedarí dodržiavať stravovanie. Oslavujeme od včera mužove narodky a meniny. Chutí mi tá moja torta a konečne som si včera dala asi po 4mesiacoch dva poháre vína 🙂 mňam 😉

mimikyky
autor
30. jún 2009

oli, ahoooj 🙂
no nezvládam,môj cukor nechce dovoliť taký nízky prísun........keďže ho mám aj beztak strašne nízky 😝 😠
ten dáždnik sme kúpili cestou z tej slávnej grilpárty 😝 a nechcel ho dať z ruky
mužovi všetko naj 🙂 a len mu pekne pomôž s tou tortou, nech sa nepokazí 😉 .......a potom sa naštartuj znova,metabolizmus trošku vyšokuješ, a zase sa to pohne 😉
a to vínko, super.......vidím, že to si nevyčítaš,a to je super.......pomôže spáliť tú supiš tortu 😉

olitka
30. jún 2009

No a čo s tvojou robotou, čo si pred časom spomínala. Pôjdeš? Deti nechodia do táborov? Ja mám tiež od zajtra doma stratšiu. To bude vesele. Vymýšľať program... ☹ Ale koncom júla pôjdeme na 3 týždne ku svokrovcom do rod.domu s bazénom.. 🙂 🙂 🙂 už sa teším, aspoň trochu vypnem, nebudem musieť variť, len sa budem krochniť 😵

mimikyky
autor
30. jún 2009

decká nejdú, lebo baby majú ísť na mesiac na liečenie,ale stále nedošla pozvánka, tak nevieme kedy.......
tak si to super užijete 😉
posielam Ti IP

felicia1
30. jún 2009

kde je kto?

mimikyky
autor
30. jún 2009

tuuuuuuuuuuuuuu 😉